Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość matka podrozniczka

Podroz pociagiem z niemowlakiem, ktos sie zna????

Polecane posty

Gość matka podrozniczka

Przylatuje do Polski do Krakowa na dwa dni i pozniej musze koniecznie dostac sie do Szczecina. Loty kkajowe odpadaja bo takowych nie ma, wynajem auta tez bo kiepski ze mnie kierowca, taxi tez bo chyba mnie nie stac ;) wiec zostaje nasze rodzime PKP. Bede podrozowac z moim 8mies synkiem. Czy ktos ma doswiadczenia jak jazda pociagiem z takim malym dzieckiem teraz wyglada? Czy np sa jeszcze przedzialy matka z dzieciem, czy placi sie za wozek i w ogole czy teraz duzo ludzi jezdzi pociagami??? Pytania moze dla niektorych dziwne ale ja nie siedzialam w polskim pociagu chyba z 15lat wiec POMOZCIE. Dziekuje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardziej opłaca się lot :P jest ich cała masa chociażby PLL LOT ale trzeba sypnąć kasą, jeśli nie do Szczecina to do Berlina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lot krajowy wyjdzie ci szybciej i wcale nie tak drogo od 49 zł przeloty się zaczynają , sprawdź na jakiejś porównywarce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyjeżdżasz Z zagranicy i nie stać cię na taxe bądź podróż samolotem? Wow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli juz uprzesz sie na pociag, ale ostrzegam to bedzie meczarnia, kilkanascie godzin, to sa przedzialy dla matki z dzieckiem do lat 3. Z tym ze nie spodziewaj sie ze caly przedzial bedziesz miala dla siebie. Moga byc np. 4 matki z dziecmi. Za wozek sie nie placi, ale nie moze tarasowac przejscia. Najlepsze rozwiazanie to podroz nocnym pociagiem w wagonie sypialnym. Wybierasz miejsce na dole i luz. Jesli jednak masz opcje lot krajowy powaznie ja przemysl. Umeczysz sie i ty i dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadal sa przedzialy dla matki z dzieckiem ale przy kasie musisz powiedziec ze chcesz taki przedzial, ludi nie jezdzi duzo, ale to tez zalezy od dni tygodnia, ja jezdzilam z cora do Krk z Wroclawia jak miala 4, 6, 8 i 10 mies i nie bylo zle. Wez duzo zabawek i dasz rade, a najlepiej to jedz na noc... powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka podrozniczka
Przyjeżdżasz Z zagranicy i nie stać cię na taxe bądź podróż samolotem? Wow no wyobraz sobie ze nie hahaha:) jestem w trakcie rozkrecania wlasnej firmy, a kapital poczatkowy plus kredyty hipoteczne potrafia Ci nadszarpnac oszczednosci. Aha! za granica pieniadze nie rosna na drzewach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio leciałam do Gdańska za 49 zł czyli właściwie taniej niż pociąg. Jeśli nie uda Ci się znalezc taniego połączenia lotniczego będzie ciężko. Ale i tak uważam że z takim małym dzieckiem lepszy pociąg niż np autobus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze autobus pospieszny? Czesto podrozowalam firma Komfort. Sa tez rozne firmy z busami. A ceny czesto tansze niz bile ty kolejowe. Duzo szybciej i bezpieczniej. Nie trzeba martwic sie o bagaze i wozek. Robia postoje co pare godzin i zatrzymuja sie tylko na wiekszych wybranych przystankach. Balabym podrozowac sie sama z niemowlakiem pociagiem taki szmat drogi, chociaz pociagi to dla mnie nie pierwszyzna. Nie mozesz liczyc na niczyja pomoc, na pracownikow kolei, chyba ze trafisz na zyczliwa dusze. Pkp jeszcze ma duzo do zrobienia zeby dogonic zachodnie standardy uslug kolejowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×