Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pęcherzyki w macicy zaśniad groniasty czy trojaczki

Polecane posty

Gość gość

Witam kobitki :) tak wiem pewnie posypią się odpowiedzi typu że lekarz powinien wytłumaczyć, że może lepiej iść do innego, wiem tak zrobię, ale chciałam zapytać czy któraś była w podobnej sytuacji? Spóźnił mi się okres, zrobiłam test iii 2 śliczne krechy. Odrazu poleciałam do lekarza. Pęcherzyka w macicy brak, ale za to były dwa jakieś pęcherzyki i lekarz głowił się co to jest. Wylądowałam w szpitalu tam przypadało mnie multum lekarzy, beta rosła pięknie, a pęcherzyka jak nie było tak nie było, ale były te dwa dziwne i lekarze tez się głowili co to za pęcherzyki. Az dwa dni później cud :) jest ciąża, zagnieżdżona w macicy, ten właściwy pęcherzyk 5,5 mm ale bez echa zarodka jeszcze... no i tamte dwa pęcherzyki tez urosły. No to lekarz powiedział że nie wie co to jest, ale że wypuszczają mnie ze szpitala i tak żartobliwie powiedział że może to trojaczki... Inny lekarz powiedział że to może być ten zasniad groniasty ale to trzeba poczekać żeby to stwierdzić. A więc czy któraś z Was moje drogie miała bliżej nie zidentyfikowane pęcherzyki w macicy będąc w ciąży ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 tydzień i 2 dni. Ale pęcherzyki były już zanim pojawił się ten właściwy ciążowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×