Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

PO CO WSTAWIAC PRYWATNE zdjecia na FB,zeby wszyscy widzieli ??

Polecane posty

Gość gość

po co wastawiac swoje zdjecia na facebooka ,przeciez kazdy z naszych znajomych wie jak wygladamy,to po co non stop wstawiac swoje zdjecia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wstawiam zdjęc na fb
Polaczki lubią się chwalić wszystkim-wakacjami,DZIEĆMI,psem,kotem,domem.....Po to wstawiają zdjęcia a nie po to żeby przypomnieć jak wyglądają swoim znajomym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julala
Chocby po to by pochwalic sienowa bluzka lub fryzura. Niech wiedza, ze nas stac haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julala
Z reszta, znajomi z fejsa to jedna wielka obluda, polowa z nich jak by moga to by nas w lyzce wody utopila. Ten falsz i zaklamanie mozna promowac tylko tam, nie chciabym z wiekszoscia moich znajomych z fejsa wypic kawy w realu. Kameleony....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazdy sądzi wedlug siebie - widocznie nie wyobrażacie sobie,ze mozna sie czyms nie chwalić tylko po prostu podzielic ze znajomymi informacją, spostrzeżeniami. Ja mam fajnych znajomych i np chętnie zobaczę np jakie grzyby zebrali, czy jaki krajobraz widzieli, z kim sie spotkali. Sama nie wstawiam zdjec bo mi sie nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale po co miec w znajomych osoby z ktorymi prawie wogole sie nie kontaktujecie ? albo u ktorych podejrzewacie ,ze sa nieszczerzy falszywi.. ? zeby mieli temat do poltkowania o was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z reszta, znajomi z fejsa to jedna wielka obluda, polowa z nich jak by moga to by nas w lyzce wody utopila. Ten falsz i zaklamanie mozna promowac tylko tam, nie chciabym z wiekszoscia moich znajomych z fejsa wypic kawy w realu. Kameleony.... XX Kazdy ma znajomych , na jakich zsaluzyl i sam sobie ich wybiera. Że ty masz beznadziejnych to nie znaczy, ze inni takich mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ty naprawde sadzisz ze ci zanjomi z fb sa tacy fajni szczerzy tak bardzo cie lubia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naiwniacy sie zdarzają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Internetowe zdjècia pièknych domôw, wypasionych fur, swietnego audio,itp...oglądają tez złodzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam na fb tylko takich znajomych ktorych chce miec. Proste? Nigdy nie mialam z nimi kłopotów. Przeciwnie, same dobre skojarzenia , lubie wiedziec, co u nich slychac, szczególnie u tych dawno nie widzianych, bo np za granica lub w innym mieście. Kiedys tylko jeden znajomy dawał durne komentarze polityczne, to go po prostu wywaliłam. Nie wiem, jak mozna miec problem ze znajomymi z f-b , przecież sami ich dobieracie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×