Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Piszcie co kupiłyście dla poszczególnych członków rodziny na Gwiazdkę

Polecane posty

Gość gość
jak mozna komus kupic takie badziewie jak aniolek na sciane?nie wstyd ci?/caly rok masz czas zeby uzbierac na porzadny prezent a nie takie badziewia co niektorzy tu kupuja:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wislowianka
To niech się twój mąż puka.Mój woli konkretny i porządny prezent.Aktówek nie nosi.Zresztą aktówkę może sobie sam kupić,a ja odmawiałam sobie wielu rzeczy by mu tv kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mąż whisky w kształcie pocisku,bomby :D Pies skafander z kapustą Kot zestaw karmy purina i obróżkę z nieśmiertelnikiem :) I to wszystko bo sami jesteśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zbieram cały rok na prezenty dla bliskich, tak samo jak nie oczekuję od nich, by to robili. Prezenty świąteczne to symbole, dzieci w rodzinie zabawek mają po uszy, a takie hurtowe prezenty to już w ogóle wprowadzają w nich chaos. Nie wiem co jest złego w aniołku na ścianę, swoim dzieciom bym powiesiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zresztą aktówkę może sobie sam kupić,a ja odmawiałam sobie wielu rzeczy by mu tv kupić. xxx Na szczęście nie mamy potrzeby posiadać telewizora w innym pomieszczeniu niż salon, więc problemu nie mamy. Mój też mógłby aktówkę kupić sobie sam, ale wolał ode mnie w prezencie dostać. Tak samo jak ja mogę sobie sama kupić komplet biżuterii, ale wolę dostać od niego w prezencie (porównywalne kwoty). I żadne z nas nie musi dla drugiego czynić specjalnych wyrzeczeń, bo sa to prezenty w zakresie naszych możliwości finansowych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam pytanie do tej co kupiła mężowi telewizor - a co spodziewasz się dostać od niego? operację plastyczną cycków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zauwazylam jedna smutna prawidlowosc - kompletnie nikt z was nie kupuje ksiazek... a to taki swietny prezent, wiodacy np w mojej rodzinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zauwazylam jedna smutna prawidlowosc - kompletnie nikt z was nie kupuje ksiazek... xxx A ty nie umiesz czytać ze zrozumieniem, bo na pierwszej stronie jest wpis osoby, która książki kupiła, i to kilku osobom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mama - kosmetyki i torebka tata- kosmetyki i sweter babcia- ksiazka dziadek- ksiazka no i dla babci i dziadka ozdabiana przeze mnie wielka banka :P kot- obroża i zabawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w rodzinie każdy dostanie książkę, albo kosmetyki. Do tego zawsze dorzucam słodki drobiazg, zwykle stawiam na markę Monbana, bo uwielbiamy ich czekolady i jest w czym wybierać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mama - książka i zapachowe dekoracje (potpourii, świeczki, ) Tesciowie - komplet pościeli Chrzesniaczka - szkatulka z ramka na zdjęcie, ozdobne świeczki zapachowe, ozdobne gumki do włosów, zestaw kometykow do ciała vintage (jest nastolatka) Mała kuzynka 9 msc - różowy kocyk dziecięcy i miś Narzeczony - sweter, który mu się spodobał ostatnio na zakupach Dwie przyjaciolki - symbolicznie dekoracje swiateczne i świeczki zapachowe U nas na wigilii będzie więcej osób i tez jest zasada, ze kazdy kupuje po jednym prezencie, tylko dzieciom pewnie więcej osób kupi. Ja miałam tylko mamie i narzeczonemu, no ale dzieciakom też chciałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co do książek, malo osób znam które lubią czytać. Ja uwielbiam i czesto dostaję od mamy i przyjaciolki. Sama kupuje ksiazki mamie i teściowej i czasem koleżance, bo po prostu nikt inny nie czyta smutne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość jjnb
Moi rodzice - blender dla mamy, piwo dla taty :D serio! Teściowie - wysokie szklanki do kawy + łyżeczki + kawa + ptasie mleczko. Syn - tor samochodowy carera. I teraz gromada dzieci w rodzinie (swojemu rodzeństwu i ich małżonkom nie kupujemy, tylko dzieciakom) : 2xmp3, lalka barbie+sukienki, etui na tel, 2xzestaw kosmetyków, mapa edukacyjna, książka, zabawka edukacyjna, 2xpuzzle. Chyba tyle, do każdego prezentu są jeszcze słodycze, najcześciej toffife i kinder jajka. Dodatkowo jeszcze dwojgu dzieciom dajemy same słodycze i będzie to chyba po dużym toffife. Z mężem idziemy na zakupy wspólnie, on zapłacił za moje zakupy, ja za jego. Wybrałam dwie pary skórzanych (ślicznych) butów :D a maz wybrał sobie tez jedne nowe pantofle w tym samym sklepie i do nich dobralismy koszule, muszke i szalik. A i jeszcze kupiłam mu zegarek ale to juz taki niedrogi , wpadł mu w oko w jakiejś sieciowe , taki sportowy na co dzien. Oboje jestesmy zadowoleni, w tym roku wydaliśmy na prezenty 2xtyle co rok temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
siostra - zestaw nożyczek fryzjereskich tata - wino

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×