Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kondoliza Rajs

oglądaliście film REC?

Polecane posty

Gość Mov jor body
tak zajebioza :D jeden z najlepszych horrorow jakie widzialam, a widzialam ich cala mase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhjhhx
ja oglądałam. przereklamowany wg mnie. straszne było tylko pare osttanich minut. żaluje ze poszłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oglądałam30
Świetny, mała reklama i pewnie, dlatego kino na najwyższym poziomie! Wybrałabym się ponownie i tak też zrobię :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mov jor body
jhjh... ---- to polec cos lepszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koncowka powiem szczerze mnie zaskoczyla, a bylo wiele momentow kiedy podskoczylam, zresztą nie tylko ja - całe kino, film jak dla mnie rewelacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moze zobacze jak puszcza w TV
do kina bym na niego nie poszla. Wydaje mi sie, ze montaz tego filmu jest podobny do Blair Witch Project. Znaczy - nie dla mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moze zobacze jak puszcza w TV
Aaaa, to moze jednak sie skusze :D Lubie popatrzec na ekranie na dobrze latajace ludzkie mieso :classic_cool: i tez jestem z Wroclawia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ zależy co kto lubi, ja chce przerażająco realistycznego wątku, takiego, który dogłębnie mnie poruszy, zainryguje, być może zmusi do myślenia w inny sposób, do tego nie potrzebna jest krew, u mnie wzbudza ona obrzydzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moze zobacze jak puszcza w TV
To tez lubie :D Ale w nowych filmach to juz raczej niemozliwe do spotkania :D To sobie te braki zastepuje krwia i efektami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dno. Straszne było ostatnie 10 min. W międzyczasie prawie usnęłam ;) Polecam \"Egzorcystę\", nieźle straszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie był zły, ale w mojej czołówce horroru się z pewnością nie znajdzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polot23
Film beznadziejny.....zamiast sie bać to przez pierwsze pol godizny sie smiałam a przez nastepne miałam już dosyć wymuszoinych i sztucznych wrzasków i pisków aktorów nie wiadomo po co biegajacych po calym domu...do teog pomysl z reporterka która jest ważniejsz od policji i kamerzysta który wolal trzymac kamere zamiast ratować ludzi był po prostu najniższych lotów.....a na marginesie z motywem zjadania innych to już spotkaliśmy sie w prechistorii:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polot23
sorki mialo być prehistorii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajny filmik. Można się pośmiać i odmóżdżyć. Krew, flaczki, zombie wygryzajace sobie nawzajem twarze... straszne to może nie jest, ale dość relaksujące :) Klimat w stylu Roba Zombiego trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helpik
Hmmm...obejrzałam wiele filmów i na te 200-500 filmów krzyknęłam chyba tylko dwa razy,raz na oku ;P...za to bardzo podobał mi się pokój 1408,fakt może nie był przerażający jako horror ale bardzo oryginalny zmyślny i ciekawy i mogę powiedzieć że to jeden z moich faworytów.A co do tego "rec" sama nie wiem mam mieszane odczucia,jeszcze go nie widziałam ale kiedy słyszę o hiszpańskiej -itp.- produkcji odstrasza mnie to przypominając np. sierociniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×