Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawostkamala

Opinia o sklepie potrzebna

Polecane posty

Gość Guitarrman
Witam Państwa, jestem osobą, której dane osobowe zostały bezprawnie wykorzystane na stronie masterstore.pl i otrzymuję naprawdę ogromną ilość telefonów od poszkodowanych osób z całej Polski... Niektóre z tych rozmów są bardzo nieprzyjemne, chociaż jestem tak samo ofiarą w tej sprawie. Proszę i apeluję o NIEKORZYSTANIE z oferty tej strony - to oszuści!!!! Masa ludzi wpłaciła pieniądze i pozostała na lodzie! Zgłaszać od razu na policję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pablos321
Sklep został juz zamknięty .miejmy nadzieję że nasze zgłoszenia na policje przyniosa efekty. Ci co jeszcze nie zgłosili nie ma na co czekać jeśli nie zgłosicie kasy nie odzyskacie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaialan
również dałam się nabrać na te okazje cenowe. Bardzo prosze o informację czy Państwu również po wizycie na policji kazano najpierw wysłać do nich list za zwrotnym potwierdzeniem odbioru z żądaniem zwrotu gotówki a potem przyjść to zgłosić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pablos321
Nie nikt o nic takiego nie prosił wystarczyła korespondencja mailowa oraz potwierdzenie przelewu. Sprawa została od razu przyjęta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też zostałam oszukana na kwote 350zł :( a takie ładne prezenty miały mieć dzieciaki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HannaKatarzyna
piszcie jak policja będzie się z Wami kontaktować w tej sprawie - u mnie póki co cisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria5656
Witam, Jestem dziewczyną Łukasza Kowalskiego z Pokrzywna (firma SEPTIMA), którego dane bezprawnie wykorzystano na stronie masterstore.pl w celach oszustwa. Potwierdzam, iż zajmuje się muzyką (wystarczy zajrzeć na youtube lub facebooka [Łukasz Kowalski Official]). Jest niewinny i bardzo uczciwy, dlatego serce mi pęka, gdy słyszę, że dostaje telefony od kolejnych rozzłoszczonych klientów, niektórzy mu wręcz grożą... Rozumiem, że niektórzy chcą szukać sprawcy samodzielnie, ale proszę postawić się na miejscu osoby, której dane wykorzystano i tym samym uprzejmie proszę już do Łukasza nie telefonować, tylko zgłaszać sprawę na Policję, która namierzy odpowiednią osobę. Jesteście po tej samej stronie. Mam nadzieję, że oszust zostanie schwytany i ukarany, a Państwo dostaną swoje pieniądze z powrotem. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaialan
Musimy sie uzbroić w cierpliwość bo to potrwa miesiącami... tak niestety w Polsce jest...mam nadzieję że odzyskam moje 350 zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patim84
Kto z Państwa zgłosił już sprawę na Policję???? proszę wszystkich oszukanych, a wręcz okradzionych ludzi o kontakt ze mną patim84@wp.pl , lepiej pewne sprawy omawiac na priv, bo "pan Masterstore" na pewno też tutaj zagląda. POLICJA JUŻ DZIAŁA!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda121
Jeżeli ktoś z Was zgłosił sprawę na policji i dostał powiadomienie że wszczęto dochodzenie proszę o podanie miasta i numeru sprawy, Z tego co tu widzę wmawiali ludziom, że trzeba wpłacac pieniądze na różne nuemery kont a to już chyba jakiś przekręt!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HannaKatarzyna
Witam, czy coś wiadomo w tej sprawie? Jestem jedną z poszkodowanych osób, czy macie jakieś informacje z Policji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 44
http://karcher-shop.pl/kontakt, http://smartfon-planet.pl/kontakt to linki do sklepów, które są podejrzewane o oszustwo. W obu tych sklepach oszust wykorzystał to samo konto 39 1240 6986 1000 0000 0441 1518, które zostało założone także w Szczecinie - PEKAO V F. w Szczecinie (Ośrodek Operacyjno-Rozliczeniowy), oszust korzysta zapewne z kart pre paid, ale historia jest podobna także podszył się w obu przypadkach pod realnie istniejące firmy Gomo Ul.Kościuszki 110 16-400, Suwałki i GSM MAREK GRZYBOWSKI I PAWEŁ SZCZEPANIAK UL. LEGIONÓW 3. 98-300, WIELUŃ. Sprawę zgłosiliśmy na policję. Warto także zgłaszać numery kont do Banku PKO SA , zgłoszenia przyjmują , ale tylko prokuratura dostanie konkretne informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak czytam wasze wypowiedzi to strach gdziekolwiek robic zakupy. Na szczescie mnie takie nieszczescie nie spotkalo i mam nadzieje ze ominie. Teraz olanuje kupić zabawki do ogrodu coś takiego http://happyhop.pl/oferta/ogrodowe-place-zabaw i czytalam ze ta firma jest ok. Czy tez tak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MasterStore
Witam jestem właścicielem Firmy MasterStore. Podszywał się pode mnie jakiś gościu. Sprawa zgłoszona w grudniu 2014r. Miejscowość Halinów zgłaszajcie tam tą sprawę. Gadałem z Policjantem to powiedział że nawet można zgłaszać e-mailowo . Jak będzie dużo zgłoszeń to coś może zacznie się wreszcie w tej sprawie dziać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o zakupy w internecie to ja kupuje tylko w sprawdzonych miejscach. Tobie polecam stronę internetową http://www.cozacena.pl/ Tu masz pewność że kupiony towar zostanie do ciebie wysłany bez żadnych zmartwień. Możesz od razu porównać sobie ceny bo to przeglądarka cen. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×