Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

plamienia ktore trwaja od owulacji juz 7 dni

Polecane posty

Gość gość

Witam, moze ktoras z Was miala podobny przypadek, staramy sie z mezem o 2 dziecko 4 m-c z lekami clo+ovitrelle, w pierwszym miesiacu staran udalo sie lecz byla to ciaza biochemiczna, kolejne 2 cykle (a mam typowo ksiazkowe czyli co 28 dni, owulacja 14 dnia potwierdzana usg, bez zadnych anomalii) z jakimis lekkimi jednorazowymi plamieniami ok.5-6 dpo lekarz uznal ze tak moze byc, ostatni m-c 2 dni przed @ plamienia potem zwykly @ ktory trwal normalnie, w 13 dniu sluz plodny plus brunatne plamienie, na wizycie 2 ladne pecherzyki i dostalam zastrzyk z ovitrelle byly starania jak lekarz zalecil a plamienia uznal za okoloowulacyjne lecz te plamienia a raczej sluz brazowy utrzymuje sie juz 7 dzien do tego dzis doszly bole podbrzusza i lekkie klucie tego jajnika gdzie byly pecherzyki oraz dol kregoslupa rowniez jakos mi dokucza, ogolnie kiepsko sie czuje. Nigdy w tym czasie tak nie mialam, 2 faza cyklu byla u mnie z dobrym samopoczuciem. Badania i hormony 4 m-ce temu byly w normie. Co z tym plamieniem, pobolewaniem brzucha? Moze ktoras tak miala, ma? Czy to moze jeszcze efekt ciazy biochemicznej? Martwie sie ze mogla mi cos naknocic w organizmie:( dziekuje za wszelkie sugestie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×