Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

motyleczek2188

powikłania po operacji

Polecane posty

Czesc Dziewczyny mam powazny problem i mam nadzieje ze chociaz troche mi pomozecie.... otoz w srode tj 2 dni temu corka miala zabieg usuniecia przepuchliny pępkowej bez komplikacji wszystko bylo tak jak trzeba i tego samego dnia zostalismy wypuszczeni do domu. Problem pojawil sie dzis. Jula dostala temperatury ok 38,3 podalam czopek i pojechalismy do pediatry nie ma zmian pedriatrycznych czysta osłuchowo. Lekarka odkleila opatrtrunek i na moje i jej oko wyglada brzydko wystaje taka gula byla duzo mniejsza przed zabiegiem nie wiem czy to jest opuchlizna czy wszystko wyszlo znowu. Teraz znow miala temp juz wyzsza 38,7. do kliniki chirurgi dzieciecej mam ponad 80 km. i nie wiem czy ta temp to norma a pepek jest spuchniety i nie ma sie czego czepiac juz sama nie wiem. postanowilam ze jezeli jeszcze raz dostanie temp to nie wazne od pory wsiadam w samochod i jedziemy. Moze ktoras z was wie cos na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej jedź z córka juz teraz, bo cos w środku może się dziać. A masz może gdzieś bliżej ostry dyżur?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze jest ok. Normalne ze opuchlizna mozr byc ale jedz na ostry dyzur. I tak novke masz z glowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam izbe przyjec chirurgiczna ale dla doroslych bylam i lekarz powiedzial ze i tak nas nie przyjmie bo jak w tamtym szpitalu zobacza ze ktos cos u nas robil to moga zwalic na nich wine i sie boi tego i ze on nie jest od dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córka miala operowana przepukline pepkowa i kresy białej. Tez po zabiegu zaczelo wyglądać nieladnie, byka taka jakby gorka wieksza niż przepuklina która miala. Tez myslalam ze to opuchlizna. Pojechalam na IP kiedy do stalą gorączki i okazali się ze zebrała się ropa i stan zapalny. Nie czekaj, jedź na dyżur do pierwszego lepszego szpitala, przyjmą i obajrza dziecko i nawet jeśli jest ok to będziesz miala spokojna glowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musi cie przyjąć chirurg a jeśli nie to zarządaj odmowy na piśmie tym bardziej ze jest to dziecko po operacji. I nieważne czy oparacja byla w innej klinice, czy prywatnie. Lekarz musi cie przyjąć z dzieckiem, bo jest sytuacja zagrożenia zdrowia. I nieprawda jest ze jeśli dziecko byli operowanie gdzie indziej to szpital najbliżej miejsca zamieszkania nie przyjmie. Maja obowiązek przyjąć i zbadać dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny Mala narazie spi jak cokolwiek sie bedzie dzialo to jestem juz spakowana i jedziemy. jezeli pojedziemy do Bialegostoku to pewnie nas poloza mam jeszcze synka 19 miesiecznego ale poradzi sobie bez mamy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedź do najbliższego szpitala, a jeśli odmówią zarządaj odmowy na piśmie z uzasadnieniem. Gwarantuję Ci ze przyjmą dziecko nawet jeśli nie ma chirurga dziecięcego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×