Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WygralamZycie

Paszporty, jak to jest?

Polecane posty

Potrzebuję wyrobić nowy paszport, a że w normalnych miastach się nie da, tylko w tych głównych to postanowiłam się przejść chociaż po wniosek w moim mieście, wniosków niestety też nie było, ale Pani w informacji powiedziała, że można spokojnie wydrukować przez internet. Do Opola mam kawałek niezły, koszty benzyny no nie za bardzo, wolałabym wypełnić sobie wniosek w domu na spokojnie bez pośpiechu, więc dzwonie do tego urzędu tam i pytam się czy można wydrukować wniosek, który jest na internecie -NIE, NIE MOŻNA ( krzyk) -ale dlaczego pani krzyczy? dlaczego nie można wydrukować? -bo się różni -czym? -papierem -i to jest ta różnica decydująca o przyjęciu mojego wniosku? BIP BIP BIP, baba trzasła słuchawką Niewiele się dowiedziałam, ale kolejny raz utwierdza mnie to w przekonaniu, że całe te Opole jak i ludzie z tego Opola są mocno popie..doleni. Składał ktoś z was właśnie taki drukowany wniosek? Przyjął się? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wychodzi na to, że pani w informacji wprowadziła cię w bład: "Składać można tylko wypełnione oryginalne druki wniosków o wydanie paszportu, które dostępne są w punktach paszportowych." Cytat ze strony mazowieckiego urzędu marszałkowskiego. A tu z twoich stron: "Formularze wniosków paszportowych można pobrać: - w siedzibie Oddziału Paszportów, - w Biurze Obsługi Klienta OUW w Opolu, ul. Piastowska 14. Przyjmowane są wyłącznie oryginalne formularze wniosków – w formie kartonika. Nie przyjmuje się podań wypełnionych na formularzach wydrukowanych ze stron internetowych, kserowanych itp."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano już zdążyłam doczytać. Jakby to była jakaś różnica z jakiego papieru ma być wniosek, paranoja, to są te unijne standardy? To ja to pierxolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×