Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pochwa

Polecane posty

Gość gość

Czy ktoś mi może doradzić co to może być . Wczoraj po stosunku z mężem zaczęła mnie piec pochwa okropnie , nie stosujemy żadnej antykoncepcji , tylko przez 6 dni mam brać Duphaston 10 mg . Kobietki doradzcie co to może być . Pzdr:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jst to zwykłe otarcie scianek pochwy.Brak dobrego smarowania.Za wczesnie wciebie wszedł bez masażu warg pochwy i samoistnym nawilżeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może to być faktycznie podrażnienie po stosunku, ale równie dobrze początek infekcji. Posmaruj się provag żelem, kupisz go w aptece bez recepty, łagodzi podrażnienia i hamuje rozwój grzybów i bakterii. Następnym razem użyj go przed stosunkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na dlaczego bierzesz duphaston? możesz zakładać na noc lactovaginal i stosować żel z kwasem mlekowym, albo płyn do higieny intymnej.Może następnym razem lubrykant przed?? u mnie się sprawdza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygląda to na otarcia po seksie, jesli masz problem z odpowiednim nawilżeniem to polecam Hydrovag do stosowania. Preparat przywraca naturalne nawilżenie ale tez działa jak probiotyk, bo zawiera kwas mlekowy i glikogen więc chroni przed infekcjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
goownosrak, spamerko, szlag już trafia od tych twoich debilnych reklam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
duphaston biore dlatego że już trzeci mieciąc nie mam okresu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuje kobietki za porady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×