Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pilnie potrzebna porada fryzjerska!

Polecane posty

Gość gość

Moja (polecona zreszta) fryzjerka to porazka. Mam wlosy koloru blond, chcialam pofarbowac na rudy, ale ciemny, wpadajacy w braz. oczywiscie kolor nie wyszedl taki, jak chcialam (czyli jasniejszy), splukal sie juz praktycznie po 2 tygodniach, to jeszcze byla widoczna roznica miedzy odrostem a reszta. Postanowilam wiec pofarbowac wlosy w domu. Kupilam farbe Loreal z serii Prodigy, kolor bursztyn, ale boje sie. Czy taka farba bedzie utrzymywac sie na wlosach dluzej i czy pokryje rownomiernie po calosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzis bylam podciac wlosy w innym salonie, bo moja fryzjerka dobierajac mi fryzure, strasznie mi wlosy wycieniowala (poszarpala wrecz). Oczywiscie po wymodelowaniu przez nia wygladalo to dobrze, a potem juz nie moglam dojsc do ladu z tym cieciem, do tego na drugi dzien po umyciu wlosow juz wisialy mi takie straki (wlosy mi sie szybko przetluszczaja i sa cienkie). Dzis zrownalam wszystkie i pytalam pania o opinie na loreala i farbowania w domu, ale ona nie wie. Przypuszczam ze nie udzielila mi odpowiedzi, bo wolalaby, abym przyszla farbowac do niej. Przeciez wiele kobiet farbuje wlosy wlasnorecznie i wyglada to dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FryzjerkaZ25Lstażem
Wiesz z tym kolorem to jest tak, że chodzi o to, by w miseczce z farbą znalazł się też kolor w którym masz odrosty i przez który to odrost, wychodzi ci różnica w kolorze. Zatem pytanie raczej do producenta farby Loreal z serii Prodigy-jakie kolory zawiera owa bursztynowa farba? Ja mogłabym Ci pomóc wykonać ten zabieg - online oczywiście tak by wyszedł on optymalnie... Pytanie z mojej strony jakiej wartości% aktywatora użył do farby producent?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem, na opakowaniu jest napisane, ze pokrywa rownomiernie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytaj skład . -Co jest w opakowaniu? -Ile produktów w nim widzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdy farbuje się włosy wcześniej rozjaśniane, zawsze przyjmują kiepsko kolor i kolor się szybko wypłukuje rozjaśniane włosy mają otwarte łuski włosa musisz wybrać kolor ciemniejszy niż docelowy i stosować kosmetyki do włosów farbowanych, w twoim przypadku do rudych, możesz robić płukanki z hibiskusa (poszukaj np. herbatek owocowych)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mialam rozjasnianych wlosow, mialam naturalny kolor zanim poszlam farbowac. wtedy ona zmieszala dwa kolory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FryzjerkaZ25Lstażem
Czy farba jest w tubce? Aktywator jest osobno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz dokładnie jak teraz wygląda Twój kolor czy odrost jest ciemniejszy czy jaśniejszy od całości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki za rade z tym hibiskusem, kupie taka herbatke. Jak pytalam fryzjerki, to ona tylko mowila, ze rudy wyplukuje sie szybciej i mam stosowac szampon do wlosow farbowanych, co i tak nic nie dalo. Nie wiem jak to z tym kolorem, ona twierdzila, ze wyszedl jasniejszy wlasnie dlatego, bo mam jasne wlosy. Ale kiedys, jak pierwszy raz farbowalam, to uzylam kolor ciemny blond i na jasnych wlosach wyszedl nawet ciemniejszy. Tak mi wtedy inna fryzjerka mowila, ze wyjdzie ciemniejszy, bop mam jasne wlosy. To samo bylo z czekoladowym brazem-wlosy mialam prawie czarne po farbowaniu. Wiec teraz nie wiem, co jest prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odrost jest ciemniejszy od resztu mam blond jasne i odrost troche ciemniejszy. Podalam Ci link do mojej farby. jest w srodku krem koloryzujacy, emulsja utleniajaca i odzywka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FryzjerkaZ25Lstażem
Rudy wyjdzie jaśniejszy a brąz ciemniejszy jeśli uzyjesz drogeryjnej farby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FryzjerkaZ25Lstażem
To teraz weź do ręki emulsję utleniającą i przeczytaj ile% nadtlenku wodoru ona zawiera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladny odcien mojej farby to bursztyn-ciemny miedzianomahoniowy blond.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja rozumiem, od razu wiedzialam, o co pytasz, nie maja napisane, ile, tylko, ze krem utleniajacy zawiera nadtlenek wodoru, zadnych % nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FryzjerkaZ25Lstażem
Czyli nie zamieszczają najistotniejszych ifo. Możesz zrobić tak: Podziel tą emulsję na dwie części 30% umieść w miseczce i dodaj 40% farby-wymieszaj i pokryj tym odrost po 15 min dodaj resztę emulsji do miseczki dodaj taką samą ilość wody z kranu i resztę farby -wymieszaj i pokryj tym resztę włosów na kolejne 15min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie to czarna magia, nigdy sama nie farbowalam. w ulotce maja instrukcje, by nalozyc farbe najpierw u nasay a potem na konce i trzymac 30 minut. Opcja druga, gdy juz sie farbowalo na ten kolor ale sa odrosty-nalozyc farbe na odrosty, trzymac 20 minut a potem nalozyc na reszte i trzymac 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FryzjerkaZ25Lstażem
Radziłabym Ci jeśli już lubisz bawić się w fryzjerkę i samodzielnie farbować sobie włosy, używać w tym celu profesjonalnej linii farb której nie spotkasz w drogerii. Najlepszymi producentami farb do włosów na świecie są włosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro na jasnych wlosach wyjdzie jasniejszy odcien to sie boje, ze bede miala marchewe na glowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybacz, ale mam dosyc pseudo-fryzjerow, ktorych spotykam, dlatego juz sama postanowilam teraz farbowac. Moja fryzjerka ma ponoc dobre, szwedzkie farby fryzjerskie, owszem, nie niszcza one wlosow, ale nie trzymaja i nie pokrywaja widac rowno. Jakie farby w takim razie polecasz? Ten loreal jest niedobry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FryzjerkaZ25Lstażem
Tak ale Ty pragniesz zniwelować różnicę która wychodzi między odrostem a resztą włosów Te u nasady należy trochę utlenić a te na reszcie długości pokryć kolorem więc koniecznie na koniec do farbowania reszty włosów dolej trochę kranówki bo inaczej nie wyjdzie i nie obawiałabym się trzymać na całej długości nie licząc odrostów oczywiście nawet 25minut! Sama przecież mówiłaś że kolor wychodzi ci zbyt jasny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FryzjerkaZ25Lstażem
Loreal jest bardzo dobry ale profesjonalna linia taka jak ta: http://ishophaircare.com/Zubehoer/Majirel-Haarfarbe-Grundtoene.html Jednak ja mimo wszystko jednak wole włoskie(linia której ja używam nie jest dostępna nawet w sklepach fryzjerskich w sieci również jej nie ma ) ale z tej wyżej już powinnaś być bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, tak wyszlo farbowanie u fryzjerki jej farba. Teraz mam ten loreal. Kiedys tez po zimie mialam odrost ciemniejszy od reszty, a wlasnie sklepowa farba (londa bodajze) pokrywala wszystko rownomiernie. Tylko farbowala mi wlosy inna fryzjerka, od ktorej teraz dzieli mnie 100 km. To byla jedyna fryzjerka, ktora zawsze sluchala klienta a nie stosowala swoje wizje. Moja obecna (bylam u niej 4 razy i o 4 za duzo) za drugim razem to w ogole marchewe mi trzasnela, bo mialam sie zdac na jej wizje, a ze mi sie nie podobalo, to szybko przyciemnila mi ten kolor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli raz na jakiś czas kupisz sobie farbę do włosów w drogerii to włosy Ci od tego nie wypadną, ale jeśli będziesz takimi farbować regularnie to nie wróżę Twoim włosom niczego dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas jest sklep fryzjerski, ale watpie, ze maja farbe z linku. Dziekuje Ci za rady. Uwazasz jednak, ze kolor wyjdzie mi jasniejszy niz na zdjeciu na opakowaniu? Widzisz, Ty udzielasz konkretnych rad , u mnie w miescie jednak co fryzjer to inna opinia o nim. I juz nie wazne sa stawki, bo kolezanka zaplacila duzo, a wlosy miala popalone po pasemkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz uzyje loreal, w koncu lezy zakupiony na polce, ale po nastepna farbe udam sie do sklepu fryzjerskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podepne sie pod temat. Mam pytanie do fryzjerki, otoz mam ciemny odrost, taki bardzo ciemny blond a reszte jasny blond. Chcialabym zafarbowac sie londa sredni blond, tylko obawiam sie, a raczej jestem pewna, ze kolor odrostu bedzie roznil sie od reszty. Jak zrobic rownomierny sredni blond?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FryzjerkaZ25Lstażem
Farbę z linku widziałam kiedyś na allegro. Ta farba jest obecna w branży fryzjerskiej dłużej niż ja w niej pracuję;) Nie powinno Ci sprawić problemu jej zdobycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to tez farba loreala, tyle ze typowo fryzjerska? I cena w necie widze taka sama ja za moje prodigy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×