Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Poznałam faceta: ma bardzo ładną twarz, ale ciało...

Polecane posty

Gość gość
09:54 Co Ty za bzdury tutaj opowiadasz. W życiu nie podobają się facetom wielkie babska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to Ty masz dobra figure i na pewno nie jeden chciałby być z Tobą... po prostu pozazdroscic ze taki ktoś z wielkimi lapami ma takie szczęście:) Na pewno żadna go nei chce, no ale co my byśmy powiedzieli na jego miejscu.... mam wiele koleżanek i zdania w tym temacie sa rozne te co waza tak kolo 70kg to nei chciałyby się meczyc z takimi co waza 60 tak samo odwrotnie. a jak zroznica wieku? tyle samo macie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, on jest starszy ode mnie 5 lat. No prawie 6, bo on jest z początku roku, a ja z końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to dosyć spora roznica, a w jakim wieku jest ten chłopak? No może on szuka już zony czy cus, rodzice mu każą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurde, uwielbiam takich mężczyzn. A za mną latają same pedełki - 70kg w obcislych spodniach. Chcesz się zamienić Autorko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurde, to może wyglądasz jak facet skoro pedalki tak się zaineresowaly...xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariollllla
Najważniejsze pytanie: Ma dużego penisa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No on ma 25 lat, narazie tylko się spotykamy. Tzn caujemy się i przytulamy, ale nic więcej. Jak go poznałam na imprezie - to sobie myślałam "Ale ładny chłopak" (była trochę podpita i pamiętałam jego twarz", a 2 dni później jak się spotkaliśmy - pomyślałam sobie "co to za troglodyta?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
he he nie wiem, czy ma dużego penisa :D bo z nim nie spałam. Ale on ma w sumie wszystko duże - no oprócz nosa,ust i uszu - bo te są normlanych rozmiarów. Ale ma duże oczy, duże cięzkie rece, itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wiec to wszystko tłumaczy:) Na imprezie alkohol trochę podzialal a teraz trudno się wykrecic. W każdym razie dzieckiem nie jesteś i na pewno sobie chcesz zacząć cos ukladac, on pewnie tez wiec sama musisz przemyslec czy chcesz w cos takiego wchodzić czy nei chcesz tracic czasu. Wiecej nie pomogę bo co mam powiedzieć, ja bym poszla za glosem serca i odposcila niezależnie od twarzy, a wybor należy do Ciebie. Zycze wszystkiego najlepszego i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wieem - ale twarz ma naprawdę śliczną 10/10 :D heh, dzisiaj się widzimy wieczorem- zobacze jak sie przy nim czuję i podejmę dyczję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś głupia i szukasz dziury w całym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to sama sobie odpowiedzialas;p ze alkohol a teraz inne wrazenie i ze zdecydujesz. a co do twarzy to szybko się zmieni z latami a lapska zostaną no ale może okryja przed deszczem lub cos w tym stylu i już nikt smiac się nie będzie bo beda przydatne a nie jak z ery kamienia lupanego potrzebne do ciężkich prac w kamieniołomach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eheh no w sumie spotykamy się już 2 miesiące :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy facet chciałby tak wyglądać, jak ten Twój. W dodatku ma łądną twarz. Musisz być strasznie rozparyszona, współczuje mu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chodzi o rozkapryszenie tylko każdy ma inny gust i ma prawo wybierac, na tym polega wolność, a ze po drugiej stronie siedza osoby które nie maja nikogo tylko wola monitor to takie tez sa odpowiedzi ze od razu by go wziela potem się z nim klocila-bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No zobaczymy po dzisiejszym wieczorze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wyobrażam sobie tak ogromnych dłoni, które są w stanie objąć ludzką twarz. Z drugiej strony, musi mieć wielkiego penisa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak w wieku 25 lat jest taki wielki, to w wieku 40 bedzie wazyl ze 160 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubie takich męskich facetów. Bedziesz się czuła przy nim bezpiecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eee..duże dłonie u faceta są super! a co cciałabyś zeby miał rączki jak panienka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tacy faceci są zajbiści:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak z niego zrezygnujesz to możesz mi go odstąpić. Chętnie go przyjme

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz jeszcze umysł dziecka. Zatęsknisz za prawdziwym mężczyzną, jak dorośniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musi mieć wielkiego c****ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta, bo prawdziwi mezczyzni to tylko ci wielcy, przerosnieci i najlepiej lejacy swoje zony :o a jak facet szczuply to p**deczka i pedalek. Kafeteria wciaz mnie uczy czegos nowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie ktoś napisał że prawdziwi faceci mają lać swoje żony? I tak prawdziwi mężczyzni wyglądają ja mężczyźni, a nie p**deczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wolalabys miec ladnego ale niskiego i chudego? Nie przesadzaj , taki Cie obroni i ogole bedzie Cie pociagal.A chuchro, gdyby cos sie stalo to zaraz zwieje albo w najlepszym przypadku wyladuje w szpitalu. Kolezanki sie smieja ale nie dlatego,ze im sie nie podoba. Po prostu zazdroszcza,ze nie moga go miec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×