Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

palenie a odchudzanie

Polecane posty

Gość gość

Witam serdecznie Chciałbym podnieść kwestię wpływu palenia papierosów na efekty odchudzania i masę ciała. Nie chce tutaj się wywodzić nad oczywistymi negatywnymi skutkami palenia, a wyłącznie jego wpływ na wyżej wymienione czynniki. Zapoznałem się z dwoma sprzecznymi teoriami: nikotyna podnosi metabolizm, likwiduje uczucie głodu, dzięki czemu łatwiej kontrolować masę ciała. Z drugiej strony czytałem, że nikotyna podnosi poziom kortyzolu w krwi, a co za tym idzie - niszczy tkankę mięsiową i jest niejako promotorem gromadzenia się tłuszczu na twarzy i brzuchu - chciałbym się dowiedzieć -mówiąc krótko - jak to jest z tym paleniem? Jaki ma dokładnie wpływ na proces odchudzania i masę ciała? Będę zobowiązany za wyczerpującą odpowiedź. Serdecznie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
upupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agoga
Nie wie, co, na co działa, ale w praktyce wygląda to tak, że każdy, kto rzuc***alenie tyje, bo zaczyna więcej jeść(nie wiem, czy z nudów, czy z braku nikotyny). Przytrafiło się, to mnie i wszystkim moim znajomym, a sporo osób ostatnio rzuciło to świństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGOGA
Przytyłam, ale nigdy w życiu nie wróciłabym do nałogu. Gdybym wiedziała wcześniej, że palacze tak śmierdzą chyba zrobiłabym to wcześniej. PAPIEROSY SĄ DO D**Y e-PAPIEROSY TEŻ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 listopada minął rok odkąd nie palę.No niestety przytyłam strasznie.Starałam się tego pozbyć będąc na diecie ale jakoś mi nie szło.Od przeszło miesiąca stosuję tabletki Foreverslim przy ostatnim ważeniu waga pokazała 5 kg mniej.Uważam że to dobry początek byle tak dalej to może wrócę do rozmiaru z przed nałogu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie pale 1,5 roku i nie przybylo mi ani grama. ...tyja ci co zastepuja paierosa jedzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co robisz na forum dla grubasów skoro nie przytyłaś??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×