Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

odbarwienie na kurtce 100% z poliesteru

Polecane posty

Gość gość

Witam pomóżcie jak zniszczyć odbarwienie na kurtce z poliesteru myłam w łazience płytki cifem i zapomniałam schować kurtke fo szafki wisiała na wieszaku obok płytek i dosłownie dotknełam lekko gąbką i zrobiły sie małe odbarwiające kropeczki czy można coą na to poradzić??? dodam że to nowa kurtka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy zna ktos jakis sposób na takie odbarwiebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalny Cif kupiony w sklepie tej marki co została podana czyli unilever.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"pomużcie" :P Naucz się najpierw polskiego. A potem odpowiadać na pytania. Skoro uzyłaś Cifa z wybielaczem to przechlapane. Składnik zawarty w preparacie nieodwracalnie odbarwił kurtkę (dobrze, że nie wypalił dziur). Ale zamaluj plamki albo kup nowa kurtkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spadaj Ty sie naucz Polskiego klawiatura mi siadła i nie wiedziałam że tak pisze jak nie wiesz to sie nie wypowiadaj....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
typowe kafeteryjne chamidło - ludzie chca pomóc a ta jeszcze pyskuje Sama spadaj ze swoja kurtka z bazaru :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tak sie czasmi zastanawiam czy forum ,,kafetera,, jest od tego by pomóc i coś doradzić czy tylko po to by wyśmiać sie jak komuś wymsknie sie nie taka litera w pismie i zrobi błąd. Zastanówcie sie ludzie co wy robicie we wszystkim znajdziecie jakis problem i pretekst do kłótni nawet wirtualnej. Dla mnie to jest nienormalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×