Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

pomocy antybiotyki!!

Polecane posty

Gość gość

Własnie dowiedziałam się że jestem w 6 tygodniu ciąży. Mam miesiączki nieregularne więc nie przejmowałam się że okres się troche opóźnia. Ale chodzi mi o to że ostatnio miałam nieustannie jakies infekcje i skonczyło sie na tym że laryngolog przepisał mi macromax 500 To 3 tabletki, które bierze sie dzień po dniu i mają działać przez tydzień. Zaczełam je brać tydzień temu czyli nadal działa. Jestem załamana, że akurat teraz jestem w ciąży, boje się że zaszkodziłam dziecku!!! proszę o porade dziewczyn, które równiez miały podobna sytuacje lub brały ten lek w ciąży... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej popros o rade ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic sie nie martw wszystko bedzie dobrze z wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam wizyte dopiero 3 stycznia, wczesniej nie ma mojego lekarza, a ja umieram ze strachu:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prosze o wypowiedz osób, które brały ten lek lub inny groźny antybiotyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko podobno plod jest chroniony zanim kobieta moze zorientowac sie ze jest w ciazy. Natura jest madra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja koleżanka urodziła chore dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eh tyle kobiet na forum, a żadna nic nie poradzi. Jak są głupie tematy to kilkaset komentarzy, jak ktoś konkretnie i poważnie pyta to cisza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agula8
u mnie w pierwszym trymestrze ciąży wyszła groźna bakteria Ureaplasma, nie miałam żadnych objawów,ale konieczny był antybiotyk.Dostałam sumamed na 6 dni.Podobnie jak u Ciebie lek 3 dniowy ale podwójna dawka.Wiadomo że lepiej w I trym nie stosować żadnych leków,ale Co teraz możesz zrobić.Czasem nie ma wyjścia. Weź tylko osłonowo probiotyk.Ja przez 3 tygodnie brałam provag.Córka urodziła się zdrowa.powodzenia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×