Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość magda.mis

ogrodzenie

Polecane posty

Gość magda.mis

kupiłam niedawno z mężem działkę koło Olsztyna. Szukamy firmy, która założy tam jakąś dobrą siatkę, to znaczy ogrodzenie. Chciałabym zapytać, bo może ktoś z Was też miał kiedyś taki "problem"? Może możecie coś polecić?? Słyszałam co nieco tylko o betafence, ale ja oczywiście nie bardzo się na tym znam i potrzebuję pomocy, ponieważ mój mąż nie ma za bardzo czasu żeby o tym myśleć i wszystko jest na mojej głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KrzysztofZ
a słyszałaś o czymś takim jak Betafence? oni ponoć robią dobre siatki. Znajomy mi kiedyś opowiadał, widziałem to jego ogrodzenie, naprawdę profesjonalne i ładnie wykonane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tadek_Z
Ja bym właśnie polecił Betafence. Sam teraz jestem w trakcie budowy, wczoraj założyli siatkę. Bardzo jestem zadowolony, ładnie wygląda, profesjonalnie założone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda.mis
Byłam wczoraj w sklepie i już wybralam panele z Betafence, mam nadzieję, że dobrze wybrałam, jutro mają zakladać, ciekawa jestem efektu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZAIZA
witam...ja ma w planach grodzić swoja działke na wiosne..czy mozecie mi powidziec jaka jest cena takiego ogrodzenia z siatki tak w przybliżeniu..czy barmy są drogie? dzięki za odpowiedż..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAros09
Wiesz co ogólnie to nie jest źle ja zakładałem ogrodzenie betafence i napewno wychodzi duzo taniej niz wymurować płot a jak chcesz orientacyjnie cene poznać to poprostu musisz policzyc ile Ci potrzeba metrów siatki i pomnorzyć przez cene za metr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JamesBlond
Zdecydowanie tak siatka to jedna z najtańszych opcjo ogrodzenia no chyba ze zywopłot ale to dośc długo rośnie i nie daje zabezpieczenia przez psami itd moim zdaniem siatka z betafence sprawdzi Ci sie jako tanie ogrodzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izaiza
okey..dzieki za wypowiedzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAmesBlond
Nie ma sprawy polecam sie na przyszłośc miło że mozna było pomódz a mozna wiedzieć czy się na coś zdecydowałaś jak tak to na co czy to co radziliśmy czy cosinnego ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izaiza
W sumie to zdecydowałam się na siatke betafence a co do reszty to jeszcze nie wiem bo w sumie mam jeszcze troch czasu na decyzję więc bardzo się z tym nie spieszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JamesBlond
No to jak już kupujesz u nich siatke to moze odrazu zamów sobie brame od nich moze dostatniesz jakąś znizke albochociaż transport Cię taniej wyniesie a w sumie bram też mają bardzo duzy wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izaiza
W sumie to chyba nie głupi pomysł jest a maja cos ciekawego w tej kwestii w swojej ofercie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izaiza
słuchajcie znalazłam brame egidie i nawet nieźle wyglada co Wy na to moze byc cos takiego ? Będzie pasować do siatki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAros09
Jak dla mnie to jest dobre połączenie ja własnie tak mam tylko mam jeszcze takie pytanie o której bramie egidia mówisz bo jest przesuwna i skrzydłowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izaiza
A właśnie sorki zapomniałam napisać jaka mi sie podoba bardziej ta przesuwna i o niej chciał bym wiedzieć cos więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaros09
Mi osobiście tez bardziej się podoba ta przesuwna no i ta jest solidna taka daje wrażanie bezpieczeństwa moim zdaniem tyle że nie jest za lekka no ale ma dobre prowadnice i chodzi bardzo sprawnie i wcale nie tak ciężko jak mogło by na to wyglądć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karlosan
No tak ta przesuwna mi też się bardziej podobała i dla tego ją założyłem mi działa dobrze lekko sie otwiera i nieźle wygląda mysle że warto sie zainteresować tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izaiza
Ok dzięki wszystkim za wypowiedzi już niedługo będe zamawiała te ogrodzenie w koncu wyszło na betafence mam nadzieje że będe zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KArlosan
Moim zdaniem bardzo dobry wybór oni robia porządne produkty. No i do tego nie są drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berbelo
Napewno bedziesz ja też kiedyś jak zakładałem to się zastanawiałem czy dobrze zrobiłem a teraz jestem zadowolony z ich siatki moim zdaniem bardzo dobra i dobrze zrobiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izaiza
Już zamówiłam i czekam na dostarczenie tego wszystkiego a później na założenie. Ogólnie to wyglada to dobrze bo widział na żywo wszystko i jest spoko tylko czekać jak będzie wyglądao po założeniu jak będzie gotowe to dam znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berbelo
No to fanie że zamówiłaś dobry wybór w sumie to sama sie przekonasz jak juz będzie założone ja bym radził później jakies ładne tuje przy ogrodzeniu posadzić i nikt Ci nie będzie zaglądał na podwórko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAros09
Ja tez uważam że będziesz zadowolona jak dla mnie to dobry wybór porządne produkty mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izaiza
Już mi dostarczyli wszystko nie spodziewałam sie że bedzie to tak szybko i jeszcze nie mam ekipy umówionej na teraz dopiero za kilka dni bedą zakadac ale jak narazie to wszystko wygląda solidnie i nie wyszło drogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izaiza
Wszystko gra zamonotowali mi panowie wszystko świetnie całość ładna, i wydaje się mocna ogólnie to jestem zadowolona z rozwiazania. Polecam wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość junnoona
ja teraz jestem na etapie kupowanie bramy i ogrodzenia. Też bym chciała coś z betafence, podobno to najlepszy producent tego typu rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czepilka
My długo szukaliśmy ogrodzenia, bo wszędzie była straszna drożyzna i ostatecznie zdecydowaliśmy się na takie plastiki: http://ogrodzeniaplastikowe.pl/ Żałuję, że wcześniej na to nie wpadłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie ogrodzenia, albo jak ktoś woli siatkę ogrodzeniową można zamówić w http://www.bigstal.pl/ - ja kupowałem właśnie siatkę na 1000 metrową działkę. Kupowałem też napinacze, słupki i akcesoria montażowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Płot Bud
PŁOTBUD jest czołową firmą działającą w branży systemowych ogrodzeń posesyjnych i przemysłowych. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości surowców oraz stałej kontroli produkcji staramy się sprostać wymaganiom Klientów oraz gwarantujemy doskonałą jakość oraz wytrzymałość naszych produktów. Wszystkie nasze wyroby jesteśmy w stanie zamontować na terenie całego kraju, posiadamy wykwalifikowane ekipy montażowe, jakość świadczonych przez nas usług potwierdzona jest licznymi referencjami. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Państwa zapytania ofertowe udzielając wszelkich możliwych wyjaśnień i sporządzając stosowną wycenę. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×