Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość adrian 25

Power Grow Comb

Polecane posty

Gość adrian 25

Czy ktoś tego próbował? Wiem że telezakupy to jedna wielka sciema, ale pytam bo kiedyś byłem w świetnej klinice zajmującej się włosami i tam też mi polecali jakiś laser tyle, że droższy. Prosze o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALEK_A
Witam Podpinam sie do pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrixjer
stosuję to od 6 tyg, na razie bez jakiś spektakularnych efektów, choć piszą, że efektu należy się spodziewać po 8 tyg, trudno mi się na dziś wypowiedzieć czy to polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Girllen
Wlasnie obejrzalam reklame i tez chcialabym sie dowiedziec czy cos to daje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrixjer
nie polecam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buczoska
to jest jedno wielkie g..., mój mąż używał 4 miesiace i ani jeden wlos mu nie urósł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojciech999
Czy jest sens kupowac to wogole? Moze to nie wszystkim pomaga ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czupryniasty
Chciałem sobie toto kupić, ale pogooglałem trochę i znalazłem taki blog, gdzie jeden facet, co ma też taki typ fryzury jak ja, stosował 6 tygodni i sprawdzał. I nic mu nie urosło, tylko podobno piegi się pojawiły na głowie. I doszedł do wniosku, że w zasadzie to mu te włosy tylko przeszkadzały zawsze, jak je miał. I goli sobie równo i elegancko wygląda. I od razu mi się moje selfconfidence podniosło. I to jest klucz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Girllen
Szczotka świetnie nadaje się do czasania kotełe a poza tym dziecko bawi się w uciekiniera i policjanta (szczotka imituje radiowóz). :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Girllen
Puszczam gołębie na loty :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość easychemistry
To jest jakaś ściema bo podają długości fal tych wiązek światła i mieszczą się one w długościach emitowanych przez światło słoneczne ! Czyli wg mango działa tak samo jakbym stał 10min dziennie na słońcu i sobie ręką czesał włosy. Mój tato ma właśnie taką fryzurkę i jedyne co mu rośnie na głowie jak przebywa dużo na słońcu to zaczerwienienie na czubku głowy. Włos to nie roślinka jak podaje Mango :D a szkoda .... czekam na jakieś rewelacyjne odkrycia w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lokowany Nastolatek
Rzeczywiście - mieszczą się w zakresie fal emitowanych przez słońce. prawdopodobnie nawet mieszczą się w zakresie fal światła widzialnego - nie wiem, bo nie wiem jaki to ma zakres fal. wiem jedno - w świetle słonecznym masz wszystkie znane częstotliowości fal światła ;) a jednak jak wystawisz blachę na słońce to sie tylko nagrzeje, a dobrym laserem możesz wyciąć dowolne wzory ;) nie wszystko jest tak oczywistej jak na to wygląda ;) nie zmienia to faktu że nie ufam w działanie tego czegoś. na poprawę unaczynienia skóry głowy lepiej wpływa masażer z allegro za 15pln ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczciwy
Witam. Kupiłem PGC i moim zdaniem to zwykłe lampki od latarki tylko ze szczotka? Nawet po włączeniu, patrzyłem się na nie i mnie nie oświetliło? Nie wiem jak u innych ale używałem regularnie przez 6-c m-cy i rezultaty: z grubych włosów mam chude, powiększyły mi się zakola. Wyjątkowo jak je myłem to przyznam że wypadało mi mniej włosów niż wcześniej. Ale również kupiłem w tym czasie szampon z mango prosto z brazylijskich lasów, power.... nie pamiętam. Taki w zielonej tubce z odżywką w komplecie za 159zł. On miał kopa. Jak go użyłem to mnie swędziała głowa, na zakolach pojawiły się malutkie blond włosy i kuracja tylko pierwsza dała rezultaty. Jak stosowałem lasera i kupiłem ponownie szampon to już nie było tego efektu. Pojawił się łupież. Nie ukrywam ze moje włosy szybko się przetłuszczają i nie mogę stosować jednego szamponu bo mi łupież się pojawia i nie jest to wina złego spłukiwania. Po prostu taki jest mój organizm łojowy włosa. Niedawno używałem ampułki Vichy i skóra mi schodziła z głowy. Poważnie. Nic nie ściemniam. Poczułem ten sam efekt jak używałem szamponu z mango tylko tak jak wspomniałem, skóra mi schodziła. Może był dla mnie za mocny? Nie konsultowałem tego z lekarzem. Teraz używam szamponu najzwyklejszego z czarnej rzepy. Śmierdzi ale bynajmniej łupież mnie omija. Mogę odsprzedać laser za 120zł. Ja dałem za niego 299zł. Ma rachunek. tomekz72@interia.pl Pozostaje mi jeszcze przeszczep włosów na zakolach. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczciwy
Witam. Kupiłem PGC i moim zdaniem to zwykłe lampki od latarki tylko ze szczotka? Nawet po włączeniu, patrzyłem się na nie i mnie nie oświetliło? Nie wiem jak u innych ale używałem regularnie przez 6-c m-cy i rezultaty: z grubych włosów mam chude, powiększyły mi się zakola. Wyjątkowo jak je myłem to przyznam że wypadało mi mniej włosów niż wcześniej. Ale również kupiłem w tym czasie szampon z mango prosto z brazylijskich lasów, power.... nie pamiętam. Taki w zielonej tubce z odżywką w komplecie za 159zł. On miał kopa. Jak go użyłem to mnie swędziała głowa, na zakolach pojawiły się malutkie blond włosy i kuracja tylko pierwsza dała rezultaty. Jak stosowałem lasera i kupiłem ponownie szampon to już nie było tego efektu. Pojawił się łupież. Nie ukrywam ze moje włosy szybko się przetłuszczają i nie mogę stosować jednego szamponu bo mi łupież się pojawia i nie jest to wina złego spłukiwania. Po prostu taki jest mój organizm łojowy włosa. Niedawno używałem ampułki Vichy i skóra mi schodziła z głowy. Poważnie. Nic nie ściemniam. Poczułem ten sam efekt jak używałem szamponu z mango tylko tak jak wspomniałem, skóra mi schodziła. Może był dla mnie za mocny? Nie konsultowałem tego z lekarzem. Teraz używam szamponu najzwyklejszego z czarnej rzepy. Śmierdzi ale bynajmniej łupież mnie omija. Mogę odsprzedać laser za 120zł. Ja dałem za niego 299zł. Ma rachunek. tomekz72@interia.pl Pozostaje mi jeszcze przeszczep włosów na zakolach. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boliusz
Ja też miałem problem z wypadającymi włosami (wypadało mi ich bardzo dużo). Dlatego zerknąłem na internetowy ranking, w którym Vivicomb szczOtka laseROwa była na pierwszym miejscu. Kupiłem ją, gdy trafiłem na taką stronę http://vIVicombnalysiEnie.pl/ Stosuję ten grzebień już od kilkunastu tygodni i już zauważam pozytywne efekty. Włosy są znacznie mocniejsze, niż to było wcześniej, ale też jest ich więcej. Mam nadzieję, że już teraz uporam się z tym łysieniem raz na zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja akurat tego nie używałam i nie jestem za tym, żeby kupować w telezakupach. Moje włosy też są słabe i wypadają, tyle, że ja zaryzykowałam i ze strony vitalab.pl kupiłam grzebień laserowy ViviComb, który spełnił wszystkie moje oczekiwania, bo wzmocnił moje włosy i sprawił, że przestały wypadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tego nie uzywałas bo to konkurencja,ale za to polecasz inne góówno,dlaczego????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ździchu
kasa kasa , wielu się wyprze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×