Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość I odrazu jej nie chcę

Okazało się, że dziewczyna, z którą się spotykam nie jest dziewicą

Polecane posty

Gość I odrazu jej nie chcę

Podejrzewałem, że mogła być dziewicą. Jak się okazało, że już pierwszy raz ma za sobą to jakoś mi się jej odechciało, przestała mnie interesować. A spała co prawda tylko z 1. Pierwszy raz mi się to zdarzyło, nie wiem dlaczego. Niby to nie takie ważne, ale w jej przypadku mnie skutecznie odstraszyło. Miał też tak ktoś? Kiedyś z podobnego powodu olałem jedną pannę i nie chciałem się z nią spotykać. Ale wtedy, dlatego, że spała już z 6 facetami, więc to było jak najbardziej zrozumiałe, ale ta spała tylko z 1, więc dziwne, sam nie wiem dlaczego nie chcę już kontynuować tej znajomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poik
A z iloma Ty spałeś przed nią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże, miała prawo z kimś spać przed związkiem z Tobą. Bez przesady,że to Cię odrzuca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to widze ze jestes jakims hrabia :o co Ty myslisz ze panienki na Ciebie tylko czekaja :o facetom to sie najlepiej do tego nie przyznawac i po sprawie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I odrazu jej nie chcę
Sprawiała wrażenie niewinnej i delikatnej, czułej i ciepłej. Myślałem, że taka wrażliwa dziewczyna może być dziewicą. Jak się okazało, że nie jest to jakby mi się obojętna zrobiła i już nie jestem nią tak zauroczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bidulek i czar prysł
:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no,śmiech na sali. Czyli dziewczyna,wrażliwa itp musi być dziewicą tak?:| Taaaak.bardzo się przejechałeś :| pffffffffffffffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja spałam jak na razie z jednym facetem. z moja miloscia, ale teraz niestety nasz zwiazek sie rozpada. nie chce z nim byc (bo wlansie przez seks mnie ranil). i powiedzialam sobie, ze nigdy wiecej prawiczka. i wyznaje taka zasane, ze nie wymagam od kogos czegos, czeo sama nie jestem w stanie dac. Ty jestes prawiczkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I odrazu jej nie chcę
20 lat Sam się sobie dziwię. Bo wtedy, że nie chciałem być z dziewczyną, co miała w łóżku 6 facetów to uważam, że było to jak najbardziej zrozumiałe, bo o dziwek trzeba się trzymać z daleka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienia 27
Wnioskuje z twojej wypowiedzi,że tobie chodziło tylko o jej dziewictwo. Nie zależało tobie na niej tylko na dziewictwie. Kiedy zorientowałeś się że tego już nie posiada przestałeś się nią interesować. Zastanów się nad sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padne ze smiechu
ze tacy ludzie chodza po tym swiecie, hahahaha jak Ty oczywiscie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I odrazu jej nie chcę
Jestem prawiczkiem. Miałem już dziewczyny, ale żadnej nie kochałem, nie angażowałem się, wolałem od nich piwo z kumplami, nie były mi one do szcześcia potrzebne, nie czułem z nimi więźi i uczucia. Ta chyba była pierwszą, która tak bardzo mnie zauroczyła, czułem się jakbym się pierwszy raz naprawdę zakochał, ale coś jakby czar prysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżizuss, nie ma sensu dyskutowac z autorem - to przeciez ten palant, ktory ciągle zaklada tematy o tym jak to gardzo kobietami, ktore mialy wiecej niz 1 partnera, albo szukaja przygodnego sexu... Ciągle to samo, tylko troche modyfikuje wypowiedzi - raz chce dziewicy, raz takiej co miala jednego faceta... olać go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śmiech na sali,nie wiedziałam,że w ogole takie podejście mogą mieć faceci ;D zgadzam się z wypowiedzią osoby powyżej,zalezało Ci na jej dziewictwie a nie na Niej.. gdybyś się nią zauroczył to nieważne by bylo czy jest dziewicą czy nie! ale tobie chyba zalezało by być jej pierwszym i tyle :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to Ty może obawiasz się,że ona później będzie miała jakieś porównanie co ? HAHAHAHAHA nie no sorry ale przemyśl sobie swoje zachowanie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie jest. Mysle ze juz sobie pomyslal ze zaliczy taka grzeczna i wrazliwa dziewice i ze to bedzie ich wspolny pierwszy raz i ze sie nie zblazni swoim brakiem umiejetnosci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sobie odpowiedz sam na pytanie. po co Ci tak naprawde ten kawalek blony....? dla mnie to bez sensu. rozumiem, gdyby byla dziwka, dawala dupy na lewo i prawo, ale skoro miala 1 partnera, pewnie takiego ktorego kochala, to nie masz prawa miec do niej o to pretensji. z reszta przekonasz sie, ze dziewica... z reszta:) sam sie przekonasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I odrazu jej nie chcę
No może faktycznie w takim razie ona nie była mi pisana, ale żałuję, że już ona mnie tak nie kręci, bo super dziewczyna, swoją delikatną urodą i inteligentym charakterkiem i sposobem bycia powaliła mnie na kolana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezuuu czy Ty siebie słyszysz? Wiesz co to idź do podstawówki i znajdź sobie jakaś delikatną dziewice 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I odrazu jej nie chcę
Dla mnie to takie przykre, że ściągała przed kimś majtki, robiła mu loda, kochała się z nim, lykała pewnie jego spermę, a on jej lizał cipkę. Że to niesprawiedliwe, że ona już to z kimś robiła, a ja nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezuuuu. Co za uposledzenie.. Gdybys mysla ze jest dziewica i sie z nia przespal a potem sie dowiedzial ze jednak nie byla to bys sie chyba powiesil.. Docen to ze miala jednego. A jak ci zle to se poszukaj innej i nie zawracaj ludziom glowy jakimis dzikimi wymyslami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha wiec hcodzi o to ze jestes w tyle. ej dsaj sobie spokoj z laskami, bo nie nadążasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Boże ,widzisz a nie grzmisz! :| Może po prostu żal Ci d u p e ściska,że ona już zaznała seksu a Ty nie? Ehhhh .. :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I odrazu jej nie chcę
:o ale mam za to elastyczny odbyt,ktory uwielbia mój wuj Stefan i jemu tez pozostane wierny na zawsze :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×