Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Natasza9229

odchudzenie, czyli w drodze do seksownego ciala, poki co jest potwornie

Polecane posty

Gość Natasza9229

hej sluchajcie mam 164 cm wzrostu. Ważyłam 74 kg teraz ważę 70 kg. mam delikatne rozstepy na brzuchu i biodrach. docelowo chciałabym ważyć 60-62kg. i tu sie rodzi moje pytanie, myslicie nadmiar skory sam zregeruje? ma ktos jakies sprawdzone sposoby na to? usmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeźeli nie będziesz się odchudzać gwałtownie tylko stopniowo to skóra sama powinnw ci się skórczyć oczywiście przy załoźeniu źe jesteś młoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasz9229
mam 22 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapomniałam dodać o gimnastyce która poprawia jędrność ciała. Jesteś bardzo młoda a twoja nadwaga nie jest bardzo duźa uwaźam źe powinnaś odzyskać ładne ciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasz9229
tylko ja strasznie nie lubie cwiczyc :P ostatnio troche zmienilam nawykow. z psem schodze z 10 pietra i chodzimy na dluzsze i szybsze spacery :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osiem kilo to naprawde nie jest duźo dla tak młodej osoby, przy odrobinie dyscypliny bez problemów powinno się udać dobrze źe lubisz chociaź spacery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzymam kciuki i źyczę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasz9229
dzieki :) no i dzis zaczelam chodakowska, dalam rade tylko 10 min zrobic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasz9229
podpowie ktos cos jeszcze? prosze bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam dwie dziewczyny ok twojego wzrostu, które schudły z ok 80-90 kg do szczupłej sylwetki w młodym wieku. śladów po tym nie ma praktycznie żadnych. te zwisy skóry, to raczej po znacznie większej nadwadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Droga autorko ! Jestem w podobnej sytuacji :) też mam 22 lata i też jestem po porodzie już 9 miesiąc leci..pod koniec ciąży ważyłam 80kg w chwili obecnej waże 70 z tą różnicą, że mam 174cm wzrostu..u też chce schudnąć ! I pozbyć się zbędnej skóry na brzuchu :) też zmieniłam nawyki żywieniowe :) i nie wiem ile obecnie waże, bo bateria mi w wadzę padła :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żeby uświadomić sobie czy tracisz kilogramy nie potrzebna ci waga . Wystarczy zmierzyć centymetrem krawieckim ile masz w pasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasz9229
no wlasnie bo jak sie woda zatrzymuje to waga czasem w miejscu stoi a tak naprawdę chudniesz i na centymetrze bedzie to widac :) no ale kolezanko jak ja bym byla 10 cm wyzsza to raczej nie chcialabym schudnac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam równo 160 cm i waże 50 kg i wyglądam grubo, Ty jestes tylko 4 cm wyzsza i chcesz wazyc 60 kg, wiec i tak bedziesz dalej gruba :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasz9229
chcesz mnie zniechecic czy zdenerwowac? :) pamietam jak wazylam 60 kg i nie czulam sie wtedy grubo, ba nawet teraz sie nie czuje jakos super grubo, po prostu wtedy czulam sie lepiej i zwinniejsza bylam. a to ze czujesz sie grubo no coz to chyba kompleksy bo z takim wzrostem i taka waga na pewno taka nie jestes :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no może ja nie jestem gruba, ale brzuch mi odstaje i strasznie mi to przeszkadza..czuje się źle w swoim ciele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasz9229
to po c***j p***********z? :) chcialas zeby ktos cie pocieszyl to pocieszylam zadowolona? :) ktos ma jeszcze jakies porady (tylko przydatne) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasz9229
a moze kolezanki ktore juz schudly cos podpowiedza? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasz9229
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasz9229
up up up :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasz9229
a może dzis ktoś ma jakieś dobre rady? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko powiem ci tak wazyłam kiedys prawie 90 kg zawziełam sie ale to b yła bardzo restrykcyjna zmiana nie dieta ale zmiana teraz waze 67 czasem 68 mam 168 cm jest ok i schdułąm dosc szybko nie mam zadnych rozstepow nic a mam juz swoje lata prawie 40 jest... nie słuchaj postow wyzej chorych dziewczynek ktore twierdza ze przy 60 kg bedziesz grubo nie patrz na to te idiotyzmy nie wiesz kto pisze i co ma w glowie badz rozsadna daz do celu i słuchaj siebie . ja wybrałam post co jakis czas stosuje okresowe posty pomagaja zrzuucic wage i dobrze działaja na organizm odmladzaja cialo i skore to jak bym operacja bez skalpela. Ty jestes mloda wiec nie ma potrzeby takiej ale ja wlsnie szybko i radykalnie rozprawiłam sie z moimi kg. i co jakis czas robie to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawik w*********j z tymi fotami znowu walisz se konia zboku jeden doczekasz sie sprawy w sadzie za to ze uzywaz nie swoich zdjec przygłupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasz9229
prawictwo pospolite 125 uważam ze to prześliczne i bardzo apetyczne ciałko :) dziękuj***ardzo za wsparcie. podchodze do tego jak mowisz. chudne dla siebie i dla mnie 60 kg byloby idealnie :) moglabyś podpowiedzieć czego unikalas a co zaczelas jesc przechodzac na diete? tez chcialabym szybko to zalatwic, poki zapal mam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 125
To bardzo dobrze , że chcesz schudnąć i coś w sobie poprawić . 10 kg ? Tyle mozesz zrzucić przez 3 miesiace bez żadnych konsekwencji Wystarczy 3 kg miesiecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasz9229
wiecie do 60 chcialabym schudnac a dalej sie zobaczy, moze bede dalej sie odchudzac, moze nie zobacze. najpierw to musze 60 zobaczyc :) chcialabym miec kiedys dzieci, wiec musze byc zwinna i sprawna, bo po ciazy jeszcze trudniej bedzie to ogarnac :) no i sexi chce byc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 125
przy 60 kg jak najbardziej możesz być sexy . Może nie jest wtedy idealnie , ale na pewno przyzwoicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasz9229
i dzis weszlam na wage i juz zobaczylam 70 kg a wczoraj bylo 70,5kg niby nic ale cieszy oczy :P postanowilam sie tez mierzyc centymetrem wiec tak : talia (a raczej miejsce gdzie powinna byc i bedzie :P) 88 cm biodra 101.5cm udzicho (niedlugo bedzie to apetyczne udko :D)60,5 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasz9229
prawictwo pospolite 125 a na tym zdjeciu wiesz moze ile ta dziewczyna wazyla i ile wzrostu ma :) no tak jak mowie dla mnie na poczatku sukcesem bedzie 60 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×