Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pestunia89

pomysł na ptezent

Polecane posty

voucher do jakiegoś fajnego SPA, w zimie najlepiej jest odpocząc w termach albo w saunie/ na masażach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no wyśmiała by mnie:) to typowa mamuśka dbajaca bardziej o dom niż o siebie nawet specjalnie kosmetyków nie używa tylko takich standardowych. A ubrania nowe ma tylko wtedy jak ja jej kupie ... Myślałam właśnie o dobrym kremie na zmarszczki i perfumach ale to takie oklepane... Torebkę i portwel też w zeszłym miesiącu jej dałam ... Hmmm ale wiem że najbardziej cieszyło by ją coś praktycznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość letata
może książke? To zawsze praktyczny prezent na samotne wieczory po obowiązkach. Ostarnio premierę miał np Seksturysta Amblera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup jej wielkie murzyńskie dildo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a moja mama jest super babką i zasłużyła na coś fajnego :) tylko nie mam żadnej inspiracji kurde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo własnie tym lepiej jakiś karnecik na wypoczynek w SPA jeśli jest typową mamuska to chociaż przez ten tydzien czy kilka dni sie zrelaksuje .... przed chwilą dałam razem z siostrami naki karnet i byli mega szczęśliwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchaj na stronie srebropol.pl na pewno znajdziesz coś fajnego. Mają tam bardzo duży wybór od cukiernic po biżuterię srebrną. Ja zawsze kupuję tam prezenty swoim najbliższym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kup jej jakiś ładny zegarek :) ja swojej kupiłam na ewatch.com.pl taki brązowy i była zachwycona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety lubią haftowane serwety, obrusy wiec możesz zamówić taka ozdobę stołu w firmie http://www.hafty.go3.pl/. Oni specjalizują się w szyciu pięknych obrusów świątecznych. Twoja mama na pewno będzie zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może jakieś urządzenie do kuchni: sokowirówka, robot kuchenny, mikser, ekspres do kawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może lubi słodycze? Ja często kupuję w prezencie słodkości Monbana, szczególnie czarną czekoladę z orzechami, skórką i pomarańczową i figami :) Uwielbiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MagiQ spiiierdalaj spamerska k*****o!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam wszystkie prezenty na aliexpress24.pl. Zegarki, zabawki i biżuteria, wszystko tanio i bez łażenia po sklepach. W sumie znaleźć tam można wszystko co nadaje się na prezent. Fajna stronka, wcześniej nie znałam jak ktoś nie zna niech zajrzy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×