Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawostkamala

Opinia o sklepie potrzebna

Polecane posty

Gość jamtu
Właśnie wydrukowałem wszystko i idę na policje. Nawet jeśli nic nie odzyskam, to nie można przymykać oka. Trzeba ścigać takie przypadki, żeby za 40 lat takie reklamy jak ta czeska t-mobile były choć trochę mniej uzasadnione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1111
Dane Lukasz Kowalski Debe Wielkie sa goscia ktory handluje oponami i samochodami sprawdzcie sobie na facebooku. Czyli ktos chce zarobic kase podszywajac sie pod firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pablos321
Buhahaha to jeszcze lepiej :), teraz pytane czy po numerach konta namierzą gościa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Osoby poszkodowane przez sklep MASTERSTORE.PL proszę o kontakt Wpłaciłem pieniądze za zabawki i zero kontaktu ze sklepem. Sprawę zgłaszam na policję wraz z całą dokumentacją. Jeśli ktoś jeszcze wpłacił pieniądze i cisza proszę o kontakt. Może policja coś zdziała. Jeśli zbierze się więcej osób przekażę wraz z moim zgłoszeniem kontakty do poszkodowanych aby można było odzyskać pieniądze. Mój mail: pietka_m@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HannaKatarzyna
Witam, ja również zakupiłam zabawkę za 370zł w poniedziałek i zero informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HannaKatarzyna
Witam, ja również składam zgłoszenie na policje, podawajcie numery tel będzie się łatwiej kontaktować !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pablos321
ja dzisiaj jade, biore przelew, korespondencje, zamówienie, potwierdzenie złożenia zamówienia, i temat z forum. Zobaczymy co z tego wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HannaKatarzyna
Witam, jedyna opcja to zgłoszenie zbiorowe inaczej sprawy będą umarzane ze względu na niską szkodliwość. Osoby poszkodowane proszę o kontaktowanie się między sobą tylko wtedy mamy szanse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mishamisha
Poszło zgłoszenie do OLX zablokowali konto zgłaszajcie się na policję szkoda czasu im szybciej zadziałacie tym lepiej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pablos321
Wpisujcie ile nas jest tak będzie łatwiej: Imię i nazwisko + miasto Kolejna osoba wkleja poprzednich poszkodowanych i siebie 1. Paweł Świerczyński -Kraków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mishamisha
Pani Katarzyno to jest oszustwo art. 186 KK tu nie ma niskiej szkodliwości Policja nawet kilkadziesiąt złotych będzie ścigać, fakt, że im więcej osób tym lepiej, ale nie dajcie się odstraszyć każde zgłoszenie policja przyjmie tylko musicie mieć: potwierdzenie zawarcia transakcji (mail też wystarczy) potwierdzenie przelewu (wydruk) wydruk ze strony sklepu (lub olx.pl) wydruk korespondencji wszystko przekazujecie policji może być też wydruk z tego forum to im ułatwi kontakt z innymi pokrzywdzonymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Na policji złożyłem wniosek czekamy. im więcej tym lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Problem w tym, że osoba, która ma firmę Master Store Łukasz Kowalski i osoba prowadząca sklep internetowy masterstore.pl to dwie różne osoby. Pierwsza handluje tylko i wyłącznie oponami i samochodami i ma firmę w mazowieckim, a ta co ma stronę internetową jest firmą założoną w kujawsko-pomorskim i nic wiecej o niej nie wiadomo. To nie są dwie te same firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszyscy poszkodowani zgłaszajcie się do mnie pietka_m@o2.pl podajcie dane swoje już się kilka poszkodowanych znalazło im więcej osób się zgłosi tym większa szansa że policja się tym na poważnie znajdzie Ja wpłaciłem 700 zł (jestem z Otwocka woj. Mazowieckie) Dam znać jak wrócę z policji co powiedzieli PS zapomniałem hasła do logowania i teraz widać mnie jako poszkodowany 1 - wcześniej pisałem jako MASTERSTORE PL UWAGA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pablos321
Sprawa zgłoszona, nawet przy mnie namierzali IP poczty Zobaczymy co z tego wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HannaKatarzyna
Witam, też się już doinformowałam - to oszustwo więc można zgłaszać i kilka złotych. Ja również byłam już na policji. Zobaczymy co będzie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzykora
Witam Też zostałem oszukany . Na policję zgłoszę się na pewno ,ale jest jeszcze możliwość zgłoszenia sprawy przez rzecznika praw konsumentów(sprawa cywilna). cyzskora@esculap.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Sprawę zgłosiłem na policję. Osoby poszkodowane Niech zgłaszają się na policję wtedy będzie większa szansa na złapanie gościa. Idąc na policję dobrze byłoby mieć ze sobą wszelkie wydruki i korespondencję ze sklepem, potwierdzenia przelewów itp. NIE BÓJCIE SIĘ TYLKO ZGŁASZAJCIE SPRAWĘ NA POLICJĘ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, zamówiłem z tego sklepu zabawkę dnia 3.12 i od razu wykonałem przelew, pózniej okazało się, ze to oszust, i poczytałem wasze wypowiedzi, dzisiaj sprawdziłem konto i dnia 4.12 pieniądze wróciły na konto, sprawdzcie czy również do was pieniądze nie wróciły. Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimo iż prosiłem i groziłem żadne pieniądze nie wróciły. LUDZIE zgłaszajcie sprawę na policję. Uruchomcie Facebooka i wszystkie kontakty trzeba w końcu dorwać gościa bo sklep cały czas funkcjonuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pablos321
Jakim cudem ci wróciły pieniadze ? Z jakiego konta ? Był jakiś tytuł nazwa przelewu od kogo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może nie jutro ale we wtorek też na pewno zgłaszam sprawę na Policje. Zrobiłem za mówienie tydzień temu. Wpłaty proszę dokonać na konto: 45 1240 6986 1000 0000 0441 2865 "Master store" Łukasz Kowalski ul. Przemysłowa 1 05-311 Dębe Wielkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że pieniądze wróciły na konto, bo ten oszust widząc co się dzieje po prostu już tamto konto zamknął i tyle. Mi żadne pieniądze nie wróciły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pod tym Adresem Dębe Wielkie gość sprzedaje opony i samochody. a ten co teraz jest na stronie Mełno Pokrzywno to sprzęt muzyczny. ktoś się podszywa pod ich firmy. sprawa jest na policji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam prezenty na aliexpress24 i widzę, że kupiłam taniej patrząc po cenach w tamtym sklepie. Polecam dobrze przejrzeć sieć, znaleźć można dużo baaaardzo tanich ofert. Nie warto przepłacać, szczególnie przed świętami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patim84
no to jestem kolejna oszukaną :-( na 200zł co mam robic???masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pablos321
Szybciutko na policje z całą dokumentacja nie ma na co czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ja wpłaciłam 220 zł i zero odzewu. Szkoda tylko bo tak naprawdę to oszukał dziecko a nie Mnie bo to ono czekało na wymarzoną zabawkę. Mam nadzieję, że sumienie nie da temu oszustowi spokoju. A swoją drogą oczywiście zgłoszę sprawę na Policję tylko po to żeby nie oszukiwał już innych dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziara33
Witam złożyłam zamówienie 3 grudnia, od momentu przesłania potwierdzenia przelewu cisza. Dziwię się sobie bo jestem osobą ostrożną, a tu taka niespodzianka. Tłumaczę sobie, że może Pan Łukasz robi wysyłki tylko raz w tygodniu, albo, że ma tyle zamówień, że dostanę paczkę z jakimś opóźnieniem i nie wiem czy czekać czy już zgłaszać sprawę na policję. Co ustalili na Policji kiedy zgłosiliście się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×