Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Polskie studentki studentki

Polskie studentki często bzykają się bez związku.

Polecane posty

Gość Polskie studentki studentki

Dziewczyny po zawodówkach w ich wieku są już mężatkami, a studentki wolą uprawiać przygodny seks, bzykać się w układach bez zobowiązań i mnożyć liczbę swoich partnerów seksualnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polskie studentki studentki
No ja na przykład lubię bzykać się z moimi profesorami. A koleżanki się dziwią skąd mam tyle 5 w indeksie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
często na godzine się umawiają na seks za kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo to nie są żadne studentki tylko patologiczne k***wki chcące dorwać się do kasy dzianych kolesi, oskubać ich, ewentualnie wziąć ślub i się ustawić, by nie musieć pracować. młodzież jest coraz durniejsza, studia zbyt powszechne, jakby oczywiste. to już nie studia, tylko niskich lotów burdel, w przenośni i dosłownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A od kiedy to trzeba być w związku, żeby się bzykać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polskie studentki studentki
A ktoś powiedział, że trzeba być w związku? Nie, nie trzeba. Tylko niech taka dziewczyna się liczy z tym, że jest rozwiązła i niech nie ma pretensji do kogoś, kto nazwie ją puszczalską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polskie studentki studentki
Ja się spotykałem z jedną dziewczyną i jak się dowiedziałem, że ma za sobą seks bez związku, to znajomość zakończyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i w czym problem? Prości niewykształceni ludzie mają mało partnerów seksualnych i konserwatywne poglądy, więc omijaj z daleka studentki i 30-letnie babska, które nadal latają po mieście i malują pazury; weź prostą robotną kobietę, która w wieku 18 lat pójdzie robić do fabryki albo przy krowach, do tego gary, co rok prorok i szczęście rodzinne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polskie studentki studentki
zakończyłem znajomość, czyli przestałem odwiedzać jej fejsbuka. Mam zasady i trzepię sobie tylko pod foty porządnych dziewczyn inne nie moga liczyc na związek ze mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polskie studentki studentki
Proste kobiety akurat mnie nie interesują. Aspiruję do znalezienia wykształconej arystokratki o nienagannych manierach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie a co was obchodzi kto z kim i jak często się bzyka. Zazdrościcie im, nie macie w ogóle swojego życia, żadnych zainteresowań czy brak wam partnerów lub macie niskie libido? Przemawia przez was jakaś frustracja. ;) https://www.sexuarium.pl/seksrandki.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to wazne jakas przeszlosc
seksualna ma laska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×