Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cxcxcx

Pocą mi się stopy....co robić?

Polecane posty

Gość cxcxcx

Nie wiem co mam robić, bardzo pocą mi się stopy i nie ma reguły czy w butach, czy bez butów. Czasami jest tak,że umyję nogi ubiorę czyste skarpety i siedzę w domu po 2-3 godzinach mam nogi mokre. Myję posypuję talkiem ale nic nie radzi. Może ktoś też tak ma? Co robicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunia123
Ja kiedyś miałam taki sam problem, ale kupiłam dezodorant do stóp 3w1 firmy malwa - polena ( dostał Medal europejski) kupiłam w drogeri natura i zapłaciłam ok. 14. zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pamiętam
dokładnie ale sa jakies zioła na to, zapytaj w sklepie zielarskim to ci na pewno pomoga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyyyyyy
Żadne zioła i talki! To pomaga tylko osobą, którym się lekko stopy pocą. A tu jest potrzebne coś konkretnego! wypróbuj Etiaxil (jest dość drogi, ok. 30-40 zł) albo Pedipur (8zł) tylko skóra stóp się trochę po nim złuszcza i dobrze jest zrobić wtedy stópkom peeling, albo pumeksem potraktować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrr
etiaxil albo troche tańszy ANTIDRAL w aptece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja również polecam dezodorant do stóp Polleny-Malwy lub Farmony. spróbuj też moczyć stopy w naparze z szałwi lub kory dębu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Synapsy
Antidral jest złym kosmetykiem- zatyka gróczoły. Potem mogą wyrosnąć dziwne narośle z .....śmierdzącym potem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pedipur
PEDIPUR - do kupienia w aptece, naprawde dziala tylko przy dluzszym stosowaniu moze ci sie skora na stopach przesuszyc albo nawet zluszczyc, wiec radze dobrze nawilzac, ale naprawde goroco polecam, stopki po nim sie ani troszke nie pocą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inesines666
Ja polecam to samo co Carpee - kosmetyk jest naturalny, nieszkodliwy, a przy tym świetnie pomaga. U mnie problem zniknął natychmiast.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oto cala pravda
czy mowimy o pocacych sie stopach? czy o smierdzacych? watpie czy po uzyciu dezodorantu stopy sie mniej poca, moze mniej smierdza.... z naturalnych sposobow to moczenie w naparze z szalwi ma pomagac..; pewnie trzeba to robic regularnie ale moze waro zanim sie chwyci za chemie talk? chyba ew "wsiaka" pot ale nie zzpobiega raczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie należy nic z tym robić, stopy powinny się pocić, usuwane są toksyny i nadmiar soli wraz z potem ze stóp. Polecam zakładać jak skarpetki frotte o jak najgrubszej podeszwie, potrafią wchłonąć bardzo dużo potu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałem podobny problem. Pomógł mi lek Antypot /dostępny tylko w aptekach/ , ale można kupić bez recepty. Cenowo to jakieś 5-6 zł , Jedyna wada to to , że to zasypka , ale super skuteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Antypot jest kiepski:( kupiłem i nic nie pomógł.. stosuję krem nagietkowy hb od paru dni, efekty był już po pierwszym użyciu! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja potwierdzam to co napisala koleżanka o tych wkładkach do butów. To moim zdaniem tez najlepsze rozwiazanie bo tak naprawde buty po całym dniu chodzenia w nich niekoniecznie musza ładnie pachniec. Wiec trzeba na pewno coś z tym zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy takie wkładki mozna też wkładac do butów dla dzieci ? Co o tym myslicie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffinka
Problem z drogami moczowymi ,nerkami .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaparz szalwie mocz co wieczor :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie dieta też jest wazna ale przyznam szczerze ze jesli chodzi o mnie to tez polecam te wspomniane wkładki do butów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo zależy od butów - muszą być wygodne, nie za wąskie i przewiewne (z płótna labo skóry). Gimnastyka stóp poprawia krążenie, przez co stopy nie pocą się i nie marzną. Wyprane skarpetki i pończochy można wypłukać w herbacie z szałwii, do suchych skarpet wsypać korę dębu w proszku i założyć na stopy. Więcej sposobów na http://mama-dobra-rada.pl/?p=4007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Picie naprau z szławi. Stsowanie w doleglwisciach potnych jak rowniez moczenie stop . Problem pocenia stop moze byc wynikiem infekcji dolnych drog moczowych , przeziebien . Stosowanie preparatów moczopednych , zastsowanie antybiotyku bez recepty Furalgin , nasiadówki nad para skłą skrzyp , szałwia, ziele krwawnika . Na noc Pyralgina -metamizol sodu . Wypocic sie , dodatkowo moczyc stopy w cieplej wodzie z dodatkiem soli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te produkty są naprawde super, pieknie pachną i wydaje mi sie ze spokojnie własnie mozna wypróbowac i kupic kazdy z nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie z tej firmy tez swietne są perfumy do szafy które w ogole mozna tak naprawde rozpylać w pomieszeniu i naprawde doskonale pachna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czuję mięte
moczymy stopy w wywarze z mięty lub szałwii 10-15 minut ,potem stopy osuszyć recznikiem posypać talkiem lub antyperspirantem w spayu i tak codziennie a najlepej 2 razy dziennie jeśli czas pozwala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem skuteczne są saszetki do butów od Pachnącej Szafy. Ja jestem bardzo zadowolona jesli chodzi o ich działanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie tutaj jest poruszony problem pocących sie stóp a nie śmierdzących a wiekszość udziela porad na śmierdzące stopy śmierdzące a pocące to jest różnica ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co powiecie zeby jeszcze do wiekszego prezentu dołozyć chociazby własnie taka drobnostkę jak woreczek zapachowy od Pachnącej szafy ? Mysle ze tez spokojnie moze sie własnie spodobac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×