Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

posłuchajcie

Polecane posty

Gość

bardzo ładna i mało znana piosenka http://www.youtube.com/watch?v=o8YxxmFTPdk My wszyscy, my wszyscy, my wszyscy My wszyscy, my wszyscy My wszyscy, my wszyscy, my wszyscy My wszyscy, my wszyscy Mogę udawać, że nie jestem samotna Ale będę stale się oszukiwać Mogę udawać, że to nie ma znaczenia Ale będę tu siedziała i okłamywała samą siebie Niektórzy mówią, że miłość nie jest warta nawet grosza Ale oddam każdego grosza jaki mi został By mieć to, o czym tylko marzę Każdy czegoś pragnie Pragnie czegoś lepszego Po co żyjesz? Każdy czegoś potrzebuje Walczy o coś Wiem, o co walczycie Bo my wszyscy Wszyscy pragniemy kogoś, kto by nas podtrzymał Po prostu potrzebujemy kogoś Wszyscy potrzebujemy kogoś, dla kogo będziemy najważniejsi. Wszyscy chcemy być ogrzani, gdy jest zimno Taak taak taak Nikt nie chce pozostać przerażony i samotny Wszyscy, wszyscy, wszyscy, wszyscy Wszyscy chcemy tej samej rzeczy Wszyscy, wszyscy, wszyscy, wszyscy Wszyscy chcemy tej samej rzeczy Wszyscy, wszyscy, wszyscy, wszyscy Wszyscy chcemy tej samej rzeczy Każdy chce czegoś, pragnie czegoś Tak tak, wszyscy chcemy miłości Jestem w stanie zamknąć oczy Ale moje serce jeszcze nie jest ślepe. Czuję się upoważniona do obwiniania siebie Chcę tego, co moje Niektórzy mówią, że miłość nie jest warta nawet grosza Ale oddam im mój ostatni grosz. By mieć to, o czym od dawna marzę Każdy czegoś pragnie Pragnie czegoś lepszego Po co żyjesz? Każdy czegoś potrzebuje Walczy o coś Wiem, o co walczycie Bo my wszyscy Wszyscy pragniemy kogoś, kto by nas podtrzymał Po prostu potrzebujemy kogoś Wszyscy potrzebujemy kogoś, dla kogo bedziemy najważniejsi. Wszyscy chcemy być ogrzani, gdy jest zimno Taak taak taak Nikt nie chce pozostać przerażony i samotny Wszyscy, wszyscy, wszyscy, wszyscy Wszyscy chcemy tej samej rzeczy Wszyscy, wszyscy, wszyscy, wszyscy Wszyscy chcemy tej samej rzeczy Wszyscy, wszyscy, wszyscy, wszyscy Wszyscy chcemy tej samej rzeczy Każdy chce czegoś, pragnie czegoś Taak taak Wszyscy chcemy miłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
s********j skundlona szmato.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
s********j skundlona szmato. tylko tyle masz do powiedzenia? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spragniona jesteś? Moge cie smyrnąć w tfe fugi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Spragniona jesteś? Moge cie smyrnąć w tfe fug ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ruhanna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mi się podoba fajna piosenka :) dziwne że nie puszczali jej w radiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fabian 23 lata
POKAŻ SWOJE WIELKIE CZARNE CYCKI KOCHANIE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajny tekst

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ruhanna? x Dysleksja??? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
pokaż swoje wielkie czarne cycki kochanieusmiech.gif s********j prawiczku23 lata :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
... usmiech.gif i przeczytalem ze chlopaka chcesz zmienic... usmiech.gif masz jakies wymagania? smiech.gif nie mam wymagań. Chciałabym się naprawde zakochać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie obchodzi mnie to. nie interesuja mnie zadne uczucia, mam jednak ochote sie bzyknac bo dawno tego nie robilem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o... to nie pasujesz! dosc mam milosci i wrazen z tym zwiazanych. teraz interesuje mnie tylko FF!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
nie obchodzi mnie to. nie interesuja mnie zadne uczucia, mam jednak ochote sie bzyknac bo dawno tego nie robilem... to zle trafiłeś :) powodzenia w poszukiwaniach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto wiedzial ze ty o milosci! :P ja juz mam dosc milosci! teraz jak sie pobzykamy i sie nie dogadamy to bedzie nara i nikt nawet wnikac nie bedzie w uczucia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
choć jestem niekonsekwentna bo spotykam się z chłopakiem, którego nie kocham.Jestem z nim bo go lubie (a raczej lubiłam) i podoba mi się z wyglądu, dobrze nam w łóżku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to przezwyczajenie, czyli robisz to samo.... :P FF z kims kogo lubisz... :) ja teraz nie musze nawet lubic, zrobie to co kiedys..... zostane mizoginista (czy jak to sie pisze, bo to nowe slowo dla mnie :P: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×