Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

On nie okazuje uczuć

Polecane posty

Gość gość

Spotykamy sie już kilka miesięcy, dobrze nam i w łożku i wydaje mi sie ,że rozmawia nam się coraz lepiej, coraz milej spędza czas, ale on mówi głownie o seksie , z drugiej strony jakby mu w ogóle nie zależało to już by się chyba znudzil po takim czasie... Można się spotykać z kimś kilka miesięcy nic do niego nie czująć oprócz jakiegoś pociagu seksualnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można niestety. Jeśli sex jest dobry, to facet korzysta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O czym tu więcej rozmawiać z pochwą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jednak nawet jak seks jest dobry to przeciez czesto tez kobiety sie nudza facetom po kilku razach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw się faceta rozkochuje, krocze udostęnia się na końcu tępa dzido

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poza tym jakoś jak rozmawiamy to coraz swobodniej, na poczatku było dośc sztywno ,a teraz się ciągle smiejemy, żartujemy, jakoś otwarciej rozmawiamy, tylko nie o uczuciach bo on generalnie unika tego tematu. tylko w smsach mi napisze czasem ,że teskni czy mysli o mnie ,ale tak na zywo to rzadko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ubliżaj mi , to ,że znajomość zaczęła się nam namietnie od seksu to cóz... czasem u dorsłych tak bywa jak dorosniesz to może się kiedys przekonasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To porozmawiaj z nim i zapytaj kim dla niego jesteś, ja się zapytałam i dobrze wszystko wyszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chciałam z nim porozmawiać, nawet wczoraj planowałam, ale znowu skonczyło się na miłym wieczorze, śmiechu, romowach, seksie i przytulaniu...zasugerowałam mu tylko w żartach ,że chciałabym żeby dłużej zostawał u mnie zawsze planuje z nim szczerze poważnie pogadać, a potem tchórzę.. że się wystraszy. niby sie czujemy ze soba coraz swobodniej ,a jednak nadal boje sie z nim szczerze pogadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro nie okazuje, to znaczy że nic do ciebie nie czuje, jasne jak drut. Któregoś dnia cie zostawi i powie - przecież nic ci nie obiecywałem, więc o co ci chodzi.. Piszesz że coraz lepiej wam się rozmawia.. Czyli zaczęło się od seksu i nawet rozmawiać ze sobą nie potrafiliście? Niezły układ, traktowany jako zaspokajanie potrzeb fizjologicznych. Tak jak jedzenie, picie, wydalanie.. Ale kazdy ma to, na co się godzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedzenie przez pochwę do serca rzadko się sprawdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zagrałaś kroczem i to był twój błąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na poczatku średnio nam się rozmawiało, tak bardziej sztywno, a przynajmniej ja to tak odczuwam, ale teraz już jest swobodnie, zawsze spotykamy się na kilka godzin i nigdy nam nie brakuje tematów, zawsze się śmiejemy , przytulamy.. wczoraj jak dla mnie było bardzo fajnie i miło,mam nadzieje ,że on tak samo to odbiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oszukujesz się ale to normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z moim byłym też zaczęło się od seksu i byliśmy razem 3 lata więc chyba nie macie racji ,ze jak zacznie sie znajomość od seksu to od razu źle..nie żebym byla puszczalska ,ale tak wyszło, w koncu jestem dorosłą dziewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To czy on coś do ciebie czuje tego nie wiemy ale faceci czasem maja problem z okazywaniem uczuc nawet jak cos czuja predzej mozesz to wywnioskowac po jego zachowaniu jak na ciebe patrzy jak do ciebie mowi itd ale skoro tak milo wam sie spedza czas to juz dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wyglada to ciekawie dla Ciebie...on pewnie Cie lubi, dobrze Wam sie rozmawia bo to normalne przy znajomosci dluzszej. I skad pomysl ze facetowi sex sie znudzi? Pewnie ma teraz dobry sex to po co szukac? Jak wyglada u Was spedzanie czasu? Wychodzicie gdzies? On zostaje u Ciebie na noc? Wiesz, mi tez facet wypisywal ze o mnie mysli cale dnie- a chcial tylko sexu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Często mówi mi czułe słówka typu oooooch taaaak i liż go suko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czasem wychodzimy choc ostatnio spedzamy czas w lozku bo mamy go malo dla siebie wiec chcemy go wykorzystac ... ale jak pisalam jest nie tylko seks ,ale rozmowy itd. chce dac mu jeszcze czas i zobaczymy ale chcialabym zeby to jakos szlo do przodu. Generalnie zauwazylam cos takiego ze im bardziej jestem niedostepna w sensie nie mam dla niego czasu itd to on bardziej sie stara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozterki typowej łatwej polskiej kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz z nim pogadać inaczej się nie przekonasz. Moze zrób tak, gdy on napisze znowu że tęskni i myśli o tobie napisz to samo i napisz ze przywiązałąś się do niego i bardzo dobrze z nim się czujesz, jesteś sobą i lubisz spędzać z nim czas:) To takie niezobowiązujące ale zobaczysz co on na tu, jesli nie napisze Ci że tęskni to sama to napisz:) Jesli on zacznie się wycofywać to znaczy że wiadomo o co mu chodziło lepiej wiedzieć od razu niż się łudzić bo będzie trudniej. Wiesz u mnie znajomość też się zaczęła namiętnie, ale przez internet :) długo ta znajomość była tylko internetowa i telefoniczna a dzisiaj już mamy poważne plany i wiemy, że się kochamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W pupę też mu dajesz pewnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Rozterki typowej łatwej polskiej kobiety XX Zwsze zastanawiało mnie kto pisze takie komentarze i mam trzy opcje:) Albo sfrustrowany gośc któremu żadna nie chce dać ani z nim być:) Albo sfrustrowana kobieta której nikt nie chce, albo chcą tacy którzy ją nie kręcą. Albo sfrustrowana kobieta w związku w którym już się wszystko wypaliło. Trzeba być na prawdę zgorzkniałym żeby wpinać takie szpile komuś kto ma najnormalniejsze rozterki jakie w dzisiejszym świecie są. Każdy związek dzisiaj praktycznie zaczyna się od namiętności, ponieważ nikt długo nie czeka, a zwłaszcza dorośli ludzie nie bawią się już w dziewice i prawiczków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My czekaliśmy z seksem do ślubu i jesteśmy już razem dziewiętnasty rok :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
różnie jest, jak pisałam z byłym znajomość się zaczęła od seksu ,a bylismy 3 lata razem więc nie ma reguły, róznie bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a coż to jest 3 lata? I tak do końca życia co 2-3 lata zmiana partnera? Hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jak na moj dosc mlody wiek 3 lata to sporo jednak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy postępuje jak chce i jak mu dobrze. Dla mnie osobiście seks bez uczucia nie istnieje i w życiu nie zaczęłabym związku od seksu Facetowi wystarczy pożądanie, bo inaczej zawód prostytutek by zaginął. Kobiecie potrzebne jednak coś więcej. I jeśli uczucia brak, to prawie gwałt albo darmowa prostytucja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×