Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

pościel dla dziecka

Polecane posty

Gość gość

mamuśki, pomóżcie - muszę kupić pierwszą pościel dla maluszka, doradźcie jaką Niestety opinie sprzedawców są niewiarygodne, nawzajem sobie zaprzeczają, a w necie znajduje kiepskie opinie nawet o bardzo drogich pościelach. Co się u Was sprawdza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś, coś podpowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grossross
Sorry ale pytanie wydaje mi się śmieszne. 100% bawełna i to wszystko co dziecku potrzebne. Reszta czyli design to już bardziej tobie niż maluchowi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zgadzam sie z grossross. Wszystkie pościele jakie mam dla dziecka w składzie maja 100%bawełny a kazda z nich jest calkiem inna. Z feretti po dwóch latach używania non stop, 2 w półce teraz wygląda jak nowa i uzywam przy drugim dziecku. Zakladam ze jeszcze te pościele uda mi sie sprzedac w dobrej cenie za kolejne 2 lata. Mam tez pościel z Inter Marche, kosztowala prawie polowe tego co feretti, wyprana kilka razy, ubrana moze 5. Do niczego sie nie nadaje, stracila kolor, stracila fason, porozciagala sie. Trzymam tylko na czarna godzinę. Pościel ikea - calkiem ok, choć do feretti jej jeszcze brakuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)to bardzo dziwna sytuacja ale mozna to sobie ulozyc z tym bachorem 555 www.youtube.com/watch?v=IDWSBRwgnMc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy pościel z kory jest zdrową dla niemowlaczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsza jest zwykła bawełna, którą można obejrzeć w sklepie i sprawdzić, czy nie ma zapaszków i innych sztucznych dodatków - to się wyczuje w palcach. Pościel z kory może drapać delikatną skórę. Na zimę sprawdza się też flanela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pościel dla dziecka a przede wszystkim wypełnienie na które zakłada się tak zwane poszewki jest bardzo ważne. Mój synek do 7 miesiąca miał zwykłą pościel - wypełnienie co prawda niby polskiej firmy, hipoalergiczne ale bardzo się w czasie snu pocił (mimo, ze w pokoju wcale nie było gorąco i często wietrzyłam pomieszczenie) . W pokoju gdzie mały spał również utrzymywał się nieprzyjemny zapach, zwłaszcza po nocy (poszewki często zmieniałam, pościel codziennie wietrzyłam oraz dość często ją prałam). Dopiero jak kupiłam niestety dość drogie wypełnienie bambusowe i do tego poszewki wszystko się zmieniło. Mały nadal się trochę pocił ale już nie tak intensywnie, lepiej przesypiał noce a nieprzyjemny zapach znikł. Także na niektórych rzeczach po prosu nie warto oszczędzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aSunsino
Zapominacie o jednym, że dziecko szczególnie te małe jest dużo bardziej narażone na różne wirusy i bakterie więc zakup pościeli, w której będzie spędzać sporo czasu powinna być przemyślana. Dobrej jakości pościel dziecięca to albo bawełna - lepsza aniżeli gorsza, albo bambus odsylam - https://zaira.pl/pl/c/Posciel-dla-dzieci/9 jakiś czas temu kupiliśmy córeczce dwa komplety bawełniane z zaira i pod względem jakości mega pozytywne zaskoczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szywuniaa
Zamawiałam ze strony https://memi.eu/ bo jak chodziłam po sklepach to nie mogłam znaleźć niczego dobrego jakościowo a przede wszystkim bezpiecznego dla dziecka a tutaj nie dosc, ze jest wszystko tak jak powinno to w dodatku w dobrej cenie z reszta sami sobie sprawdzcie oferte ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z własnego doświadczenia wiemy, że jedna pościel jest używana przez kilka lat - warto mieć 2-3 zestawy. A motyw? Np. https://www.empik.com/auta-posciel-dziecieca-100x135-cm-faro,p1201669168,dziecko-p Czyli ogólnie - ulubione postacie, bawełna i wszystko będzie w najlepszym porządku pod względem jakościowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio kupiłam fajną pościel na https://malaboo.pl/posciel-dla-dziecka Mają tam pościel z wypełnieniem oraz osobno komplety poszewek + komplet pościeli (teraz chyba nawet w promocji). Ogólnie polecam sklep, duży wybór, polskie marki, świetna jakość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda Kuszon
Dla naszych maluszków świetną pościel ma amw nawrot. Firma z zaufaniem od lat działająca na rynku ma dla naszych pociech bardzo dobrej jakości pościel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werk38

ja z własnego doświadczenia mogę polecić pościel dziecięcą od www.bello24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aku3

ja mogę polecić z własnego doświadczenia zakup pościeli od www.bello24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskon

Patrzcie tutaj - empik.com/carbotex-posciel-dziecieca-bawelniana-astronauta-140x200-cm-carbotex,p1207179339,dziecko-p

Kwestia taka, ile macie do wydania, jakie są oczekiwania, ale jak widać - porządna bawełniana pościel wcale nie musi się wiązać z wydaniem dużych kwot. A zresztą - ile dziecko potrzebuje tych zestawów? 2-3 wystarczą, więc też nie przesadzajcie z tym kupowaniem 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia192

Polecam https://nateland.eu/index.php/kategoria-produktu/posciele/ , pościel bawełniana, piękne wzory i kolory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio zamówiłam dla swojego trzylatka pościel w pieski z poscielove24. fajna jakość, a młody się cieszy z zakupu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×