Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pocenie sie a seks

Polecane posty

Gość gość

Latem to u mnie tragedia, jestem cały mokry podczas seksu. W sumei zawsze jak przychodzi lato - wystarczy ze poloze sie na chwile na sofie i zarazz mokry. mam 182cm i 80 kg wagi wiec nie wynika to z nadwagi. Podobno jak bylem maly to mialem niedobor jakiejs tam witaminy i bylem narazony na zwiekszona potliwosc, no ale podczas seksu to przeginka - leje sie ze mnie calego wrecz. ma ktos podobnie? jakeis rady? a i tylko latem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W taką pogodę jak teraz pocenie się podczas seksu to normalka, na szczęście podczas nic nierobienia się nie pocimy, ja uwielbiam kochać się ze swoim chłopakiem w taką pogodę, uwielbiam kiedy jesteśmy świeżo spoceni, mnóstwo feromonów w powietrzu, strasznie mnie to kręci :) A potem szybciutko pod prysznic i po kłopocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sex pod prysznicem ;)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mmmm uwielbiam jak facet sie poci w czasie sexu, mysle ze nie jest to nic dziwnego tak ze nie martw sie tym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubię jak moja dziewczyna poci się w trakcie seksu, też mnie to kręci bardzo, uwielbiam jak po jesteśmy cali mokrzy od potu, bo znaczy że odwaliliśmy niezły kawał roboty :P A potem idzie się pod prysznic i tak kontynuuje zabawę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spotykalam sie z takim chlopakiem ktory jeszcze dobrze nie wszedl we mnie a juz byl mokry jakby przed chwila z wanny wylasl, ale mi to nie przeszkadzalo, bo zawsze mialam z nim super sex. Zawsze bylam dokladnie zjechana ze pozniej juz na nic ochoty nie mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeden gol to podobno taka strata energi jak po zniesieniu 4 ton wegla do piwnicy we wiadrach. Wiec niema sie co dziwic ze sie chlopisko poci:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×