Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pef makijaż a trądzik ?

Polecane posty

Gość gość

Hey, jak Wy dziewczyny to robicie i czym, że macie taki piękny naturalny makijaż zakrywający, no jednak sporo defektów :) Ja np mam ciągle jakieś syfki albo pozostałości po nich, za Chiny nie mogę tego zakryć :s Chodzi mi o makijaż np. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6493b5dc19058474.html ktoś mógłby mnie tego nauczyć? bo trochę żal :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
np :marki własne sephora lub duglas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupuje często kosmetyki rimmela które bardzo dobrze zakrywają różne cudeńka. Jestem zdania, że czasem wydać więcej i wyglądać lepiej niż coś z niższej półki z miernym efektem. Co do leczenia trądziku może warto wybrać się do dermatologa? Na pewno korektory specjalnie przeznaczone do cery trądzikowe troszkę pomogą ale nie oszukujmy się standardowy makijaż często pogłębia wrażenie trądziku poprzez nieodpowiednie dobranie kosmetyków kolorowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nasi
Jak by to powiedzieć zakrywanie pryszczów makijażem to takie leczenie syfa pudrem.A nie lepiej zadziałać na pryszcze od środka tabletkami takimi jak IQFACE.U mnie sprawdziły się rewelacyjnie i nie potrzebuje już nakładać grubej warstwy pudru aby przykryć niedoskonałości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
iq oszustwo!!! W "waszym" wątku już wyszło, żeście naciągacze, to teraz inne zaśmiecacie? Proszę: www.f.kafeteria.pl/temat/iqface-opinie-p_5884783/3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość falkbamdemo1978zurpa
np :marki własne sephora lub duglas Jasne http://h3o.de/20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Leczenie tradziku swoja draga. Jednak takie leczenie trwa miesiacami. A leczenie tradziku pudrem, czasem sie sprawdza, sa kosmetyki antybakteryjne. Pudry mineralne sie swietnie sprawdzaja. Najpierw zakryc nimi miejsca problemowe, a potem nalozyc podklad pedzlem do steplowania, aby nie przemiescic tego pudru po twarzy, tylko pozwolic mu pozostac w miejscu aplikacji. Trzeba tylko sprawdzic czy to jest puder mineralny w 100% procentach, na rynku sa rozne produkty nie koniecznie dobrej jakosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na yt masz tez cala ase filmikow instruktazowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozbycie się trądziku jest trudne, ale nie niemożliwe :) Ważne jest, aby stosować wtedy kosmetyki do makijazu które nie pogorsza stanu skory. Ja stosuje podklad i korektor mineralny od Earthnicity i oba bardzo dobrze tuszują nioedoskonalosci. Nie podkreślają pryszczy ale kryją je dając naturalny efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×