Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lola Lopez

Powiększanie piersi wkładkami sylikonowymi

Polecane posty

Gość Lola Lopez

Mam 20 lat biust w rozmiarze małe A i chciałabym mieć D . Jednak jak poszłam na konsultacje do chirurga to ten całkowice zignorował mój problem i powiedział że nie potrzebuje powiększania , a potem zaproponował mi wkładki w rozmiarze 200 ml!!!!!! Co on zarty sobie ze mnie robi? Przecierz nie bede bulic tyle kasy by rezultat byl niewidoczny! I powiedzial ze tylko wkladki anatomiczne (a ja chce okrągłe) I powiedzial ze nie wstawi mi 400 ml maksymalnie 300 i ze nigdy nie bede miala D. Jak on mógł mnie tak zignorować? :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka- 200ml to faktycznie prawie nic. Moja doktorka zaproponowała mi 345ml, tyle że anatomy chciałam. Jestem szczupła i też miałam mały biust. Teraz jestem dwa lata po zabiegu i uważam że są ok, tylo muszę troszkę przytyć aby wyglądały bardziej naturalnie. A jeżeli masz wątpliwości co do rozmiaru to najlepiej skonsultuj się z innym lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za odpowiedz. Zastanawiam się czy przy moim niepełnym A(przy tym jestem szczupła 166 54 kg i 75 cm pod biustem) pełne D było by możliwe. Chciałam mieć okragłe gdyz przede wszystkim zalezalo by mi na tym jak ten biust w dekoldzie wyglada (dodam że niestety mam dosc szeroki rozstaw) a chcialabym osiagnac efekt by piersi do siebie przylegaly i bylo by je widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie jest tak jak do końca myślisz, że im większy tym lepiej będzie na dekolcie wyglądał. Jeżeli masz szeroki rozstaw między piersiami (chodzi tu o przyczep mięśni czy coś w tym stylu) to biust nigdy nie będzie bardzo blisko siebie tak jakby każda z nas chciała, będzie ci się rozchodził na boki. A przy drobnej figurce i małym A i jeszcze okrągłe implanty, będzie wyglądał nie naturalnie. Chyba, że o taki efekt Ci chodzi lub takie okrągłe cycuchy Ci się podobają. Twój lekarz powinien Ci wszystko dokładnie wytłumaczyć i też przecież nie może włożyć wszystkiego co by pacjentka sobie życzyła, bo przecież to on ponosi za to odpowiedzialność. Moja doktorka powiedziała, że nie włoży mi większego implanty niż 345ml, bo rozejdą się na boki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha :) A możesz mi napisać jak Twój biust wygląda teraz w dekoldzie przy anatomicznych wkładkach? Jaką teraz masz miseczkę i jaki był Twój stan wyjściowy? I jak wygląda Twój dekold przy koleżankach, wyróżnia się jakoś? I jak myślisz jaki przy moich wymiararach był by najbardziej odpowiedni rodzaj wkładki? He He może rzeczywiście przesadziłam z tymi okrągłymi wkładkami 400 ml, wcale mi nie chodziła o taki biust jak ma na przykład Pamelka bo to chyba trochę za dużo i wszyscy by wiedzeli że nie są naturalne. Tylko panicznie się boję że po operacji dalej będe miała nieciekawy biust, bo tyle się naczytałam na forach wypowiedzi dziewczyn, że jednak mają dalej za mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja byla laska miala rozmiar B i zaproponowal lekarz wkladki 250ml. W rezultacie wsadzil 225ml co podnioslo jej rozmiar do D.Ciecie pod pacha wiec nie widac blizn a efekt koncowy,,,,,,,,,,,,,przepiekny. Powiekszenie piersi powine byc refundowane z NFZ,polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem tak: mam 170 cm wzrostu 55 kg i miseczka B, przed karmieniem dziecka, po karmieniu małe A---dramat!!! Na początku wydawało mi się że 345ml jednak było za mało, ale to ja tak myślałam. Koleżanki gdy widziały moje cycuchy mówiły że są duże i zaje.....! Lola powiem Ci tak: jak ubiorę bluzkę z dekoltem to wiadomo odpowiedni biustonosz robi swoje, piersi są tak blisko siebie, że bliżej się już nie da, dekolt jest rewelacyjny, a będzie jeszcze bardziej jak przybędzie mi parę kilo. Będą bardziej,, oblane tłuszczykiem" będą więc wyglądać bardziej naturalnie. Implanty mam anatomiczne o wysokim profilu. W klinice leżała ze mną dziewczyna w twoim wieku o podobnych wymiarach i miała mniejsze implanty od moich. Musisz dokładnie porozmawiać z lekarzem on Ci na pewno wszystko dokładnie wyjaśni, a jeżeli masz jakieś ale do swojego lekarza to go zmień stanowczo i znajdz takiego który będzie ci odpowiadał w 100%. Warto zasięgnąć więcej opinii. Jak było by mnie stać na to aby za jakieś parę lat zrobić sobie nowe piersi (oczywiście obecne są ok ) to było by to 400ml ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, czy miała któraś z Was robione piersi implantami 300cc lub 345 cc, anatomiczne, najlepiej firmy mentor? Mam we wtorek zabieg i do wyboru właśnie te dwa rodzaje implantów. Które byście mi doradziły do mojej postury: 165 cm i 51 kg? Nie chcę wyglądać jakbym miała doczepione dwie piłki a jednocześnie chciałabym uzyskać rozmiar pełne C. Dodam ze teraz mam aa i wąską klatkę piersiową. Pomóżcie wybrać proszę ten właściwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, czy miała któraś z Was robione piersi implantami 300cc lub 345 cc, anatomiczne, najlepiej firmy mentor? Mam we wtorek zabieg i do wyboru właśnie te dwa rodzaje implantów. Które byście mi doradziły do mojej postury: 165 cm i 51 kg? Nie chcę wyglądać jakbym miała doczepione dwie piłki a jednocześnie chciałabym uzyskać rozmiar pełne C. Dodam ze teraz mam aa i wąską klatkę piersiową. Pomóżcie wybrać proszę ten właściwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia firma mentor
to dziadostwo,będziesz miała dwa kamienie,bo tak twarde piersi bedą i to jeszcze anatomy! A anatomy są zawsze twardsze od okrągłych. Na 10 dziewczyn z tymi wkładkami 9 skarży się na ich twardość,a ta jedna co ma uważa je za miękkie miała przed operacja duzo swojego gruczołu więc stąd ta miękkość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna o mentorach
nie zgadzam sie z opinia Agnieszki, moja mama ma mentory anatomiczne 375, i sa miekkie i fajne w dotyku. ja mam zabieg za tydzien i bede miala te same wkladki tylko ze 345 o wysokim profilu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobobofofo
ja jestem mega zadowolona u dr dmytrzaka robilam dwa latatemu !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobobofofo
wtedy mialam 21 lat i 300ml mi dali tylko ale po ciazy zrobie nowe napewno jak skora mi sie rozciagnie z A robilam wiec wieksze by nie weszly a nie chciaalam miec rozstepow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawska24
Słuchajcie a nie lepiej spytać chirurga? Mam jutro konsultacje u dr. Rataja to aż się popytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka30
Tak jak pisze Ciekawska24 - najlepiej odwiedzić chirurga jednego, drugiego, trzeciego i wyrobić sobie zdanie na podstawie kilku opinii. Wtedy będziemy mieć pewność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawska24
No i byłam w Prestige Clinic u dr. Rataja. Mówię z góry że nie wiem czy są dobrzy czy nie bo jeszcze nie zdecydowałam się skorzystać ale doktor ma naprawdę fajne podejście. Co do biustu to mówił że to jest sprawa indywidualna i tu nie ma dobrego rozwiązania dla wszystkich bo są różne czynniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba już nie taka nowa, bo w jednym z tematów czytałam, że któraś z dziewczyn robiła sobie w prestige clinic powiększenie piersi 3 lata temu, więc trochę już na rynku są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prestige Clinic i dr Rataj sa reklamowani na roznych forach w ostatnim czasie. Dziewczyna tylko zmienia nicki i zachwala klinike i doktorka. Nie dajcie sie nabrac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabelka1313
Ciekawska24, w końcu ktoś, kto jest świeżo po konsultacjach! Ja jestem z Wrocławia i na pewno też się tam wybiorę jak już się zdecyduję, bo szkoda nie pójść, jak mam dobrego lekarza pod nosem. dziewczyny w innym wątku polecały kilka klinik, trzeba zrobić mapkę i kalendarz i pojeździć:) ile czekałaś na konsultacje? i jak wrażenia? co będziesz robić, jeśli się zdecydujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka30
No właśnie Ciekawska - jak tam wrażenia? Ja póki co byłam w Polanicy i wrażenia mam całkiem pozytywne. Niedługo jadę na wizytę w Warszawie. A w prestige clinic mam póki co dość odległy termin i nie wiem, czy jest sens czekać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabelka1313
Ciekawska - czekamy!:) Luśka, ja bym poczekała, bo warto zebrać jak najwięcej opinii i porównać oferty przed podjęciem ostatecznej decyzji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka30
mirabelka1313 - tak właśnie zrobię.. chyba, że Warszawiacy będą bardzo przekonujący ;) Cenowo słyszałam, że chyba jednak lepiej robić poza Warszawą. Co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi się, że najlepiej oddać się w ręce lekarza, który najbardziej Ci się wyda profesjonalny. 1000 zł różnicy to nie jest jakaś straszliwa kwota, jeśli mówimy o operacji! warto zrobić dobry wywiad i wybrać w pierwszej kolejności lekarza, a w drugiej cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka30
mirabelka1313 masz rację, też wychodzę z założenia, że na własnym zdrowiu nie ma co oszczędzać. Tylko z drugiej strony wiadomo 1000 zł może różnicy nie robi, ale 2000-3000 zł już tak. A czasem w cenie zabiegu masz jeszcze kremy albo wizyty kontrolne, więc czasem za tą samą cenę można być bardziej kompleksowo obsłużonym - dlatego o to pytałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram mirabelkę, ja robiłam we Wrocławiu biust i jestem bardzo zadowolona, a poszłam do pierwszego lekarza i już u niego zostałam:) cen nie porównywałam nawet, bo wiedziałam, że to będzie ten:) jak z suknią ślubną:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabelka1313
Luśka - Masz rację, na cenę trzeba patrzeć, ale nie jakoś super oszczędzać. Kilka tysięcy na pewno robi różnicę wiadomo! często płaci się za lokalizację – myślę tu głównie o Warszawie (np wyższy czynsz w klinice), a niekoniecznie za umiejętności lekarza, dlatego dobrze zrobić research. gość - gdzie we Wrocławiu robiłaś? bo ja chyba będę robić właśnie tu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mirabelka: robiłam w prestige u doktora R. Miłość od pierwszych konsultacji ;) i cieszę się bardzo, w końcu nie jestem płaska!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość, dzięki za odpowiedź, właśnie tam się wybiorę na pierwsze konsultacje, bo jestem z Wrocławia i jest mi po drodze, poza tym słyszałam już dużo dobrego o tej klinice. dzięki i pozdrawiam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×