Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gvcbfhfhbf

Okulary przeciwsloneczne. Gdzie takie moge dostac?

Polecane posty

Gość gość
No nie wiem, może spróbój w salonei Fielmanna? Tam mają sporo modeli, ewentualnie zjarzyj do nich na strone internetową. Też można sobie wszytskie modele przejrzeć, ale chyba nie da się zamówić online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neroli Flower
Dobrej jakości okulary przeciwsłoneczne można kupić w Tkmaxie. Mi ostatnio udało się kupić okulary marki Hogan warte 940 zł za 170 zł. Nie ma sesnu przepłacać w salonach optycznych, ale też absolutnie przestrzegam przed kupowaniem okularów przeciwsłonecznych na bazarkach i w supermarketach, bo są niebezpieczne dla oczu. Koniecznie zerknijcie na artykuł, który wyjaśnia to od naukowej strony i ciekawym językiem: http://neroliflower.blogspot.com/2014/08/dlaczego-nie-warto-kupowac-okularow.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w dobrych salonach jest szeroki wybór okularów przeciwsłonecznych, więc warto się tam udać, ja zawsze ciekawe modele znajduję u http://www.panhilary.lodz.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fantaghiro78
ja znalazłam takie na www.born86.pl - w bardzo fajnej cenie, więc polecam tam zajrzeć :) tym bardziej teraz, bo mają promocje jesienną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdfds
ja mam 2 pary od optyka i 3 pary z sieciówki za kilka złoty. Lubie te i te ale wiadomo na mocne słońce nie ma co się wygłupiać i lepiej filtry bo inaczej oczy szczypią wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cześć. ja swoje kupiłem na allinside.pl. jest tam bardzo duży wybór fajnych okularów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MajkaKowal
Mnie zachwyciły okulary od Vogue z kolorowymi soczewkami, ten model: Vogue VO 3919S 57 848/6Q tutaj: http://ubutik.pl/okulary-przeciwsloneczne Po prostu cudo, zbieram na te okulary już od miesiąca i mam nadzieje, że na sezon wiosenny będą moje :D Już widzę te zazdrosne spojrzenia koleżanek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcinekssgh
Mi kumple, którzy biegają w maratonach polecali te okulary www.cxsafety.pl/okulary-ochronne/54-univet-513.html . Większość profesjonalistów ich używa, pomimo śmiesznej ceny 22 zł. Wystarczy czapka i okulary, aby zupełnie wyeliminować wpływ zimnego wiatru czy innych czynników zewnętrznych. Ochrona przed światłem i zarysowaniami na najwyższym poziomie. Jeżeli coś się odbija od szkiełek, to nie pozostawia rysy, więc model zdecydowanie długoterminowy. Używam od ponad pięciu miesięcy mniej więcej. Polecałbym nie tylko do sportu, ale też na co dzień, bo super wyglądają. Widać włoską rękę projektanta wyraźnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mam okulary z http://allinside.pl/. Bardzo dobrze się je nosi, mają dobrze wyprofilowany nosek, dobre filtry w których nie bolą oczy :) Warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, kupiłam sobie wczoraj przeciwsłoneczne Ray bany w moim optyku http://optyk-debica.pl/ super przez nie widać, ma ktoś jeszcze Ray bany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej takich okularów szukać w salonach optycznych, bo tam masz pewność ze dostaniesz okulary które chronią oczy a nie udają ze są okularami przeciwsłonecznymi. Ja postanowiłam zainstwetować w dobre okulary i poszłam do salonu http://www.poloptyk.pl/gabinety.html i mam je w koncu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co pamiętam, podobne widziałam w http://www.optyk-fotograf.pl/ więc możesz sprawdzić. Sama się zastanawiałam nad podobnymi ale wybrałam inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elwia48
Poszukaj w różnych sklepach np. na stronie kodano masz promocje na okulary santino (są wśród nich również okulary przeciwsłoneczne), do których możesz dokupić oprawki za 1zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swoje okulary przeciwsłoneczne dostałam we wrocławskim zakładzie optycznym www.optyk-wroclaw.com Wybrałam bardzo ładny model z nowej kolekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz spróbować w warszawskim zakładzie www.zakladoptyczny.pl Wybrałam u nich eleganckie okulary przeciwsłoneczne z nowej kolekcji. Soczewki wzmacniające barwy i filtr antyrefleksyjny to fajna sprawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajne okulary przeciwsloneczne jak i zwykle dostaniesz tutaj www.panhilary.lodz.pl kupowalam tam swoje poprzednie i naprawde dobrze sie trzymaja, bo tylko martwilam sie o wytrzymalosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gumball4
Mam dobre doświadczenia z polską marką Arctica (arcticasport.pl). Odkąd pamiętam kupuję od nich okulary. Ostatni mój nabytek to model S-140D, polaryzacyjne, dedykowane kierowcom. Świetnie przylegają do twarzy i co najważniejsze dają idealną widoczność na drodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprawdz tutaj www.panhilary.lodz.pl wiele razy juz korzystalam z oferty tego salonu optycznego i wedlug mnie naprawde warto, do tego ceny atrakcyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam, że największy wybór wysokiej jakości okularów z filtrami ochronnymi znajdziesz w sklepie internetowym e-Okulary. Ostatnio przeglądałam jego ofertę pod adresem www.eokulary.com.pl i wybrałam najmodniejsze modele dla całej rodziny. Aktualnie czekam na darmową dostawę, bo koszt zamówienia przekroczył 100 zł. Polecam, bo moim zdaniem warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robert44ss
Prawdziwe okulary polaryzacyjne dostaniesz w polarized.com.pl. Niektóre sklepy sprzedają tylko przyciemniane okulary przeciwsłoneczne bez filtrów i można sobie naprawdę uszkodzić wzrok. Tam natomiast masz filtry UVA, UVB i UVC zastosowane w okularach, a na życzenie zamówisz sobie wzmocnione oprawki w różnych kolorach, do tego soczewki pod różne aktywności, np. wędkowanie, czy jazdę samochodem. Uważaj, jakie okulary polaryzacyjne bierzesz, bo nie zawsze niestety nazwa odpowiada rzeczywistości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze mi leżą okulary kupowane od Scorpion Eyewear ( www.e-glasses.pl – ich strona). Pierwsze okulary jakie noszę które mi nie wadzą, nie uciskają w jakiś sposób, są bardzo dobrze wyprofilowane. Polecam zwłaszcza osobom z większą głową, które mają problem z dobraniem komfortowo leżących szkieł. Dobre doradztwo, można się o wszystko obsługi dopytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×