Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Piszcie co kupiłyście dla poszczególnych członków rodziny na Gwiazdkę

Polecane posty

Gość gość
A po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ewa 20 mc - pluszowy interaktywny piesek, tygrysek muzyczny takie ala radyjnko, aniołek do powieszenia na scianie T. - whisky

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziadkowie - aparaty do masażu siostra - torebka kuzynka, mama i wujek - kosmetyki ciocia - zestaw foremek do pieczenia narzeczony - lekcje tenisa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mąż - szczoteczka elektr. + irygator córka - Lego Disney syn - kula z małpką fischer price mama i teściowa - kremy Guinot tata - whisky

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po jajco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mąż - irygator do pochwy córcia - ksiazke poradnik dla otyłych teściowa - maskę hanibala lectera ze sklepu z kostiumami siostra - karte upominkowa w klinice dr szczyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mama - nic Ojciec - nic Brat - nic Babcia - nic Dziadek - nic Ciocia - nic Wujek - nic Kuzynka -nic A dla siebie i dla mojego faceta wypad na tydzień do spa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mąż - gra na PS4 mama - kolczyki +zawieszka teściowa - kolczyki + zawieszka chrześniak - Lego siostra mamy - butelka wina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mąż - skórzany pasek, a wieczorem w sypialni niespodzianka z nowymi gadżetami. Córka - koń na biegunach Mama- ksiazka Tata - ksiazka Siostra -,ksiazka Teściowie - komplet filiżanek Szwagierka - nic Szwagier - nic Szwagierka nr i jej mąż - nic Szwagier nr 2 jego zona i dzieci - nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i po co pisac to "nic", skoro pytanie w temacie bylo o to co kupilyscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodzi o podkreślenie, że nie wszystkim członkom rodziny kupujemy coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
maz-skorzany portfel,woda perfumowana syn nastolatek-gra fifa 15 na ps3 syn roczniak-autobus edukacyjny na baterie,klocki fisher price i to tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O kurcze wiec ja nie bede wymieniac,bo za duzo pisania,naprawde tak malo pokupowalyscie swoim bliskim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w górę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja w tym roku nic nie kupiłam .nikomu moje dzieci dostaną prezenty od siostry i szwagra .i koniec kropka .i tak mają już za duzo wszystkiego i w dupkach im się przewraca . pokój 40 m a oni już tam od zabawek miejsca nie mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mąż - płyty CD dziecko 1 - piesek Texta dziecko 2 - nic (w brzuchu jest) mama - tusz do rzęs i pomadka tata - perfumy teściowa - tusz do rzęs i pomadka teść - perfumy siostra 1 - zestaw farmona (scrub, krem, balsam) siostra 2 - książka kucharska brat - książka o misiu Paddingtonie + czekolada szwagier - koszulka z reniferem siostrzenica 1 - gra planszowa + czekolada siostrzenica 2 - gra planszowa + czekolada babcia 1 - płyta CD babcia 2 - kapcie dziadek - koniak chrześniak - gra planszowa + książka + czekolada brat chrześniaka 1 - książka + czekolada brat chrześniaka 2 - książka +czekolada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mąż - wypasiona wersja gry Dixxit synek- zestaw Hot Wheels mama - chce kasę na jakiś ciuch teściowa + teść - bilety na koncert siostra - duże słuchawki szwagier- kosmetyki siostrzenica - kucyk królowa MLP siostrzeniec - mata do tańca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mąż - ciuchy sportowe na silownie Corka - organy, barbie, zestaw plastyczny synek - ciuszki, zabawki interaktywne brat - koszulka termoaktywna, kosmetyki siostra i szwagier - day in spa mama i tata - bilety na koncert tescie - masaz szwagierka i jej maz - posciel, kosmetyki chrzsniaczka - gra planzowa, ciuchy dzieci od sasiadow bliscy znajomi - gry planszowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiowa
A u nas sie losuje osoby którym kupuje się prezenty. Tylko dzieci dostają od wszystkich. Ja Wylosowalam tatę wiec kupiłam mu koszulę a mąż Wylosowal szwagra i kupił sweter. Córce 1,5 roku namiot-zamek, chrzesniaczce odtwarzacz CD z mikrofonami i karaoke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mąż - akcesoria do tabletu Rodzice - duży wiatrak stojacy Teść - zestaw Gillette Teściowa - zestaw nivea Syn - grający bębenek Corka- słuchawki z violetta do tabletu Szwagier zestaw playboy Przyjaciółką zestaw kosmetyków, jej córce ciastoline

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też chciałabym wprowadzić tradycję losowania w mojej rodzinie. Jak to zaproponowałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wislowianka
Mama-karnet 24 godz do Hotelu w Bukowinie Tata-Whisky przywieziona przez nas w tym roku z Bali Mąż-nowy telewizor półogrągły za 4800,zbierałam skrzętnie przez pół roku ;) Córka-Nowy laptop i karnet całoroczny u kosmetyczki w Hotelu Belweder(mieszkamy w Wiśle,więc blisko) :) Teściowa -całoroczny karnet na zabiegi w SPA Teść-Też Whisky i to tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastawsieazesrajsie
Mąż-czteropak piwa z Biedry Teść-to samo Mama-kostki te kuli do wc i odświeżacz powietrza Tata-tytoń mała paczka I wszyscy bedą zadowoleni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mama zestaw kosmetykow z douglasa+perfumy Si Tata-dobry smartfon Teściowa-torebka witchen Teść-też smartfon Mąż-tablet i radio do samochodu Córcia-smartfon+tablet różowy bo marzyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiowa
U nas to zaczęło się od mojego.ślubu który był 29 grudnia i wiadomo ze kasa była potrzebna i wtedy zgadalo sie i tak zostało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten tv za 4800 to chyba zakup do domu dla was a nie dla twojego starego,tylko?to co to za prezent?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wislowianka
Normalny prezent,stać mnie.I tylko dla męża do jego pokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż puknąłby się w czoło gdybym mu chciała kupić telewizor... I dobrze, bo nie stać mnie na takie drogie prezenty :D Najdroższy prezent jaki ode mnie dostał to skórzana aktówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×