Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mart158

Plamienie podczas łączenia blistra

Polecane posty

Gość mart158

Cześć dziewczyny, od około pięciu lat biorę Yasminelle, od około roku zaczęłam łączyć po dwa-trzy opakowania. Skonsultowałam to z moją ginekolog i nie widziała żadnych przeciwwskazań, do tego organizm też nie wariował i żadne niespodzianki do tej pory nie występowały. Tym razem łączę trzy opakowania - ostatnie zaczęłam brać we wtorek 16.12, a już wczoraj w ciągu dnia, czyli po czwartej tabletce z trzeciego blistra, pojawiły się plamienia. Dodam, że od kilku dni biorę przeciwwirusowy groprinosin. Ostatnie badania miałam 4.12, więc na pewno nic chorobowego nie spowodowało plamień. Myślicie, że te plamienia są faktycznie efektem łączenia blistrów, brania groprinosinu, czy jednak coś innego? Wiadomo, że panikuję, ale fajnie zapytać kogoś o takie rzeczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po co laczysz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mart158
Z wygody, mimo tabletek mam bardzo obfite i bolesne okresy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz zmienić naturę?Krew leci co miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mart158
Widać, że nie masz zielonego pojęcia o tym jak funkcjonuje organizm w czasie stosowania antykoncepcji, pozwól, że w tej kwestii zaufam ginekolog, która wyraźnie zezwoliła na takie działanie :) Moje pytanie wciąż pozostaje bez odpowiedzi i poczekam aż któraś z dziewczyn odpowie mi czy u nich również pojawiały się nagle takie plamienia, mimo ich wcześniejszego braku. Pozdrawiam i wesołych Świąt życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ginekolog nie siedzi w twojej dziurze i ją zna od srodka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×