Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rafał_Szulimowski

Ortopeda NFZ w Warszawie, gdzie bez kolejki? Błagam o pomoc.

Polecane posty

Gość Rafał_Szulimowski

Dzień dobry, Bardzo Was proszę o pomoc. Jestem z Warszawy i mam skierowanie do lekarza ortopedy. Moja lewa ręka staje się z każdym dniem bezwładna, odczuwam silne mrowienie. I co z tego, że mam sierowanie do ortopedy, skoro najbliższy termin jest w marcu (przychodnia na Powstańców Śląskich, Warszawa oczywiście.). Błagam, nie mogę czekać do marca. Gdzie są najniejsze kolejki, w jakiej przychodni/szpitalu w Warszawie lub okolicach? Nie stać mnie na prywatną wizytę. Dziękuję. Rafał. P.S. Muszę liczyć na samego siebie. Moja rodzina daleko, a ta ręka ma się coraz gorzej, błagam, podpowiedzcie mi, gdzie się udać. Błagam, nie mam nikogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rezatka
Ortopeda owszem ale proponowałabym pójść do neurologa. Schorzenie, które Pan opisuje daje podstawy przypuszczać o podłożu neurologicznym. Oczywiście też potrzebuje Pan skierowanie do tego specjalisty choćby od lekarza 1-szego kontaktu. Co do przychodnie to proponuję NZOZ w okolicy Pana miejsca zamieszkania lub inną prywatną klinikę, która ma podpisaną umowę z NFZ. Tam zazwyczaj nie ma wielkich kolejek i wyższy standard. Życzę zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na nfz bez kolejki? mało realne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tttenna
Dokładnie, jak zależy Wam na czasie to jedynym wyjście jest wizyta prywatnie u specjalisty. Jak nadal ktoś z Was szuka dobrego ortopedy w stolicy, to w Rex Medica Sport przyjmuje doktor Strychar. Po wypadku uczęszczałam do niego na wizyty i bardzo mi pomógł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z mojej strony mogę polecić Centrum Medyczne doktora przy Trakcie Brzeskim. Mają tam świetnych lekarzy i krótko się czeka na wizytę. Numer telefonu do rejestracji masz w linku https://www.doktora.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z mojej strony mogę polecić Centrum Medyczne doktora przy Trakcie Brzeskim. Mają tam świetnych lekarzy i krótko się czeka na wizytę. Numer telefonu do rejestracji masz w linku https://www.doktora.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×