Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gvcbfhfhbf

Okulary przeciwsloneczne. Gdzie takie moge dostac?

Polecane posty

Gość gvcbfhfhbf

Witam.. Zaznaczam na wstepie ze jestem facetem ;p Zeby nie było nieporozumien ;) Poszukuje okularów które prezentuje na ponizszym zdjęciu, niestety sredniej jakości, ale moze i tak ktos bedzie w stanie mi podeslac linka, gdzie mogę dostac takie okulary, bądz chociaz podobne, za co z góry bardzo dziekuje.. http://zapodaj.net/d1b8cf568957.jpg.html O te okularki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego chcesz
sobie kupić takie brzydkie okulary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hghyfgg)
[Zaznaczam na wstepie ze jestem facetem ;p Zeby nie było nieporozumien] nie szkodzi :) ten facet na zdjeciu jest gejem :) a okulary kupisz na kazdym stoisku z okularami p. slonecznymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gvcbfhfhbf
Własnie nie, bylem i w salonie optycznym, i takze u ludzi którzy stoją i sprzedają okulary i patrzyłem na allegro ( choc tutaj moglem przeoczyć bo jest tam ich sporo ) i nie trafiłem na zadne nawet podobne.. A czy są brzydkie? Hmm.. Mi sie bardzo podobają ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gvcbfhfhbf
Jezeli ktoś zna moze tez dobry sklep z okularami w Warszawie, bądź ma jakiekolwiek informacje gdzie takie okulary mogę dostać, bądź link z allegro.. Bardzo proszę o pomoc.. Dziekuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tkmaxx możesz kupić okulary dobrych firm dużo taniej jak normalnie i podejrzewam ze takie lub bardzo podobne by były

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gvcbfhfhbf
odswiezam i prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lejla28
ojjj bardzo trudno będzie ci takie dostać bo są już od dawna niemodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam chyba okulary z tej
firmy zapomnialam jak sie nazywa ale na pewno nie te jak znajde podam tylko one pare stow kosztuja a nowe pare tysi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gvcbfhfhbf
To nie szkodzi... Poprostu musze mieć te okulary.. Pisałem juz do wielu firm handlującymi okularami i zero pozytywnych wiadomosci.. Cena tutaj akurat nie gra roli, bo jak juz się na coś upre to muszę to miec :) Dlatego ostatnia nadzieja w Was.. Proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lejla28
łatwiej będzie jeśli kupisz inne okulary...i ja ci tak właśnie radzę....jest teraz tyle fajnych okularów przeciwsłonecznych ze na pewno coś fajnego poszukasz i modnego przy okazji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gvcbfhfhbf
Hmm... Moze i dla wielu są one nie modne, jednak mi sie podobaja.. i Przy nich bede się upieral.. Pozatym.. To ja nie ide za modą, tylko moda idzie za mna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lejla28
jak będziesz się tak przy nich upierał to pewnie w tym roku będziesz chodził bez okularow przeciwsłonecznych ;) a czy moda pójdzie za tobą i tymi okularami? hmmmm wątpię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gvcbfhfhbf
Heh.. Poczekamy, zobaczymy ;) Szczerze to obecne okulary są denne.. Ogladałem wiele i zadna para nie przypadla mi do gustu.. Wiec po co mam kupywać inne jezeli czuł bym sie jak idiota w nich ;p A wiem ze te okulary beda mi pasować..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lejla28
fajne własnie teraz sa okulary...super faceci w nich wyglądają....no a sorry ale ty w tych trochę jak kretyn będziesz wyglądał bo one są straszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elżbieta Pszczoła
Eleganckie okulary Oriflame w stylu lotniczym w cienkich oprawkach w srebrnym kolorze. Ochrona UV 100%. W komplecie z woreczkiem. Posiadają certyfikat CE. Materiał: mosiądz, akryl, poliwęglan. Polecam! Zdjęcia na moim blogu: http://elzbietapszczola.bloog.pl http://elzbietapszczola.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej...to znowu ty? ;)...jeszcze nigdzie nie dostałes tych okularów?...mówiłam ci ze będzie ciężko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modamaxa
takie okularki kupisz tylko w dobrym markowym sklepie,popytaj u Dolce-Gabana itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modamaxa
okularki klasa masz gust :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, podbijam temat. Wiecie może gdzie można kupić fajne okulary przeciwsłoneczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fielmman..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również kupuję w Fielmannie. Mają tak niskie ceny, że żal nie skorzystać. :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taak, okulary po 5 zł a koszty przesyłki 25-30, to lubię w sklepach internetowych...rzeczywiście okazja, to już wolę się przejechać po sklepach i mieć możliwość przymierzyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twój link się nie otwiera :( widziałam ostatnia fajną stronkę z okularami (przeciwsłonecznymi również) http://www.c-you.pl/ kupiłam sobie dwie pary i jestem zadowolona, szczególnie z przeciwsłonecznych mam wrażenie ,że oczy odpoczywają – nie ma żadnego łzawienia podczas noszenia, no i skusiła mnie oczywiście, atrakcyjna cena - polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duży wybór okularów w takim lub podobnym wzorze można znaleźć na stronie http://okulary.soczewkomania.pl jest tam zdecydowanie największy wybór okularków - praktycznie dla każdego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×