Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawostkamala

Opinia o sklepie potrzebna

Polecane posty

Gość ciekawostkamala

Siemka. Szukam kogoś, kto robił zakupy w masterstore.pl Szukam prezentów dla dzieci na święta a mają niedrogie zabawki. Zrobiłam zamówienie, ale opcję za pobraniem mają tylko dla stałych klientów i nie wiem czy mam przelewać kasę. Mają niby prawie 230 zamówień już. Ktoś coś wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczeczka
Kupiliśmy tam na początku miesiąca wózek. Dotarł tydzień po zamówieniu. Teraz zamówiliśmy zabawki dla dzieci i też opłacone z góry. Boję się trzymać dużą gotówkę w domu i jeszcze płacić w drzwiach kurierowi, a mąż nie zawsze jest w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda05
Ja tam kupiłam dwa zestawy lego. Dostałam paczkę po 4 dniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka88
Kupiłam w tym sklepie tą nową wersje krzesełka uczydełka. Wolałam się zabezpieczyć i kupiłam dwa tygodnie przed urodzinami chrześnicy, a tu niespodzodzianka, paczka przyszła po dwóch dniach! Jak najbardziej polecam sklep!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markoantoniusz
Złożyłem właśnie zamówienie i zrobiłem przelew. Ciekawe czy dojdzie do mikołajek. Dodzwonić się do nich nie da, ale jest info żeby pisać maile bo jest utrudniony kontakt. Zapytałem w mailu kiedy wyślą, zobaczymy co odpiszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natkapietruszka
Nie wiem czemu ludzie tak psioczą na ten kontakt telefoniczny. Mi się udało bez problemu do nich dodzwonić. Też zrobiłam zakupy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawostkamala
natkapietruszka możesz powiedzieć coś więcej na temat sklepu? jak przebiegła transakcja? jak długo czekałaś na zamówienie? i czy zamówienie było kompletne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podbijam temat - tez jestem mocno zainteresowana kupnem w tym sklepie, ale waham się mocno bo to spora kwota a tu brak możliwości kupna z a pobraniem , a także odbioru osobistego.... ten brak rzetelnych opinii też nie jest zachęcający...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakchcesz
A nie myślałaś że sprzedając osobiście musieli by zatrudnić kilka osób do obsługi klienta i dodatkowo wynąjąc jakiś lokal pod sklep? Cięcie kosztów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakchcesz
A nie myślałaś że sprzedając osobiście musieli by zatrudnić kilka osób do obsługi klienta i dodatkowo wynąjąc jakiś lokal pod sklep? Cięcie kosztów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaa... a do wysyłki za pobraniem też musieliby zatrudnić inne osoby?? Rozumiem cięcie kosztów, ale chcę być pewna, że jak przeleję komuś 1200zł, to otrzymam towar, a z nowym sklepem, który nie ma specjalnie opinii i nigdzie indziej nie istnieje oprócz swojej własnej strony, to tej pewności nie ma. I dlatego szukam opinii na temat tego sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakchcesz
Jak sklep jest nowy na rynku to i opini za dużo w necie nie znajdziesz, jest masa sklepów które nie wysyłają za pobraniem i trzeba sie z tym pogodzić. albo kupować w sklepach które oferują pobranie tak jak ja ale płacić więcej za produkty. ja jestem zbyt ostrożna i nawet w takich sklepach jak np smyk kupuje za pobraniem. nikt cie przecież nie zmusza żeby u nich kupować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyno, oczywiście, że mnie nikt nie zmusza... dlatego poszukuję informacji. Nie rozumiem dlaczego wypowiadasz się w wątku, jeśli nie masz nic do powiedzenia na dany temat? Tutaj ludzie poszukują opinii o sklepie masterstore i tyle... nie mam zamiaru dyskutować na temat polityki sprzedaży sklepów internetowych oraz sposobach cięcia kosztów. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pablos321
Nie wiem co mam myśleć o tym sklepie , kupiłem zestaw lego City pociąg . Zapłacone potwierdzenie wysłane dostałem zwrotkę ze przyjęte do realizacji. Zero kontaktu pisze maile, dzwonie ZERO. Boje się że będzie lipa tym bardziej że gość wrzucił w kontakcie namiar na Firmę którą nie jest . Prawdopodobnie jest to ściema, więc jestem w plecy 300 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pablos321
Ceny kurcze też są podejrzane, ciekawy jestem osób które faktyczne zakupiły jakieś przedmioty w tym sklepie czy coś dotarło ? Warto zwrócić uwagę że przy zamówieniu dane do przelewu są : Przemysłowa 1 05-311 Debe Wielkie a teraz Pokrzywno 75 86-330 Mełno FHU SEPTIMA Łukasz Kowalski Dodzwoniłem się pod inny numer 723778414 Gość handluje sprzętem muzycznym i był w szoku że jego dane są na tej stornie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam to samo, kupiłam zabawkę, zapłaciłam, przesłałam potwierdzenie przelewu, dostałam maila, że zamówienie przekazano do realizacji i cisza... Pisałam maila z prośbą o podanie nr przesyłki, żeby wiedzieć czy chociaż została wysłana i nic. Dodzwonić się nie można, automatycznie rozłącza. A dane faktycznie się na stronie zmieniły, obawiam się, że to faktycznie jakiś oszust....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pablos321
Trudno, zakupiłem Lego połakomiłem się na 100 zł taniej :/ a za płace 300 zł więcej :), życie . Mam nadzieje że nikt nie zrobił jakiś większych zakupów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mishamisha
Właśnie wysłałem pytanie do sklepu o klocki lego, Gość reklamuje się on na OLX http://olx.pl/oferta/lego-technic-42030-koparka-volvo-CID88-ID80LP7.html#b88d6fed80 Na olx dałem się złapać na 150 pln więc jestem ostrożny zgłosiłem tamtą sprawę na policję zobaczymy co zrobią... Czekam na odpowiedź czy mogę odebrać towar osobiście czy nie... Jak nie to szukamy dalej... Swoją drogą ciekawe są opinie pozytywne jeżeli ktoś pisze, że stracił kasę. Swoją drogą firma widnieje w CEIDG, i to od 2013 roku, no ciekawy jestem... Pozdrawiam M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mishamisha
@ Pablos321 jeżeli zostałeś oszukany podaj numer rachunku na który wpłaciłeś pieniądze na forum i zgłoś sprawę na policję to jest art 186 kk ścigany z urzędu więc muszą się podjąć, oszuści w internecie bazują na tym, że ludzie nie zgłaszają tego... Pozdrawiam M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pablos321
Pieniążki wpłaciłem na konto 61 1240 6986 1000 0000 0441 2868 Nazwa Banku: PEKAO V F. w Szczecinie (Ośrodek Operacyjno-Rozliczeniowy) Odbiorca: _MASTER STORE_ ŁUKASZ KOWALSKI UL. PRZEMYSŁOWA 1 05-311 DĘBE WIELKIE Pozatym zrobiłem już kilka zakupów i konto się za każdym razem zmienia wiec pewnie nawet jak po blokują konta to już są puste I na drugi dzień adres i nazwa firmy już byłą inna Firma która widnieje od 2013 roku to firma pod którą sie podszywa , ta na która jest ten sklep jest od 2014 -10 wiec 2 miesiące . Ehh szkoda gadać myślicie że zgłoszenie sprawy na policje coś da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też wpłaciłam pieniądze na to samo konto, adres był wtedy Dębe Wielkie. Zastanawiam się, co z tym zrobić, na szczęście kwota była mała... Ale i tak jest to czyste oszustwo, postaram się rozprzestrzenić informacje i przestrzec innych przed zakupami w masterstore.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamtu
Ja też w plecy parę stów. Jutro zgłaszam na policję. Kto jeszcze został oszukany niech się tu wpisuje. Może razem coś więcej zdziałamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika 19
Nie no nie wierzę.... Ja tez wpłaciłam 230 zł, i zero odzewu od nich. Pisali tylko ze błąd był w nr konta, i jak nie wpłaciłam pieniędzy to żeby wpłacić na poprawne I tak też zrobiłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pablos321
Ja chyba nawet odpuszczam policje, trudno już zamówiłem klocki będą juto miało być tanio będzie drogo . Miałem wątpliwości a jednak zaryzykowałem nie ma się co wkurzać. Tłumacze sobie to że gość musiał zbierać na coś ważnego, może na chore dziecko. Tak sobie to tłumacze żeby się nie wkurzać i nie robić złej atmosfery w domu :(- chociaż jest mi przykro bo zawsze uważam i w tym przypadku też miałem wątpliwości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mishamisha
Nie odpuszczajcie! Trzeba składać doniesienia na Policję bo to się nigdy nie skończy... Niedługo będziemy się bać kupować nawet w tesco online... Każda złotówka która nie została zgłoszona jest sukcesem złodziei!!! Nie dajcie się walczcie. o swoje, jest w necie wiele przypadków wprawdzie trwało to długo ale niektórzy dostali przelewy z zakładów karnych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie ze da !!! mój mąż został kiedyś oszukany na allegro na ok 300 zł, zgłosił sprawę na policję, była rozprawa w sądzie i odzyskał kasę a gość (gówniarz) dostał wyrok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 123
Witam. Właśnie chciałem wysłać mu 500 zł na zabawki ! Prosze, napiszcie co z Waszymi zakupami i pieniędzmi. Jako opinię lub OSTRZEŻENIE przed złodziejem z Masterstore ! Teraz okres swiąteczny to raj dla oszustów. Pablo, co Ty piszesz !? Zbierał na ważne rzeczy? Pewnie, że trzeba zgłaszać Oszustwo! Nasze pieniądze to też pieniadze Naszych dzieci, rodziny. Ciężko Pracujemy, za darmo nikt nam kasy nie daje, a tu Dziad jakiś chce nas Okradać. Może jest OK - to dobrze, a moze to Oszust ? Po to jest forum, aby sie ostrzegać przed Takimi przewałkami . Prosze podawajcie JEGO dane na które wysyłacie kasę, konto aby widzieć na co uważać ! Takie mam dane: 1) oficjalne dane ze strony sklepu: Masterstore tel.: 538480912 FHU SEPTIMA Łukasz Kowalski tel.: 538480912 e-mail: sklep@masterstore.pl NIP: 8762337707 REGON 341452755 Województwo: Kujawsko-Pomorskie Powiat:grudziądzki Kod i miasto:86-330 Mełno Ulica: Pokrzywno 75 Czas założenia: 2013-07-20 A może też takie dane odszukane w necie ? 2) Firma Master store Łukasz Kowalski NIP: 5242682827, REGON: 147450597, Kod pocztowy: 05-311 Ulica: Przemysłowa 1 Miejscowość: Dębe Wielkie Powiat: Miński Województwo: mazowieckie Data rozpoczęcia działalności: 2014-10-07 A może to to samo ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pablos321
Ten pierwszy to gość handlujących sprzętem muzycznym to jest adres który pojawił się na drugi dzień od zakupu. Znalazłem do niego numer to był zaskoczony co ja opowiadam wiec to był momen kiedy doszło do mnie ze jest lipa. Ten drugi jest poprawny wiec jak zgłaszanie na policje to pod drugie dane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina Z
Witam, ja też zrobiłam zakupy u tego Pana 02.12. liczę że jeszcze dojdą, choć po przeczytaniu Waszych opinii to tracę nadzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pablos321
No nic macie racje trzeba było by gdzieś bardziej nagłośnić sprawę gdyż ta kafeteria wychodzi na na 2 lub 3 stronie jeżeli ktoś szuka opinii na temat ego sklepu. Ja faktycznie zgłoszę to na Policje oczywiście na te pierwsze dane, może coś uda się zdziałać- chociaż wiecie jak nasze prawo wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×