Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Odkryłem największy sekret świata. Coś takiego jak karma. To nie jest provo. Tyl

Polecane posty

Gość gość

ko przeczytajcie. Już wiem, jak to wszystko działa. Ten kto wymyślił teorię karmy mylił się bardzo, ale już dobrze kminił. Z tym, że to działa zupełnie odwrotnie. Im więcej złych rzeczy od siebie dajemy tym więcej dóbr, szczęścia i powodzenia otrzymujemy w zamian. Tak dla równowagi. Przeanalizujcie wszystko i stwierdzicie, że mam rację. Pomyślcie kto się ma najlepiej, kto ma najwięcej pieniędzy, władzy, największe powodzenie u płci przeciwnej, najwięcej szczęścia i niewytłumaczalnego farta. No kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja am w d***e ową karme :) wole byc dobrym człowieikiem i nie miec nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skąd przekonanie że kasa i władza dają szczęście? Przenigdy nie chciabym być np. znanym politykiem w Polsce, bo u nas "polityk" i "politykowanie" to obelga. A jeśli chcesz zrozumieć dobrze karme, poleć do Indii (są bilety po 1400).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma tu żadnej zależności. Faktem jednak jest że możesz urządzać największe zbrodnie, a "karma" nigdy cię nie dosięgnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dosięgnie wcześniej czy pożniej,takie jest prawo karmy,jeśli moc energia którą dostajemy każdego dnia (życie) jest zmarnowana lub użyta w złym celu trzeba będzie to odpracować naprawić aż sie dokona,do skutku w tym albo w kolejnych wcieleniach,jak chcecie ryzykować że w następnym wcieleniu urodzicie się bez ręki albo jeszcze gorzej to rozrabiajcie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty głupia tchórzofretko, a czy sprawiedliwością jest proponowanie mi 50 zł za umówienie się podczas gdy warty jestem o wiele więcej? I wiem że tylko tyle masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Źle kombinujesz, równie dobrze można kontynuować się w następnych wcieleniach w pełni sprawnych, wolnych i inteligentnych jako tzw "martwe zło". Nigdy o tym nie słyszałeś? Dlaczego zło ma przybierać skalaną formę? Niech zło będzie nieskalane w swoich kolejnych wcieleniach. Niech ludzie dobrzy wcielają się w kaleki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Syn fubu, co ty masz na łbie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zło nie istnieje ,jest tylko iluzją ,wszystko pochodzi od Jednego i do niego wróci w czystej formie albo zostanie unicestwione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na klatkę dla ciebie. Bym cię w niej zamknął jak tchórzofretkę, i bym miał spokój ps. skasowali twój temat już i nie będziesz się powtarzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to jest "fub", ktorego synem jestes paprochu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpierw widzi ci się kotka, a teraz ja? Lub odwrotnie? Lol. Kotka cię nie chciała to próbujesz się za mnie wziąć, a ty gdybyś była z kotką to czy byś ją zdradziła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W USA marka ubrań noszonych prawie wyłącznie przez murzynów, bowiem właściciel i cały zarząd firmy to murzyni. Akronim FUBU oznacza "For Us By US" (Dla Nas Przez Nas).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
karma zaklada ze w nastepnym zyciu bedziesz cierpiec a katolicy maja ze jak grzeszysz to cie karma spotka juz w tym zyciu i twoje dzieci do 4 pokolenia np 2 wojna sw to był kara za grzechy ludzi 1917 rok objawienia w fatimie jeszcze podobne ostrzezenia były w 2 miejscach jugosławia i uganda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego mnie tak kusisz. Wiesz że ulegnę bo przypominasz mi teraz głupią tchórzofretkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś dla mnie za głupia ale szybko się uczysz. Sądzę że w przeciągu roku opanowałabyś stawanie na tylnich łapach i chodzenie po zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze ale tylko do momentu aż urosną ci cycki. Jesteś płaska prawda? Byłabyś świetną podstawką pod szklanki i butelki z napojami. W sumie na talerze też, w końcu nie musiałbym używać stołu który zajmuje dużo miejsca, przenośne stoliki są lepsze. Kotka się nie zgodzi wiesz o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
syn fubu odpowiedz w końcu! jesteś transem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kur/wa no o czym wy pier/dolicie ludzie :) temat jest świetny nagle wszystko weszło na swoje miejsce faktycznie tak jest tylko czemu, bo napisać że taka jest zależność to za mało, może autor by wyjaśnił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kur.. że musi być równowaga no jakie to kur... proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystalik
Tak, autor ma rację. Ponieważ zawsze jak coś się daje, to po to by dostać w zamian coś innego niż to co się dało. Prawda? A więc nie ma karmy na zasadzie dobro za dobro, bo to nie ma sensu. Musi być więc dobro za zło albo zło za dobro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×