Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ekaterinat

Paczki dla dzieci, boxy, BondiBox, co myślicie?

Polecane posty

Gość Ekaterinat

Od dłuższego już czasu popularne są u nas boxy z kosmetykami (zamawia się pakiet, abonament i co miesiąc przysyłają paczuszkę), sama nawet przez jakiś czas taką dostawałam :) Byłam dość zadowolona, dlatego teraz zastanawiam się, czy nie wykupić takiego abonamentu, z tym, że w wersji dla dzieci. W paczce mają być zabawki, ciuszki, kosmetyki pielęgnacyjne i tego typu gadżety - opcja wydaje się fajna, bo pewnie kupić wszystkie te produkty osobno, to cena byłaby kosmiczna :) Myślicie, że mogę coś takiego zamówić dla dwuletniej dziewczynki? przyda się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie to lepiej kupic cos dziecku raz na jakis czas niz zamawiac w ciemno cos co nie wiadomo czy w ogole sie przyda. Poza tym patrzylam na ceny - 135 zl za jeden box. To rocznie daje ponad 1600 zl. To już wole te pieniadze wydac na naprawde potrzeba rzeczy a nie na jakis badziew niespodzianke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lockumn
A moim zdaniem i tak wydaje się podobne pieniądze na zabawki i ogólnie artykuły dla dziecka, jeśli nie zdecydowanie większe. A wiadomo, że te ekologiczne kosztują, także jeśli ktoś może sobie pozwolić, to ja uważam, że ten bondibox, to bardzo fajna sprawa. można odkryć rzeczy, o których pewnie wcześniej się nawet nie wiedziało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×