Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Powiem Wam prawdę o UK bajkopisarze

Polecane posty

Gość gość

Jak wy żyjecie zarabiając niewiele ponad najniższą krajową? I przestańcie pisać, że tak nie jest. Rodowity Anglik z wykształceniem i duzym stażem pracy ma nagle mniej, niż prostak z Polski, bez wykształcenia i ze średnią znajomością języka. Przestańcie kłamać , bo to jest żałosne. Serio. I tak nikt normalny Wam tu nie wierzy w te bajki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty mongole juz wiesz ile zarabiaja tutaj wyksztalceni pomijam juz ten glupi wyraz rodowici... angole pewnie jeszcze po oxfordzie buhaha :D uwaga ludzie blazen wypelznal ze swojej jamy ; o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzisz w przeciwienstwie do Polski w UK najnizsza krajowa pokrywa koszty utrzymania :) Pracujac na tym przyslowiowym zmywaku stac cie na oplate pokoju , rachunki I jedzenie.. Nawet na rozrywke mozna wyskrobac:) Gdy napiszesz, ze w Polsce tez jest to mozliwe.. to wlasnie jest ta bajka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie? Chyba na jakiejś angielskiej wsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co jest złego w angielskiej wsi, paniczu? Mentalnie jesteś wieśniakiem, więc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kłam 900 funtów to są zarobki urągające człowiekowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest twoja prawda, moja jest inna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to skoro tak wszystkim ta Anglia tak uraga to dlaczego tu siedza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to za różnica czy pracujesz za 900 zl czy 900 funtów bądź euro ? Nigdzie za tyle żyć godnie nie będziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to znaczy godnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A co to za różnica czy pracujesz za 900 zl czy 900 funtów bądź euro ? Nigdzie za tyle żyć godnie nie będziesz xxx może wszyscy co zarabiają najniższą powinni popełnić samobójstwo, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Godnie czyli mieszkasz choćby w kawalerce, a nie w nędznym pokoiku dzieląc dom z innymi ludźmi (wspólna kuchnia, łazienka, lodówka, zero prywatności...), stac Cię na dobre jedzenie, opłacają rachunki, masz np samochod, jeździsz na wakacje, wychodzisz na miasto (kino, restauracje...), kupujesz dobre ubrania/buty/perfumy/kosmetyki, mozesz wyjść do fryzjera/kosmetyczki/na basen/siłownie, w razie potrzeby idziesz do dentysty czy lekarza, jak zepsuje Ci sie tel to kupujesz nowy, mozesz jeszcze cos odłożyć...itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ok, mam to wszystko o czym piszesz wyżej. Zarabiam 8f na godz. Nie jestem godna by żyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
^^ Taa napewno masz to wszystko za 8 na godzine, chyba jak dostaniesz wyplate za dwa miesiace, albo pracujesz po 16 godzin dziennie. Wez sie nie osmieszaj kobieto, bo peerdooliisz kacaboly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam to wszystko co napisał gość 22:02, poza samochodem, bo nie chcę mieć samochodu. ja zarabiam 7,6 funtów/h, mój mąż 9,15. ja pracuję średnio 24 godz tygodniowo on 40. wynajmujemy mieszkanie 60m kw (Szkocja). mamy jedno dziecko 2 klasa podstawówki. w tym roku wakacje były, tydzień Algarve Portugalia. zaraz napiszecie o zasiłkach że pewnie mam z 5 rodzajów i w sumie pewnie 500 lub więcej ... - nie, dostaję child benefit czyli to co ma praktycznie każdy bogaty czy biedny, 80/miesiecznie, plus jakieś 140 f/ mies child tax credit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
palnęłam mąż ma 8,15 a nie 9,15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie musisz wierzyć, lepiej wierz w to co chcesz. Mam 8 na godz. Do tego child tax credit, child benefit, housing benefit, dom z councilu 4 bed z ogrodem. Jeżdzę 8 letnim fordem focusem. Jeżdzę na wakacje 2 razy w roku. W tym raz do Polski a raz gdzieś w inna cześć Europy. Mam 2 dzieci w wieku szkolnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za patologia sie odzywa, I jeszcze sie szczyci ile to ma zasilkow. Mam nadzieje ze szybko was stad wykopia, bo nie mam zamiaru placic swoich podatkow na takich lewusow jak wy...!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No zesz qrfa, a mi sie konktrakt skonczyl (dobrze platny zreszta) i wstydze sie po prostu wyciagnac lape po zasilek, wiec szukam dalej pracy. Jeszcze na cudze bachory mi podatek odciagneli. Fuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale na czarnych jak płacisz to w porządku, nie? byle tylko Polak nie dostał zasiłku, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czarny jest tutaj widocznie u siebie. A ty jestes rozwielitka nie potrafiaca nawet zarobic na rodzine. Wiec po jakiego grzyba tutaj siedzisz wyrzutku spoleczenstwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry ale jaka patologia ? przeciez pracuje ! A ze mam dzieci to dostaje zasiłki !!!!!!!!! Kazdy tu dostaje.to nie jest zasiłek dla bezrobotnych tylko child tax credit i child benetift .co to ma wspolnegoz patologia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze,że ludzie mają szansę na wyjazd i znalezienie jakiejkolwiek pracy,bo tu większość by zdechła z głodu politycy wpierda/lają kolacyjki po 1,5 tys.jedna a ludziom najniższą krajową serwują i każą za to żyć poj/eby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolacyjki? a pomyśl o tysiącach księży, utrzymywanych z polskich podatków - to was nie boli??? boli was, że jakieś dziecko dostaje zasiłek żeby nie było głodne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podział klasowy zawsze był i bedzie,a jak ktos jest frajerem i nie potrafi sie wybić to juz jego problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)to po komunie tak sie porobilo ze nikt samodzielnie myslec nie potrafi bo to korzenie w komunie sa u rodzicow i oni uczyli tego 555 www.youtube.com/watch?v=5DQzoWLDm7w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś podział klasowy zawsze był i bedzie,a jak ktos jest frajerem i nie potrafi sie wybić to juz jego problem xxx 10/10!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieta z 23:17 tyle zasiłków dostajesz to się nie dziw, że Ciebie atakują. to dużo. Pytam Cię tylko, jak można mieszkać w mieszkaniu z councila?? ja mam dziecko. jedno, ale mam. dostaję child benefit i child tax credit, ale nawet do głowy mi nie przyszło zaaplikować o housing benefit ani tym bardziej o council flat. :O wynajmuję z mężem fajne mieszkanie z czynszem 675 funtów w Glasgow i jak słyszę, że ta i tamta (takze wsrod najomych niestety) narzekają, że council im tego a tego nie zreperował choc ciągle tam dzwonią, a czynsz płacą tylko 250 f/ mies i jez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wiesz dziwi mnie twoja wypowiedz. Jak mozna mieszkac w mieszkaniu z councilu ,otóż wyobraź sobie ze mozna. Mam dom 4 bed z ogrodem w ładnej zielonej spokojnej okolicy , wsród samych Anglików , zero innych nacji , płace za ten cały dom 230 f miesięcznie, Nie wyobrażam sobie wynajmować flata czy pokoju i dzielić kuchnie i łazienkę z innymi Zastanów sie czasem co piszesz bo w każdym kraju na swiecie sa mieszkania komunalne miejskie to nie sa przytuli dla ubogich tylko ńornamlne domy mieszkania, różnią sie tylko tym ze nie sa własnością lokatora tylko miasta ! Mam czysto, wygodnie i moge tu mieszkac ile chce dopóki opłacam rent i tax " i nikt mnie stad nie wyrzuci . A ty honorowo oddawaj swoje cieżko zarobione pieniadze ciapakowi do kieszeni :) oni maja z takich jak ty niezły zarobek . Ja wole placic miastu w którym mieszkam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Płacę szkockiej agencji mieszkaniowej, a nie "ciapakowi" tak to Ty, rasistko, mówisz. płacę, bo nie potrzebuję wyciągać rączkę po councilowską jałmużnę. zresztą z osobami mieszkającymi w mieszkaniach z councila i mówiących "ciapak" i zapewne "czarnuch" także, nie dyskutuję bo to poniżej mojej godności ... tak tylko gwoli ścisłości - takie towarzystwo jak Ty zaraz wyciągnie jakieś błędne wnioski, że pewnie mam ciemnego męża skoro się tak oburzam - nie, moim mężem jest Polak, ale nie jestem rasistką. w przeciwieństwie do wielu z Was. żegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×