Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gleboka mokra i goraca

poszukuję kochanka

Polecane posty

Gość gleboka mokra i goraca

mam 24 lata, mój mąż pracuje nawet po 12h dziennie a zdarza się nawet więcej :( na seks mogę liczyć tylko w weekend bo w tygodniu mówi że jest zbyt zmęczony... do tego przeprowadziliśmy się w nowe miejsce i nie mam tutaj koleżanek... jestem taka samotna całymi dniami. Teraz jak już znacie moją sytuację to pewnie mnie rozumiecie, potrzebuję kochanka który zerwie pajęczynę z mojej muszelki i wsadzi w nią swój gorący sprzęt ! czekam na propozycje od prawdziwych ogierów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana to tylko pozornie jest proste tak naprawde to cholernie trudna sprawa znalezc naprawde chetnych :p mam ten sam problem i chce mi sie kochac non stop malo , moge smialo powiedziec ze chce ostrego piperzenia moich slodkich dziureczek :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAPITAN BOMBAAA
Ja moge, z Lublina jestem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAPITAN BOMBAAA
Nie, do odrzuconych tez nie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAPITAN BOMBAAA
Hehe, tepe huje to moja zaloga kochanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pochwalam ostatni post:D lepiej weź sie za niego a nie przyprawiaj chłopinie rogi ... co on ci zrobił , chyba to ze na dom zarabia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAPITAN BOMBAAA
Moim zdaniem tez tak powinna zrobic, w przeciwnym razie, po co ten slub? Nie chcialbym takiej zony, no chyba ze cudzej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za to ja mam blisko zeby Ci troche poglądy wyprostowac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAPITAN BOMBAAA
Kurde, mam kolege zolnierza zawodowego. Ty wiesz, ze on przy kazdej okazji robi Ci to samo, co Ty zamierzasz robic jemu? :))) Przynajmniej jest sprawiedliwosc na tym swiecie. Mam nadzieje, ze zona kolegi tez go tak wali po rogach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście nie muszę dodawać, że spłoniecie w piekle, wszeteczne zdziry? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a widzisz, głęboka, błąd rozmowa ze mną niesie gigantyczny ładunek rozkoszy emocjonalnej i intelektualnej :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sory, ale muszę zadać to pytanie Ty naprawdę masz zamiar znaleźć tu bolca? o wciórności :D ps - ogier-wawa rucha wszystko co mu nie zdąży na drzewo uciec, wal do niego jak w dym :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×