Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ebud2104

paznokcie żelowe

Polecane posty

Gość ebud2104

Witam czy ktoś może mi pomóc ponieważ zakupiłam sobie zestaw do paznokci żelowych i robię je od ponad tygodnia zrobiłam już paru osobą i nie wytrzymują tygodnia odpadają i do tego się zapowietrzają już nie wiem co mam robić żeby tak nie było:(( pomóżcie proszę!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiotelowa
Po pierwsze musisz zadbać o dobre zmatowienie płytki. Polega to na spiłowaniu 5 warstw ze 100 paznokcia czyli jego zmatowieniu. Do tego polecam ci bloki polerskie. Szczegolną uwagę musisz przyłożyć do silnie zatłuszczonych miejsc paznokcia przy wałach i skórkach. Druga sprawa to odsunięcie i usunięcie skórek, zakup sobie kopytko i radełko. Odradzam płyny do zmiękczania skórek gdyż posiada on olejki odżywcze co skutkuje zapowietrzeniami. Dawaj primer pomimo iż nie jest on niezbędnie potrzebny do masy żelowej na pewno zwiększy on przyczepność żelu. Ważne jest byś dawała go tylko na naturalny paznokieć bo tips może pęknąć. Jeśli używasz żeli trójfazowych bondera dawaj cieniusieńką warstewkę w innym przypadku żel odejdzie. Nakładając żel uważaj by nie wylewał się on na skórki i wały. Zbieraj nadmiar żelu sondą lub patyczkiem. Nie dawaj zbyt grubej ilości żelu przy tylnym wale bo schodek przy odroście zwiększa jego skłonności do urazów. Stwórz z nami społeczność stylistek logując się na: http://nailbeauty.mojeforum.net/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ebud2104
dzięki za podpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ebud2104
a powiedzcie mi proszę jeszcze ile suszymy takie paznokcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość godzine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhmm suszyc paznokcie zelowe
a to ciekawe...pierwsze slysze..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ebud2104
Dziewczynki wiecie co mam problem z tymi paznokciami bo się szybko zapowietrzają i odpadają nie trzymają się nawet tydzień:(( już nie mam pojęcia co robię źle, a wszystko robię tak jak piszecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiotelowa
Pewnie zalewasz skórki albo źle matowisz płytkę... Zapraszam serdecznie na: http://nailbeauty.mojeforum.net/ Jest tam wiele wspaniałych dziewczyn z przyjemnością ci pomożemy. Ps. kochana żelu się ie suszy żel sie utwardza. A czas utwardzania żelu producent zawsze podaje na opakowaniu zazwyczaj jest to 2- 3 minuty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anika83
tak do suszenie musisz mieć specjalną lampę UV inaczej nici z tego, i przede wszystkim zmatowić wierzchnia plytke paznokcia i usunąć opilki, przemyc clinerem lub spirytusem i nie dotykać palcami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anika83
(pomylka) nie do suszenia tylko " utwardzenia"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×