Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ostrzeżenie przed ANIDENT i stomatolog Agnieszką Wiślińską

Polecane posty

Gość gość

Ostrzegam wszystkich przed leczeniem w klinice Anident na Belgradzkiej (Ursynów)! Podczas leczenia kanałowego u tej Pani straciłam pół zęba, co trochę dziwi jak ma się trzydzieści lat, leczenie miało być rutynowe i nie było komplikacji. Moje pytanie co się stało, Pani skwitowała stwierdzeniem „przecież podpisała Pani zgodę na leczenie na recepcji” i zaproponowała koronę za kolejne 1400 PLN. Pani stomatolog nie komunikuje się z pacjentem, nie raczy mówić co będzie robić podczas wizyty, jakie są inne formy leczenia, co może pójść źle, jakie są kolejne kroki. Klient traktowany jak petent, a Pani stomatolog nie czuje żadnej odpowiedzialności za to co robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćząbek
Podbijam temat bo własnie się wybieram na wizytę i znalazlam te stronę z ostrzeżeniem. Ktoś cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćanna
Potwierdzam to ostrzezenie. Pani Wiślińska leczyla mi zab kanalowo pod mikroskopem tak ze inni stomatolodzy lapali sie za glowe po zobaczeniu koncowego zdjecia rtg leczonego zeba. Mialam pozniej w klinice Anident problemy z uznaniem reklamacji i musialam dopiero zaangazowac prawnika, aby zdecydowali sie uznac reklamacje. Poniewaz na zle wyleczony zab inny lekarz z tej kliniki Jurkowski zalozyl mi most, za co wszystko zplacilam ponad 6 tys. Zl, musialam juz u nich reklamowac i wykonac wszystko jeszcze raz. Zajelo mi to wszystko ponad pol roku i wiele nerwow. Tylko nieAnident !!!!!! Tyko nie lek. Wiślińska !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×