Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość .......przesadzacie......

Polak i Murzynka, Arabka, Turczynka? Dlaczego nie ma takich par?

Polecane posty

Gość .......przesadzacie......

no dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może dlatego,że arabki mają niewiele do gadania a biali boją sie murzynek turczynki są za ładne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erwfrfgwew
Znam mnóstwo takich par, nawet mój brat ożenił się z murzynką 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja90
ja jestem przeciwny mieszaniu ras np biała kobieta + czarny mężczyzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .......przesadzacie......
tak? gdzie niby te murzynki :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rasy nie powinny sie mieszac? a moje dzieci i tak nie beda miały niebieskich oczu więc juz mi wszystko jedno z kim sie zmieszam :( moge nawet z dobermanem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ja dzisiaj widziałam Murzynkę z wózkiem i pół białym dzieckiem oraz białą siwą babcią obok :) więc chyba to mozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaKrakow
Nie ma takich par, bo one raczej nie szukają facetów wśród Polaków. Kiedyś była afera z tym murzynem, co zarażał Polski wirusem HIV, pamiętacie? Tak się zastanawiałam, co by było, gdyby to chora na HIV, puszczalska czarnulka się pojawiła w Polsce. Myślę, że jeszcze większe żniwo by zebrała, bo faceci jednak są chętniejsi do seksu bez prezerwatywy. Tamten facet to musiał wyzywać od rasistek, żeby te pozbyły się oporów, bo każda chciała w gumce, niestety głupie ulegały presji. Jakby się pojawiło w Polsce dużo ładnych murzynek, Turczynek, czy kobiet pochodzenia arabskiego i szukałyby facetów Polaków, to długo by nie szukały przecież ;))).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reege stuff
Pół Białe dziecko ? Jak takie dziecko wygląda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sa.11
sama spotkalam w bus8ie Turczynke, ktora ma meza Polaka Spotklal ja na wakacjach, byly sprzeciwy obojga stron rodzicwo, ale w koncu sa malz i maja dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak zebra
w paski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pali Czkawka/........
pol biale czyli mulaciątko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reege stuff
haha 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reege stuff
Wklejcie zdjęcie przeciętnej turczynki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .......przesadzacie......
sa.11 a fajna byla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaKrakow
Ja bym chciała Araba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaKrakow
to raczej faceci wyjeżdżają sami do Europy ze swoich zacofanych krajów, chcą się wyrwać z Nigerii itd. Natomiast jeśli już kobieta obcej narodowości przyjeżdża do Polski to z całą rodziną, z mężem. Zresztą kobiety Muzułmanki - Arabki, Turczynki to zwyczajnie nie mają prawa same wyjechać ze swojego kraju. Mają wybranego faceta przez rodziców i nic do gadania. Faceci mają większą swobodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaKrakow
o widzę, że był podszyw :P pierwszy raz mnie to spotkało :D sympatycznie :D Arabowie mnie jednak nie kręcą... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciągle taka dziewka
Araba :O ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://szukam-cie.pl/ogloszenie-przyjazn-milosc,789,3755 patrzcie jakie to poniżające, zacytuję: Szukam chłopaka mile widziani panowie czarno-skórzy itp.:) Wiek: 18 lat Wzrost: 166 cm Sylwetka: normalna tu klikneła normlna a w ofercie pisze że gruba tzn ma naa czym usiasc i czym machac... czemu polki to takie desperatki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo to : Metro Racławicka, Efez - Szukam cię ! Dziewczyna w czerwonym płaszczu "Przystojny Hindusie ! (mam nadzieję że dobrze zgaduję/oceniam) Wsiadłeś do metra, wydaje mi się że na Wilanowskiej, może trochę wcześniej. Jechaliśmy razem do Racławickiej, stoczyliśmy walkę na spojrzenia, w końcu ty odwróciłeś wzrok. Razem wysiedliśmy. Szedłeś za mną - odwróciłam się, może nawet się uśmiechałam. W końcu szedłeś obok mnie i zacząłeś mówić - trochę mnie zbiło z tropu to, że prawdopodobnie mówiłeś po hiszpańsku choć wyglądałeś na hindusa (poza tym, nie umiem mówić po hiszpańsku)" ....blablabla ja pyerdole :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upalony zboczuś
Murzynki mają fajne czarne psitki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majakajkajaak
a skad to wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djkond
ja wsrod znajomych na facebooku widzialem polaka z dziewczyna z Mauritiusu chyba, jeden prezes klubu sportowego w polsce ma zone murzynke. Generalnie polacy jak juz to w towarzystwie azjatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość front1944
Odpowiedź jest prosta. Kobiety z Afryki z reguły nie przyjeżdżają same jak wyżej ktoś napisał. Natomiast kobiety muzułamańskie są kontrolowane przez męskich członków rodziny. Jeżeli w muzułańskiej rodzinie są same kobiety bo np. ojciec się rozwiódł, to wtedy nic nie stoi na przeszkodzie żeby córka wyszła za mąż za Polaka. Bo w muzułańskiej rodzinie ojcowie i bracia kontrolują wszystko jeśli chodzi o małżeństwa córek/sióstr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mieszkam w Warszawie i widuje duzo takich par:) pracuje w ochronie w jednej z najwiekszych galeri handlowej w Warszawie i troche widze:) najbardziej podobaja mi sie murzynki:) jest ich sporo najfajniejsze sa studenki ktore mowia po polsku i kreca sie z polkami:) mowie wam marzenie miec taka dziewczyne:) arabki nie sa ladne bo w sumie jak mozecie je zobaczyc jak sa cale zasloniete jak turczynki chociaz sa wyjatki ze maja tylko wlosy zasloniete a troche cialka widac i sa nawet niezle ale to wyjatki zeby wam dala arabka dupki to trzeba sie z nia ozenic i miec zgode jej rodziny wiec nie ma co startowac nawet chyba ze jestes muzułmaninem ;) najwieksza grupe zagranicznych kobiet to stanowią chyba Azjatki;) ale nie takie jak ze stadionu czy z marywilskiej kurduple brzydkie:) wystarczy sie przejsc po galeriach handlowych takie jak Arkadia czy Złote Tarasy albo Warszawska Starówka :) jest ich pełno ładnych wysokich azjatek:) sam kiedys z jedna kreciłem no ale niestety nie wyszlo:) poznalem ja wlasnie na starówce :) Jest ich sporo nawet mowia po polsku ale z tego co widze najwiecej ich mowi po angielsku zeby sie z nimi dobrze dogadywac to trzeba umiec na blache angielski:) ale miec taka kobiete to tez skarb tylko zeby nie leciala na kase. Najlepsze są JAponki i Tajki:) UWazajcie Panowie na Rosjanki/Ukrainki/BIałorusinki/Litwinki one leca glownie na kase i na obywatelstwo.Poznalem ich wiele na uczelniach i o zadnej nie mam dobrego zdania:) NIe uchodze za znawce ale poprostu z zycia troche cos wiem o tych kobietach:) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo polacy płci męskiej są brzydcy, maja buraczane twarze, proste :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×