Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SzpieGaga

Ojciec romansuje a ja szpieguję

Polecane posty

Gość SzpieGaga

Nie wiem jak długo tra znajomość mojego ojca z pewną panią, ale z powodu dzielącej ich odległości jest to głównie przez email. Ja odkryłam tę ich korespondencję przypadkowo - jak ojciec sprawdzał na moim laptopie pocztę. Zaczęłam czytać i się wciągnęłam. Kobieta ta nieźle potrafi grać na emocjach i poniża moją matkę jak się tylko da. Pisze o niej takie rzeczy, że aż mam ochotę jej w ryj walnąć. Co do ojca to nie wiem czy bawi się czy on tak na serio. Normalnie zostawiłabym to tak jest i nie wtrącała się - bo to dorośli ludzie, ale w ostatniej korespondencji ojciec użył sformuowania, że musi się pozbyć mojej matki i on się tym zajmie. Nie wiem czy wiecie co ja przeżywam... Co mam robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpieGaga
nie, nie Dominika i bardzo bym prosiła o jakieś rady? bo aż mnie nosi......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kopiuj rozmowy, drukuj wszystko, powiedz mamie i z tymi dowodami do sadu z orzeczeniem winy bydlaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpieGaga
A jeśli ojciec tylko tak się bawi? Bo mi ciężko uwierzyć w ta jego ciemna stronę. Nie chce wywoływać afery i zniszczyć swoją rodzinę jeśli to jego takie tylko gierki. Ale jeśli się mylę.. i coś grozi mojej mamie to sobie nie daruje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taa.. na pewno gierki chyba przed wami, ze taki niby kochajacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro to znajomość na odległość, to ta kobieta może wiedzieć o twojej matce tylko tyle, ile twój tatuś jej napisał. Więc to ojcu daj w ryj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wydrukuj i pokaż mamie a później razem na policję i do sądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tatuś widać potrzebuje tego ale skoro małżeństwo jeszcze trwa to jest to coś dodatkowego najlepiej powiedz, że wiesz to tej korespondencji w czasie gdy wszyscy są razem tatuś będzie musiał podjąć jakąś sensowną decyzję trzymanie w tajemnicy jest bardzo szkodliwe - szczególnie dla twojej mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobacz czy twoja matka nie zaniedbuje ojca.Taki romas nie wynika z niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz ojcu, że wiesz o jego romansie. I jeszcze zablefuj, że jeżeli coś się stanie tobie albo twojej matce, to jest osoba trzecia, która wówczas powiadomi policje i pokaże dowody. Matki na razie nie wciągaj. Może ojciec się otrząśnie i rodzina będzie trwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobacz czy twoja matka nie zaniedbuje ojca.Taki romas nie wynika z niczego. x tak stara koorfo według ciebie to wszystkie żony zaniedbują mężów, bo nie łykają ich spermy tak jak ty cudzym mężom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Zobacz czy twoja matka nie zaniedbuje ojca.Taki romas nie wynika z niczego. odezawała się k****,która tez obciąga cudzemu mężowi znam takie szmacisko osobiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyno,nie czekaj,natychmiast powiedz to mamie, proszę wynająć detektywa i nie zdradzać się niczym,proszę zlecić co was interesuje,albo wszystko- macie dowody w ręku ,miłość szybko skończy się,a to,co zrobi z tym mama,to juz Jej sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam taką starą szmatę,która zawsze podsuwała się do męża mojej koleżanki,która załatwiła ją w białych rękawiczkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyno, masz ojca morderce i idiote?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydrukuj wszystkie maile, rozmowy, WSZYSTKO, przekaż zaufanej osobie trzeciej kopie gdyby coś się stało i czekaj na rozwój wypadków. jeżeli coś powiesz ojcu albo matce to cwaniak może być ostrożniejszy a takto rozwodzik z orzeczeniem o winie i hajs wasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
. Kobieta ta nieźle potrafi grać na emocjach i poniża moją matkę jak się tylko da. Pisze o niej takie rzeczy, że aż mam ochotę jej w ryj walnąć. " Zapamiętaj sobie autorko,że takie ścierwa,które uganiają się,zabiegają o cudzego męża, zawsze będą poniżac jego żonę,będą buntować go przeciwko jego żonie,a potem razem plują, Twój ojciec już urobiony przez to ścierwo,takie kurwy nie maja zahamowań Na twoim miejscu zaczaiłabym sęe gdzięs na tę szmatę i w ryj,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zajmij się nauką dziecko a nie sprawami dorosłych... teraz i tak co drugie małżeństwo się rozpada, nic na to nie poradzisz, świata nie zbawisz, a jak masz ojca idiotę to już niestety nie twoja wina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewna pani jak dowiedziała się,że jej mąż woził taką starą rurę,umieściła w necie jej zdjęcie na tle jego samochodu.Najokropniejsze były wpisy pod zdjęciem. Zemsta jest słodka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro masz ojca idiotę,to tym bardziej nie daruj im tego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nie darować kanalii dziecko bardzo przezywa,a kiedy taki gnój z kochanicą knują przeciwko jej mamie,wtedy trzeba zdemaskować szmaty, ojciec prowadzi podwójne życie, jaki to wstyd i cierpienie dla córki i jej mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpieGaga
Ta babka, z którą pisze mój ojciec musi znać nas i na bank poznała moją mamę - wynika to z mejli. Z treści wynika też, że ona sprawdza też co my piszemy na FB bo komentuje mojemu ojcu w mejlach. Co do ojca - to on zawsze był super i ja zawsze byłam córeczką tatusia, więc tymbardziej boli mnie to co teraz widzę. Matka niczego się nie domyśla, więc ja już nie wiem na którym froncie ojciec się bawi!!! Cały czas się łudzę, że to z tamtą babką się zabawia i to ją zwodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Debilne prowo debilnego c***y pedala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpieGaga
Mam stres i doła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym powiedziala matce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojciec zostawia pocztę otwartą, że Ty czytasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×