Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Odkupię termin wizyty u dr Szczyta lub dr Potockiego

Polecane posty

Gość gość

Witam jak w temacie odkupie termin wiyzty u tych dwóch lekarzy. Kwota bez znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
są w wawie inni dobrzy lekarze bez przesady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
inni dobrzy lekarze to poprosze o wskazanie, ale oczywiście pewnie bedzie to reklama. Mnie chodzi o delikatną korekte nosa, ale nie chciałabym mieć spartaczonej operacji i z nosa, który może nie jest idealny, ale obleci mieć czegoś jeszcze gorszego i jeszcze wyłożyć mase kasy. Proszę o wskazanie tych dobrych lekarzy w takim razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i cały czas ponawiam propozycje odkupienia terminu wizyty u tych dwóch lekarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro z góry zakładasz że to będzie reklama nikt nikogo ci nie poleci,bo nikt nie ma być ochoty oczerniany.Szczyt nie jest cudotwórcą i jemu tez może coś nie wyjść jestem tego żywym przykładem.A co do lekarzy polecam ci pochodzić na konsultacje a nie czytac na forach dyrdymały.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto czekać dowolnie długo na Szczyta on i tylko on reszta nawet nie widzi jak daleko oddalił się myślę że nawet USA ma kłopoty by go dojrzeć. A do tego jaki wdżięk i maniery no i oczywiście zupełny brak powikłań Jeżeli ktoś twierdzi inaczej to po prostu łże i jest zazdrośnikiem /zapewne konkurencja której i tak nie ma/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Odstąpię" termin wizyty na LUTY do dr SZCZYTA :) więcej info na katarzyna.ismeniuk@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Odkupię bądź przyjmę jak najszybszy termin konsultacji u dr Szczyta lub dr Potockiego. Proszę o kontakt mailowy: terkuso@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×