Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

poszłam do łóżka z żonatym facetem i w sumie to jestem zawiedziona

Polecane posty

Gość gość

poszłam do łóżka z żonatym facetem, ktory bardzo mi sie podoba, biegał za mna jakis czas i chcielismy to zrobic, w sumie to jestem zawiedziona bo dosc szybko skonczył, robilismy to w gumie i on kupił na stacji benzynowej pierwsze lepsze gumy z brzegu, ja pozniej ogladałam opakowanie z tych prezerwatyw i one były takie ze miały przedłużac stosunek no ale widac u niego to nie zadziałało bo szybko skonczył, powiedział że to dlatego że dawno tego nie robił, ja też dawno tego nie robiłam i na dodatek miałam okres i jak on wszedł to mnie bolało wiec nie kazałam mu wsadzac całego wiec nie wsadzal całego i doszedł szybko, powiedział mi też ze zawsze szybko dochodzi, nie wiem czy mam sobie zawracac nim jeszcze głowe myślac o kolejnym razie z nim, tylko mi nie piszcie ze jestem jakas zdzira ktora poszła do łózka z żonatym, ja za nim nie biegałam tylko on za mna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie napiszemy. Ale czytając Cię nie mogę oprzeć się wrażeniu, że masz 15 lat, dziecino.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie,ty jesteś głupia,po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze jedno. Gospodarz ma rację ;-).Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mam 15 lat, a zawiedziona jestem bo szybko skonczył, najlepiej zeby sie wypowiedzial jakis facet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niesamowite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie sadziłam ze tak szybko skonczy i to jeszcze w takiej gumie, nastawiałam sie naprawde na super sex bo mi sie podobał bardzo i go strasznie pragnełam, chociaz moze nie ma sensu sugerowac sie 1 razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może był tak Tobą podniecony że ni mógł się opanować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jak widać brak seksu w małżeństwie to nie zawsze wina bolącej głowy żony :D może żonka też już nie ma ochoty na kolejne razy i biedak musi się uganiać za jakimiś desperatkami, żeby mieć chociaż trochę seksu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak sexu w malzenstwie nie ma, tak mi powiedzial a ile w tym prawdy to nie wiem, a desperatka nie jestem , poprostu mi sie podobal i tyle, desperacja to byloby pojscie do lozka z facetem ktory by mi sie nie podobal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja akurat lubie w trakcie okresu, ale ze dawno tego nie robilam to mnie bolalo jak wszedł i przez to nie kazalam mu wsadzac całego, wiec moze i w pewym sensie komedia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyno,nie kompromituj się bardziej.Wszyscy tu maja z ciebie polewke..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chciał sprobowac z okresem, bo wczesniej tak nie probowal, tak mi powiedzial a napalony był rzeczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To niby nie biegasz za nim a piszesz że strasznie cie pociągał....z tobą coś jest nie tak. Prawdopodobnie faceci mają cię za zbiornik na spermę. A jakim cudem w okresie chcuałaś mieć z******ty sex? ...przecztałam na gumach że mają przedłużać stosunek...nie jesteś dziewicą?facet mówi że on szybko zawsze kończy....i co dalej? Bzyka jeszcze raz?czy idzie spać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gospodarz, czytales jak ona to opisuje? toz to normalnie gimnazialne wypracowania... potwierdza teza i tytul tematu na ogolnym apropo pieszczot stop ;) masaz rozgrzana oliwka, i koniecznie miedzy palcami, bardzo erotyczne odczucie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Z
autorko ,nie zwracaj uwagi na te smieszne komentarze ,umów się ,jeszcze nie jeden raz ,będzie lepiej,. Podjarał się nowa kobietą ,normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyna nie napisała tu by ktoś jej zdolności gramatyczne i ortograficzne sprawdzał i nie po to jest to forum,koleżanko nie sugeruj się tymi wypowiedziami,to normalne że jak facet długo kobiety nie miał i dorwał młodą laskę to szybko skończył,nie oceniaj książki po okładce koleżanko,spróbuj jeszcze raz lub parę razy i oceniaj wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×