Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Poznałam faceta: ma bardzo ładną twarz, ale ciało...

Polecane posty

Gość gość

to jakaś masakra:o. Z twarzy bardzo ładny - mój ideał i w dodatku ma fajne dołki jak się uśmiecha:) ale jego sylwetka...ehmm Generalnie to lubie silnych facetów, ale ten to jest po prostu przerosnięty. Ponad 190zm wzrotu i ponad 100kg wagi conajmniej. Nie jest gruby, jest szczupły, ale z natury ma potężną zbitą budowę i wielkie łapy, tak że dłonią jest w stanie objąć prawie całą moją twarz !! omg!! Normalnie mógłby zamiast konia na roli pracować:/ A Wy dziewczyny przymknęłybyście na to oko..czy dla Was sylwetka faceta badzo est fajna.. Bo generalnie to facet bardzo mi sie podoba, ale nie lubie takich wielkich chłopów jak dęcy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ciekawe jakiego ma penisa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eeee to wolalabys zeby byl niski i drobny??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to fajnie ze jest silny, a nie jakieś chuchro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
k***a ale macie wymagania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie ja lubie smukłych facetów, a nie takich wielkoludów:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja waże 51 kg i dla mnie jest za wielki, a może przesadzam i sylwetka faceta nie jest taka ważna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra to jak go nie chcesz, to ja zaklepuje. Wysoki przynajmniej a zawsze może ciut schudnąc już go tam dopilnuje :D To jak będzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nie chodzi o to, że jest gruby - bo on jest szczupły, ale jest taki przerośnięty, po prostu wielkijak jaskoniowiec. Jest mi troche głupio jak przyszedł po mnie na uczelnie, bo koleżanki się śmiały :o Ale z twarzy tak to bardzo ładny i ma fajne włosy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wstydzisz sie swojego faceta, bo jest wysoki i silny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapewniam Cie,że jakby był chudziutki i niziutki to też prawdopodobnie by się podśmiewały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wiem, i duży i mały jest nieodpowieni. Najlepiej jakby był średni:) No ja mam 169cm, ale jestem bardzo drobna i smiesznie razem wyglądamy:) Może rzeczywiście przesadzam i sie czepiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wolałybyście byc z chudziutkim i niziutkim czy wielkim i wysokim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No raczej każda woli facetów wyższych od siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wow, lubię takich :D ale tak w ogóle, to nad ciałem można i należy nawet popracować :) o ile on też tego by chciał, bo może mu taka misiowatość odpowiada ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
169 to nie taka mala poza tym sa sposoby na zwiekszenie wzrostu wizualne to np zalozenie szpilek a nturalne na cialo to wiszenie na trzepaku dogory nogami przez pol godziny dziennie jak ci na nim zalezy to sprobuj podobno w rok mozna nawet 4cm sie wydluzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"ale tak w ogóle, to nad ciałem można i należy nawet popracować usmiech.gif o ile on też tego by chciał, bo może mu taka misiowatość odpowiada ? usmiech.gif" Ale on nie jest misiowaty tylko przerośnięty - taki chłop jak dąb. O :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wiem, nie jestem niska ale jestem drobnej bardzo kości - ważę 51 kg. Mam drobne dłonie i małe stópki :) hihihi A on ma ponad 190, jak jakiś mutant normalnie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to wiszenie na trzepaku dogory nogami przez pol godziny dziennie jak ci na nim zalezy to sprobuj podobno w rok mozna nawet 4cm sie wydluzyc xxx serio???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wolisz miec faceta prawdziwego czy ćipe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dlaczeo uważasz, że jestem psychiczna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
głupia jesteś :o ja bym się cieszyła, że silny i dobrze zbudowany facet mi się trafił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on ma ręcę jak jakiś troglodyta - :o. Twarz ładna, ale takie łapy jak u trolla. Już mi koleżanki dokuczały:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
łupia jesteś. Tacy faceci są super, zawsze czuje sie przy takich bezpiecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
serio serio 4 cm czytalem o tym na jakims naukowym forum mozna ten czas wydluzyc nawet do godziny ale nie wiecej bo wiecej niz 6 cm nie urosniesz na pewno przynajmniej tego dowodza badania ale to cwiczenie ma tez inne zalety czas na wiszeniu mozna poswiecic np na nauke jezyka obcego slyszalem nwet o jakims stowarzyszeniu poliglotow ktorzy ucza sie w ten sposob znaja po kilka jezykow a najnizszy z nich ma 192.5cm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
p.s kolzanki moze sie nabijaja ale nie byloby im dosmiechu gdybi tymi wielkimi "lopatami " chwycil je w pasie uniosl do gory jakby byly z papieru i posadzil na swoim wielkim zylastym penisie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"chwycil je w pasie uniosl do gory jakby byly z papieru i posadzil na swoim wielkim zylastym penisie oczko.gif" Ooo fuj:o żylaste penisy sa okropne. A tak w ogóle, to ciekawe czy penisa też ma dużego, czy takiego hmm normalnego?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś głupia! Dużo dziewczyn by chciało mieć takiego partnera. Każdy facet chciałby tak wyglądać. A poza tym liczy się to co ma się w środku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
noo w sumie to macie rację - czepiam się, a wsumie to zaleta że jest dużym facetem. Tylko, że pewnie dużo je :o. No ale, nie rozumiem, dlaczego dziewczyny z moejj uczelni sie ze mnie śmiały? Że mam takie dużego faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×