Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

pomysly erotyczne

Polecane posty

Gość gość

macie jakies pomysly seksualne? Poniewaz chce uzyc z chlopakiem jakies nowosci. Poleccie mi dziewczyny albo chlopacy. Mam prosbe tylko podpiszcie ze to np zenskie czy meskie pierwsze litery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnnn_taki
Ja bym się cieszył gdyby moja dziewczyna przy mnie puszczała bąki, zawsze, wszędzie, w każdej sytuacji i o każdej porze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pf.. Puszczanie bakow nie dla mnie moze cos innego? Czekam na pomysly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przywiąż chłopaka do łóżka, tak żeby leżał na plecach z rękami i nogami unieruchomionymi. Kiedy będzie tak unieruchomiony zacznij go pieścić delikatnie, tak aby był napalony, ale niech nie wystrzeli za szybko! Kucnij nad jego twarzą i pieść się sama a on niech na to patrzy. Możesz opuszczać się i dawać mu do polizania swoją szparkę, możesz być delikatna albo zdecydowana. Możesz nadziać się na jego pal na kilka ruchów i znowu kazać mu się wylizać. Kiedy już będzie skrępowany, możesz go drażnić na wiele sposobów i robić z nim co zechcesz, ale nie zaspokój go zbyt szybko! Najlepiej jak zrobisz sobie dobrze palcami tuż nad jego twarzą, albo nawet siedząc na nim tak aby musiał cię pieścić od dołu językiem, podczas gdy ty palcami zrobisz sobie dobrze. Mój facet uwielbia jak się nad nim tak czasem powyżywam! Nic nie stoi na przeszkodzie aby urozmaicić sobie zabawę jakimiś akcesoriami, ale nie wszystko na raz bo oszaleje ze szczęścia ;-) Jak będziesz chciała inne pomysły to pisz, mamy wiele ciekawych zabaw za sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekaw_SKY
Wysoka - trzeba przyznać że masz ciekawe pomysły. skarb nie kobieta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To moja najcudowniejsza pozycja gdy ona siedzi mi na twarzy i ją zadowalam na wszelkie sposoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O kurczę, "wysoka i napalona", twój pomysł normalnie mnie zwalił z nóg. Rozmarzyłem się. Teraz mam zagwozdkę, jak skłonić moją lubą do takich zabaw. Wspaniała z niej dziewczyna, ale w łóżku jest taka... chmmm... poprawna, ale takich szaleństw po niej nie mogę się spodziewać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×