Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poprosze o

poprosze o jakies sniadanko do 200kcal

Polecane posty

Gość poprosze o

jak u góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pół bułki grahamki 25kcal- 50kcal 1 łyżka sałatki warzywnej - 40kcal 5 oliwek - 30kcal 50g twarogu chudego - 50kcal Polać to wszystko (oprócz bułki ;) ) jogurtem naturalnym (100g - 60kcal) - 50g - 30kcal Śniadanie za 200kcal, masz węglowodany, białko i tłuszcze :) Aczkolwiek śniadanie powinno być jednym z najbardziej obfitych posiłków jedzonych w ciągu dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka_20
moze mi ktoś obliczyć ile to ma kalorii ??:) 3 takie ryżowe wafle moze wiecie jakie takie okrągłe? posmarowane serkiem topionym ze szczypiorkiem i 2 ogórki kiszone ile to moze mieć kalorii??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 ryżowe wafle mają 90 kcal, serek topiony 60kcal, a ogórek jakoś malutko, ale nie wiem dokładnie ile, ale razem to poniżej 200kcal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wafle ryżowe nie są zalecane na diecie, ponieważ bardzo szybko podnoszą poziom cukru we krwi. Oczywiście 1-2 nie zaszkodzą. Są za to dobrym posiłkiem potreningowym. Serek topiony - bleee, świnstwo :P Ogórki jeszcze ujdą ;) Wszystkie wartości są podawane na opakowaniu, a jak coś nie ma opakowania (np. ogórki) to pomocna jest tabela kaloryczna: http://tabelekaloryczne.w.interia.pl/ + waga kuchenna. Skąd my mamy wiedzieć, czy ogórki ważyły 50g czy 400g? P.S. w pierwszym moim poście w tym temacie, przy bułce grahamce miałem napisać 25g - 50kcal (a nie 25kcal - 50kcal).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co myślicie o tym
1 wasa -20kcal 2 jajka 180kcal usmażone na patelni teflonowej bez tłuszczu ze szczypiorkiem lub 1/2 dużej marchewki,seler pociąc na cienkie plasterki i ugotować, wrzucic na patelnie dodać troche cebuli i papryki i tak piec, popieprzyć i wbić 2 jajka uprzednio wymieszane w kubku z łyżka jogurtu naturalnego lub 2 jajka + 3 łyżeczki jogurtu naturalnego i pieprz wymieszać lub ubic mikserem i usmażyć bez tłuszczu, zjesc z 1 wasą, mozna dodać jeszcze szynkę lub jakieś ważywka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a toooo
a kajzerka + bialy ser+rodzynki????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka_20
ja prosilam o przeliczenie kalorii a nie czy smakuje komuś czy nie mi akurat smakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka_20
a co na 2 śniadanie tak tez 200 kalorii bo ja jem po 200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka_20
i co ile jesz co 2 godziny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jem co 3-4 godziny. Ale nie jestem na 1000kcal. Nie jem tylko slodyczy i nie pije slodzonych napojów ani gotowych soków. To wszystko :) Wychodzi ok. 1200 - 1400 kcal. dziennie. Ale ja nie mam nadwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka_20
ahaa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co z tym
1 wasa -20kcal 2 jajka 180kcal usmażone na patelni teflonowej bez tłuszczu ze szczypiorkiem lub 1/2 dużej marchewki,seler pociąc na cienkie plasterki i ugotować, wrzucic na patelnie dodać troche cebuli i papryki i tak piec, popieprzyć i wbić 2 jajka uprzednio wymieszane w kubku z łyżka jogurtu naturalnego lub 2 jajka + 3 łyżeczki jogurtu naturalnego i pieprz wymieszać lub ubic mikserem i usmażyć bez tłuszczu, zjesc z 1 wasą, mozna dodać jeszcze szynkę lub jakieś ważywka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka_20
2 jajka gotowane posmaruje chyba chrzanem malutko i dotego 2 rzodkiewki i jabłko ile to moze miec kalorii dziewczyny ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile_kalorii
Ile kalorii ma średnij wielkości pierś z kurczaka..??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Winogronka8 to zależy jakie masz te bułki, dlatego taki sposób podawania kcal - na forum - jest bez sensu, bo wszystko zależy od gramatury produktów. Ja kupuję grahamki, które mają zazwyczaj 50g lub 70g ( a w 100g bułki grahamki jest ok. 200kcal). Najlepszym wyjściem będzie, jak je po prostu zważysz, bo jedząc dwie dziennie, możesz sobie - nieświadomie - dostarczać o wiele mniej kcal niż myślisz. Aneczka20 - ja nie komentowałem smaku, ale wartości odżywcze. Jak jesteś na diecie niskokalorycznej to tym bardziej powinnaś dostarczać tylko i wyłącznie zdrowych i wartościowych produktów, żeby nakarmić organizm. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka_20
weightman to co tam było zle??? a to sniadanko dobre czy nie? 2 jajka gotowane posmaruje chyba chrzanem malutko i dotego 2 rzodkiewki i jabłko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodziło mi o śniadanie: wafle ryżowe, serek topiony i ogórki. Ogórki - wiadomo - można spokojnie zjeść, ale reszta -> :( Wafle ryżowe to produkt wysoko przetworzony, przez co stracił główne wartości odżywcze (poprzez przetworzenie). Serek topiony - zawiera tłuszcze nasycone - czyli te najgorsze, a do tego sporo chemii :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TYLKO CGA800!!!!! www.mycga800.pl serio nie ma NIC LEPSZEGO niz zielona kawa bo ma kwas chlorogenowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gasz, ktoś coś kupił z www.mycga800.pl? podobno mega efekty i podobno fajnie działa zielona kawka (pracowałam w palarni, wiec faktycznie zielona kawa jest okej - pytanie czy na pewno w tabsach na odchudzanie?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no własnie tam najlepiej. z takiej parzonej sie nigdy nie uzyska takiego steżenia jak w tyk kapsułkach, więc schudnie sie też duzo duzo wolniej. a w ogole to to cga800 to jest wlasnie to samo, co zielona kawa, tylko to jest taki wyciag z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 łyżki płatków owsianych - 80 kcal szkl mleko 0% - 85 kcal szczypta cynamonu 2 tab słodzika szczypta soli małe jabłko - 40kcal == 205 3 łyżki płatków owsianych - 111 kcal ugotować na wodzie 2 tab słodzika, szczypta soli szczypta cynamonu pół rozgniecionego banana == 195 kcal 2 wafle ryżowe - 80 kcal pomidor - 20 kcal 2 ogórki gruntowe 20 kcal do posmarowania 2 łyżeczki homogenizownago 0%tł. 40 kcal 1 łyżeczka szczypiorku, sól, pieprz === 180 kcal jajko na twardo - 80 kcal 2 tekturki pono - 40 kcal cała średnia papryka - 35 kcal kubek kakao z mleko 0% - 20 + 40 kcal == 215

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×