Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ABSynt

Po czym facet moze poznac ze dziewczyna go zdradza

Polecane posty

Po czym facet moze poznac ze dziewczyna go zdradza nie lapiac jej oczywiscie na zdradzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to proste
gdy chcesz się z nią kochac nie patrzy Ci prosto w oczy i czerwieni się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotna xxx
Kobiety maja 6 zmysl .... My tego nie widzimy , mu czujemy a nasze przecuzcia w 98 % sie sprawdzaja :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość observ
Podobnie jak faceci: -czają się z komórką -zmienia się ich zachowanie bez powodów /albo stają się bardzo słodkie, albo obojętne/ -często urywają się z domu bez podania powodu wyjścia lub celu, lub podają ale jest to niemożliwe do sprawdzenia,np.idzie do koleżanki Ani której ty nie znasz i nigdy nie poznasz -przyjaciółka nagle zaczyna porywać twą lubą z częstotliwością, która dotychczas nie miała miejsca-inaczej kamufluje zdradzającą pannę Typowe tylko dla kobiet: -ubiera seksowną bieliznę przed wyjściem chociaż zazwyczaj zakłada zwykłe majtki -nagle bez konsultacji z tobą zaczyna łykać tabletki antykoncepcyjne -po powrocie do domu zmyka do łazienki się podmyć -gdy po jej powrocie chcesz się z nią kochać ona tego unika i ostro reaguje gdy chcesz jej włożyć rękę w majtki,potem mówi ze jest nieświeża i ucieka się podmyć -gdy zmienia bieliznę i chowa ją na spód kosza żeby nie dało się zauważyć śladów Pilnuj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość observ
to proste Z jej cipy jedzie sperma. Powachaj to sie przekonasz. Ech buraku koniobijco-ty się zawsze spuszczasz do środka...muszli klozetowej heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eta nie profiesja eta haraktie
Zgadzam się z Tobą Observ słuszne spostrzeżenia ale ponadto: Zaczyna inaczej śmierdzieć. To jest najlepsze spostrzeżenie bo nie da się tego pozbyć od razu. Każda rucha się w prezerwatywie więc od razu śmierdzi gumą. Nawet te lepsze prezerwatywy jest czuć gumą. Kiedyś jak ja z taką byłem, która się łajdaczyła to śmierdziało tak jak by kot popuścił mocz. A to właśnie taki zapach się wydzielał. Zwłaszcza, że koleś używał chyba najtańszych kondomów. A co miał przepłacać na dziwkę. Pewnie teraz wszystkie prostytutki rzucą się na mnie albo będą się lepiej kamuflować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eta nie profiesja eta haraktie Mają pecha.Nie da się zakamuflować pewnych rzeczy.A póki co dziwki cicho siedzą bo co mają powiedzieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znalezli sie swieci
ktorzy swieca przykladem! strasznie nadaja na panny, ze 'dziwki', a jakby sami mieli okaze, to by zadnej nie przepuscili!.. :o tyle ze pewnie zadna inna im nie chciala dac wiecnie zakosztowali seksu z nikim poza swoją 'dziwką' i teraz zieją jadem zawisci... :p idzcie sie wypałowac, to moze wam jeszcze jakeis inne ambitne spostrzezenia przyjdą do glowy... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eta nie profiesja eta haraktie
Pilne pytanie. Proszę o pomoc. Potrzebuję wyczerpującej odpowiedzi. Z góry dziękuję. Jakiś czas temu zacząłem podejrzewać swoją żonę o zdradę. Skąd się dowiedziałem. No bo zachowywała się typowo dla takich sytuacji. Gdy odbierałem telefon w domu, po drugiej stronie odkładano słuchawkę. Miała często spotkania z koleżankami, niespodziewane wyjścia na kawę czy po książkę. Na pytanie "z kim z naszych wspólnych znajomych się spotyka"-odpowiadała, że są to nowe przyjaciółki i ja ich nie znam. Zazwyczaj czekam na taksówkę, którą ona wraca do domu, jednak żona wysiada kilkaset metrów wcześniej i resztę drogi idzie na nogach, tak że nigdy nie widzę jakim samochodem przyjeżdża i z kim. Kiedyś wziąłem jej komórkę, tylko aby zobaczyć która godzina. Wtedy ona po prostu dostała szału i zakazała dotykać jej telefonu. Przez cały ten czas nie mogłem się zdecydować, by porozmawiać z nią o tym wszystkim. Pewnie nie dowiedziałbym się prawdy, gdyby nie przypadek. Pewnej nocy żona niespodziewanie gdzieś wyszła. Ja się zainteresowałem, że coś nie tak. Wyszedłem na zewnątrz. Postanowiłem schować się za naszym samochodem, skąd był doskonały widok na całą ulice, co pozwoliłoby mi zobaczyć, do jakiego samochodu wsiądzie. Kucnąłem przy swoim wozie i nagle z niepokojem zauważyłem, że tarcze hamulcowe przy przednich kołach mają jakieś brunatne plamy, podobne do rdzy. Proszę mi odpowiedzieć, czy ja mogę jeździć z takimi tarczami hamulcowymi, czy trzeba je stoczyć? Jeżeli natomiast trzeba ja wymienić, to czy można zamontować tańszy zamiennik, a nie oryginalne, a jeżeli tak, to które najlepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra historia
udalo ci sie to.kup oryginalne napewno bede lepsze i dluzej wytrzymale.Hehehehe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie jeszcze zaobserwowaliscie zachowania waszych kobiet a pozniej sie wydalo ze was zdradzaly??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sztuka...
beznadzieja :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sztuka...
observ Ty to masz spostrzężenia szczeólnie do tego lecenia do lazienki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eta nie profiesja eta haraktie
Do "znaleźli się święci" i takich podobnych : Mężatka z kochankiem baraszkują w łóżku, a tu nagle maź puka do drzwi. Kobieta zaczyna modlić się do Boga, aby cos uczynił, żeby maź ich nie nakrył. Bóg po zastanowieniu zgadza się pod jednym warunkiem - że kobieta umrze topiąc się. Kobieta się zgadza i kochanek znika. Maź wchodzi do domu niczego nie podejrzewając i wszystko jest ok. Kobieta potem unika wody jak ognia. Omija mosty rzeki itp. Po miesiącu wygrywa wycieczkę transatlantykiem wokoło kuli ziemskiej. Kobieta początkowo nie chce się zgodzić, ale na zapewnienie organizatorów, ze statek jest niezatapialny, jednak wypływa. W połowie rejsu rozpętała się burza z piorunami. Kobieta modli się. Nagle w statek uderza piorun łamiąc statek na pół. kobieta pyta Boga: - Boże dlaczego przeze mnie poświęcasz tylu ludzi ? A Bóg na to: - Bo ja was kurwy 3 lata do kupy zbierałem na ten rejs !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze babki sie nie wypowiadaja bo nawet jak nie zdradzaly to zostawiaja sobie taka mala furtke na przyszlosc o ktorej nie chca zeby faceci wiedzieli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyzed
a po co ci to wiedzieć? mnie na tym nie zależy i też często wychodze z kolegami ;-) życz a będzie ci życzone.Poza tym jak będzie chciała dać dupy innemu,to nawet jak będziesz za nią łaził,to i tak da,a ty nawet tego nie zauważysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dragon Times
Ja nie podejrzewam swojej żony o zdradę ale gdybym odkrył choćby jeden symptom (np. pilnowanie telefonu) to rozpocząłbym intensywne dochodzenie z uzyciem wszelkich srodków. Dowiedziałbym się wszystkiego, hasła rozmowy numery kontakty gdzie chodzi z kim itp Koszt i wysiłek poswięcony na utrzymywanie dziwki pod własnym dachem jest zbyt duży żeby sobie na takie coś pozwalać. Wyobraź sobie ze utrzymujesz zone co sie pusciła i po 5 latach dowiadujesz sie ze wychowujesz nie swoje dziecko ale sąsiada. k.urwica by mnie chyba trafiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to jest
masz racje.. kurestwo trzeba tepic w zanadrzu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edgar
Sam po sobie wiem - że jak "suka nie da , pies nie wezmie" - przepraszam za wyrażenie, ale tak to własnie wyglšda - dawno to już było - ale przez tydzień nie widziałem co sie dzieje - aż w końcu od słowa do słowa - i chyba na imie jej było Joanna ;) obesrv => wyglšdało to doœć podobnie - głowa mnie boli, kochanie dzisiaj jestem zmeczona - i temu podobne - a lubiła bardzo sie zabawić wieczorkami :) Gimnastyczka była dobra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurstwo tępić w zanadrzu. Dla mnie symptomem jest to ze dziewczyna nie chce sie ruchać albo nie chce robić mordą pałki (choć notabene wcześniej robiła i lubiła).Po za tym, kiedy nie odbiera telefonu wtedy kiedy odebrac go powinna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skd
Ja pierdole chyba bym za......... suke gdybym sie dowiedzial ze dziecko ktore wychowuje nie jest moje.... ale naszczescie klamstwo ma krotkie nogi. podobno mozna kupic testy na ojcostwo. warto wydac troche kasy na testy zeby miec pewnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmm....
nie dosc, ze podszywacz to jeszcze w damskich rajstopach, o fuuu :D::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan Roman Podszywacz
siedzę na tym forum prawie cały czas, przegrywam własne życie które już dawno zostało przegrane :O lubię się podszywać, to daję mi szczęście i satysfakcję :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE ZYCZE SOBIE TAKICH ZARTOW NA MOIM TOPIKU!!!!! NIE PO TO GO ZAKLADAM ZEBY MI TU KTOS TAKIE SCIERWO WSADZAL!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan Roman Podszywacz
obiecuję że przestanę sie podszywać jeśli mnie pokochacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAZDRoSnA*
A jednak >was też boli zdrada. Ja nienawidze ZDRADY a jak bym się dowiedziala, że mój mnie zdradził to bym go pogoniła .By nawet na metr się do mnie nie zbliżyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawniej zdradzajaca
1) To co juz inni pisali - np. komora. Nerwowe reakcje na telefony, smsy itd. 2) Zaczyna sie inaczej (seksowniej) ubierac, malowac, czesac... Ogolnie dbac o siebie dla kochanka, bo dla walsnego faceta juz troche przestala 3) Pachnie meska woda toaletowa / czy w ogole jakos inaczej niz zwykle 4) Wraca do domu na miekkich nogach i z maslanymi oczami :P 5) Przesiaduje na czacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ten co zdradzony i zdradził
Żony zdradzają, męzowie zdradzają. Było jest i będzie. Różnie jest tylko z tym w ile lat po ślubie. Gdy chciełem zdobyć męzatkę, zdobywałem, bez względu na to jak bardzo brzydzila się na początku zdradą. Dobrze wiemy tez, ze jak kobieta chce zdobyć faceta by się z nim przespać to to zrobi. Nieprawda? Jest piosenka "facet to świnia" ale jest i druga " nie wierz nigdy kobiecie" Powyżej podano wiele przykładów na to jak rozpoznać zdradę. Nalezy być uwaznym i zwracać uwage na szczegoły. Warto przejrzeć komórkę, bilingi. Dostac się do archiwum gg lub do poczty e-mail. Najlepsze dowody zdrady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×