Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość autorko ale

Podoba sie wam imie MILENA????

Polecane posty

Gość autorko ale

Chce tak nazwac swoja corcie ale wszyscy mi odradzaja zwlaszcza w rodzinie, ze to imie jest bokropne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszne
brzydkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoliciaaaaaa
bardzo ladne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xjaxjajaxxxxx
Kojarzy mi sie z Mortal Kombat :-D Tam jest Milena,tak fajnie głowy odgryza :-) Imie w porzadku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grrrrrrrrr..........
moze byc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam w rodzinie malutką Milenkę :) i choć z poczatku mało mi się to imię podobało (ale to przecież nie moja sprawa) to pasuje do niej jak ulał :D Moja mam z partnerem strasznie nie chcieli, zebym ich wnuczka Radek nazwała, pogadali przez pół ciąży, akt urodzenia sporządzony, imię "klepnięta" i już problemu nie ma :) A nie chcieli bo m.in. z Majdanem im się kojarzyło hehe :D Znam też przypadek gdzie znajoma chciała nazwać córcię Antosia i tez wszyscy byli na nie, ale postawiła na swoim. To Wam się ma podobać to imię... do kochania jest dziecko, a nie jego imię i zobaczysz, ze nikt Ci nic nie powie, jak już córka się urodzi i będzie tak miała na imie ;) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja córcia jest Milena. Ma 9 miesięcy. Wybierając to imie sugerowałam sie tym, że jest ono mniej popularne niż Julka Weronika itp bardzie "normalne niż Wanessa Nicol itp. No i fajnie się zdrabnia. Wołam do nie Milusia, Lenka, Milka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi sie podoba
ale po Galeriankach balabym sie tak nazwac dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja corcia ma tak na imię, też sie rodzinie nie podobało, ale teraz wszyscy mówią, że do niej pasuje. Mówimy do niej Milenka, Milusia, Milunia. A Galerianek nie oglądałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mleko truskawkowe
podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izaaziizaazi
Znam dwie Mileny. Jedna to imprezowiczka bez matury (bo po co) i żadnych ambicji, a druga chciała odbić mi faceta. Więc imię kojarzy mi się źle, ale brzydkie nie jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilak Róż
było kiedyś głośno o takiej Milence, która nagrała się na tape facetowi, a on to puścił w internet.... Długo to imie kojarzyło mi się z tą panną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam na imię Milena:) lubiłam zawsze to imię, bo było dość niespotykane, ale nie przekombinowane. Poza tym różne osoby różnie do mnie mówiły, np.: Mila, Milcia, Milka, Milusia, Milenuś...zdarzały się też bardziej wymyślne- Milu, Mili, Milupa:) mnóstwo wariantów i wcale nie jestem imprezowiczką, która nie zdała matury, jak Milena, o której ktoś wyżej pisze:) skończyłam studia, mam świetną pracę i na brak urody też nie mogę narzekać:) same dobre skojarzenia teraz sama jestem w ciąży a moja córeczka bedzie miała na imię Matylda i choć większości to imię się nie podoba to mam to gdzieś:) pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do maja kaja 34
mój pies wabi się Milka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwierzeta roznie sie wabia slyszalam o Maćku, Basi, Soni, Kasi ludzkie imiona są dla ludzi a zwierzęce dla zwierząt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie sie imię Milena
bardzo podoba i chciała bym tak dać córci na imię ale teściowa się czepia że Mileny lubią sobie popijać, itp. Czy jeśli osoba o tym imieniu nie prowadzi sie najlepiej to znaczy że wszyscy o tym imieniu są tacy sami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale historie nie z tej ziemi:) ja nie lubię popijać:) pozdrawiam Milena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katastrofa smoleńska
Matylda masakra imie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkhndlekwnrlfvkwren
a mi sie kojarzy z mielonką - milena - mielena-mielona-mielonka blee :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do maja kaja 34
Nigia pierdolisz a jadłaś czekolade Milkę? jej nazwa pochodzi od imienia krowy :) Krówka Milka:) i tak też wabi się mój pies MILKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mileny to najwieksze kurwidła
jakie znam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam, ale nie jestem już w stanie wznieść się na wyżyny tej miernoty widać, że niektórym za drogowskaz służą ich własne ograniczenia i kompleksy powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam, ale nie jestem już w stanie wznieść się na wyżyny tej miernoty widać, że niektórym za drogowskaz służą ich własne ograniczenia i kompleksy powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do maja kaja 34
kompleksy??? puknij się ty w głowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja przyjaciółka to Milena. jest śliczną kobietą, ne pije nie ćpa i nie puszcza się. chyba że o czymś nie wiem heehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jvdhihujvcklxhcvkjc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia66
Cudowne:-) jak leżałam na oddziale po porodzie to 6 Milenek się urodziło :-) popularne teraz to imię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×